OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky

 

Office story (7. kapitola: Sněhobílé milování)

Povídka se umístila na třětím místě o Nej povídku měsíce října/októbra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Jakub se rozhodne na doporučení Radky vyznat Martině lásku, ale...

Novinka

Tiesis Ger - 1. kapitola

Tiesis Ger - 1. kapitolaZa pouhý měsíc se z Mileru stalo centrum všech dobrodruhů a každý, kdo si chce rychle vydělat nebo si získat trochu slávy, se tam už dávno vypravil. Ale pro takový nával lovců pokladů nemělo tiché a zapadlé město dostatek legend, takže aby si je a jejich zlato udrželo, několik místních si vymyslelo vlastní bláznivé příběhy. Nicméně pak už stovkám smyšlených pověr téměř nikdo nevěřil a ta skutečná varování před zlými nadpozemskými bytostmi byla ignorována. Pár nedůvěřivých dobrodruhů tak probudilo starověké temné síly, které dnes už ale nemá kdo krotit.

 

Nesmíš zradit - 4. kapitola

Nesmíš zradit - 4. kapitolaPodivný rozhovor v baru

 

Hrbáč z Yorku - 5. Svatební noc

Hrbáč z Yorku - 5. Svatební nocZatímco dnes jsou manželské hrátky otázkou soukromí, ve středověku byly především u šlechty věcí veřejnou. Provětrávání špinavého prádla nebo prohlídka klína novomanželky patřily k běžné praxi. Jak se téhle potupné tradici vyhnout, když novomanželé nemají na techtle mechtle náladu? Uzavřou obchod.

 

Hrbáč z Yorku - 4. Kráska a zvíře

Hrbáč z Yorku - 4. Kráska a zvířeSvatební den je obvykle radostnou událostí, na kterou se ženich i nevěsta zvesela připravují. V případě Richarda a Florence je ale všechno jinak, a tak i složení manželského slibu před Bohem není zalitý slunce.

 

Dívka příběhů - 22. kapitola

Dívka příběhů - 22. kapitolaPo dlouhých dnech pod povrchem se Talia s Timidem konečně dostali na povrch. Ale i když si poloelfka užívá návratu do svého domova a shledání se svým nevlastním bratrem, jižanský bard není až tak velký fanouškem místních obyvatel.

Novinka

Bojovnice Valhally - 1. kapitola

Bojovnice Valhally - 1. kapitolaValkýry. Kdysi uznávané válečnice, které rozhodovaly o tom, který válečník vejde do Valhally a jak dopadnou bitvy. To vše se změnilo, když byla Valhalla napadena a obsazena nepřáteli. Hrstka valkýr stihla opustit svou zemi, než se portály zavřely.
Nyní, o několik století později, je napaden i svět lidí. Vůdkyně nejstatečnějších z Valkýr, Katina, svolává svou družinu zpět a začíná válka o jejich nový domov. Zvládnou bojovnice ochránit tento svět, když svůj zachránit nedokázaly?

 

Office story (6. kapitola: Podzimní mrzutost)

Jakub se rozhodne si vážně promluvit s Petrem.

 

Hrbáč z Yorku - 3. Svatební šaty

Hrbáč z Yorku - 3. Svatební šatyPříprava na svatební ceremoniál se za účasti krejčího promění ve vyhlášení války všem společenským konvencím. Hladce neproběhne ani první setkání Richarda s Florence, který se sice pokusí zmírnit bolestivost dopadu politické dohody, ale není příliš úspěšný.

 

Gambit bohov - Kapitola 7.

Gambit bohov - Kapitola 7.Ak jej toto skutočnosť, chcem sa prebudiť

 

Vampire pet 22. kapitola

Vampire pet 22. kapitolaDnešní kapitolu jsem převážně věnovala Alricovi a Daisy. Máme tu odjezd z Branu na ples, kde se stane hodně věcí, a Daisy dnes dostane políbení, hádejte od koho?

 

Vatikánské kameje - 3. Teorie relativity

Vatikánské kameje - 3. Teorie relativityĎábel strážný v rámci výcviku ukáže Julii víc, než je schopná pochopit. Už se zdá, že by mohla dostat svůj vlastní seznam démonů, kteří ve světě lidí škodí bez pracovního povolení, ale udělá chybu. Když se pokusí vykroutit z paktu, který s ďáblem tiše uzavřela, pozná teorii relativity.

 

Hvězda u mých nohou - 21. kapitola

Hvězda u mých nohou - 21. kapitolaŠok z přítomnosti Toma se mění na... šok z přítomnosti Toma. Jistě každý chápe :-)))

 

Hvězda u mých nohou - 20. kapitola

Hvězda u mých nohou - 20. kapitolaLiz je silná ženská. Fakt že jo. Ale každý má svoje limity...

 

Dívka příběhů - 21. kapitola

Dívka příběhů - 21. kapitolaV paláci hlavního města se odehrává další ze schůzí Velké rady, nicméně tentokrát je v čele nový mladičký král s novými nápady. Ale je stále možnost zastavit schylující se občanskou válku, nebo ji alespoň vyhrát?

« Předchozí  1 ... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 977   Další »


Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!