OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky

 

Beauty and the Beast: Save Me XXVII.

Beauty and the Beast: Save Me XXVII.Catherine se rozhodne k ráznému řešení své nelehké situace. Někdy je prostě potřeba obětovat sám sebe, aby se člověk mohl znovu najít.
Užijte si kapitolku, vaše marSabienna

 

Dívka příběhů - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Dívka příběhů - 15. kapitolaS velkou dávkou štěstí se Timidovi podařilo zachránit si život před záplavou padajících kamenů, přesto však není ještě v bezpečí.

 

Americká Univerzita - 30. kapitola

Americká Univerzita - 30. kapitolaSophiin príbeh na Americkej Univerzite pokračuje. Čo nové jej prinesie nový deň?

 

Zúfalá - Kapitola 44.

Zúfalá - Kapitola 44.Strácanie a nachádzanie

 

Všichni za jednu - 16. kapitola

Všichni za jednu - 16. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce srpna/augusta. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Víno, hodně vína bude potřeba

 

Zúfalá - Kapitola 43.

Zúfalá - Kapitola 43.

Poviedka sa umiestnila na 1. mieste o Naj poviedku mesiaca srpna/augusta. Na deň ju umiestňujme na titulnú stranu. Gratulujeme!


Zúfalé blúznenie ako spoločník

 

Torn - Kapitola V.

Torn - Kapitola V.

Poviedka sa umiestnila na 2. mieste o Naj poviedku mesiaca srpna/augusta. Na deň ju umiestňujme na titulnú stranu. Gratulujeme!


Najväčšie monštrá nosia najdrahšie obleky.

 

Dívka příběhů - 14. kapitola

Dívka příběhů - 14. kapitolaEdrei, Gen a Dalen se zachránili z jisté smrti v rozpadající se chodbě, nicméně stále je tu možnost, že je Arvan pronásleduje. A co jiného dělat, když máte za zády bláznivého mocného mága, než utíkat?

 

Pod křídly andělů - 12. kapitola

Pod křídly andělů - 12. kapitolaNečekané poznání a hádka.

 

Rubínová lampa 31. kapitola

Rubínová lampa 31. kapitolaA je to tu, souboj Jafara a Rose. Kdo je silnější a lstivější? Dále příjezd do Agrabah. Jeden nový host během Jafarovy cesty nastíní trochu další vývoj děje. Pythagoras je možná jiný a má i svou lidskou stránku, než jak ho vykreslují dějiny.

 

Nezlomitelní - 5. Stud

Nezlomitelní - 5. StudPůvodní záměr Anniny návštěvy byl jasný - přimět Laubringena kývnout na zotavovácí kůru. Jeho zdravotní stav je ale o dost horší, než jak jej vykreslil Larry. Když pak během slovní přestřelky padne zásadní otázka, jestli by zvládla péči o zcela závislého vozíčkáře, tak Anna dokáže, že ano. Totéž se ale nedá říct o bývalé hvězdě rally.

 

Nezlomitelní - 4. Dobře placené

Nezlomitelní - 4. Dobře placenéNěkterým lidem se zhroutí celý svět, když přijdou o iluze. Někdo se časem otřepe a jiný se pomalu propadá do temné propasti úzkostí a depresí. Je na každém jednotlivci, jak se k problémům postaví.

 

Zúfalá - Kapitola 42.

Zúfalá - Kapitola 42.Nepravdepodobní spojenci

 

Filmové pouto - 10. kapitola

Filmové pouto - 10. kapitolaJak asi bude probíhat výběr šatů? Zavolá Sofie Nickovi a sejdou se? To si přečtěte. :)

 

Nezlomitelní - 3. Malá tajemství

Nezlomitelní - 3. Malá tajemstvíWill se i přes negativní postoj okolí dál pokouší dosáhnout svého cíle. Když potká malého Vaška, který byl tehdy hlavním důvodem odmítnutí u výběrového řízení, zjistí, kolik neštěstí způsobil. Chlapcův dětský pohled na svět jej vnitřně nahlodává, probouzí vzpomínky, které měly zůstat zapomenuty. Pochopení smyslu společenství nazývané rodina, kde strach o jeho členy drží vše pohromadě, zatlačí bývalého mistra světa z oblak zpět na zem.

« Předchozí  1 ... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 974   Další »


Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!