OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DenisaDenisa

Práva: přispěvatel

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 7. 2013

Poslední přihlášení: 21. 12. 2018, 14:40

Články:

Novinka

Koloběh života - 1. část

Koloběh života - 1. část„Nevkroč znovu do stejné řeky," říká jedno pořekadlo. A pro Kristýnu to platí dvakrát tolik. Rozhodla se utéct před svojí minulostí, před Fantomem, který ji strašil dlouhé tři roky. A měla dobře nakročeno - přejela přes pět států Ameriky, až se usídlila tam, kde si myslela, že ji nikdy nenajde. Osud si ale opět vyžádal její přítomnost ve hře, kterou již nebyla schopna hrát. Vyhraje, nebo prohraje? To si přečtete v mé povídce Koloběh života! Přeji příjemné čtení! :)

 

Svět v pozadí - 4. kapitola

Svět v pozadí - 4. kapitolaTenne a Brad v našem světě. Okamžitě ale poznáte, že nepadnou do těch správných rukou. Příjemné čtení přeje Denisa. :)

 

Svět v pozadí - 3. kapitola

Svět v pozadí - 3. kapitolaPoslední díl ze světa M´Trippe. Tenne plní své výhružky, setkává se s bratrem a nakonec odcházejí z tohoto světa. Doufám, že se kapitolka bude líbit. :) Jinak chci poděkovat všem, co mi zanechali komentáře. Moc si toho cením. :)

 

Svět v pozadí - 2. kapitola

Svět v pozadí - 2. kapitolaTenne vyzradí tajemství a nakonec se začíná rozjíždět...

Novinka

Svět v pozadí - Prolog + 1. kapitola

Svět v pozadí - Prolog + 1. kapitolaDvojčata jsou lidé, kteří jsou schopni si porozumět i beze slov. Brad a Tenne Gear jsou vyhoštěná dvojčata ze Světa v pozadí - M´Trippe - do světa Rominus of Caies - Země. Jejich začátek není jednoduchý. Zvlášť když padnou do špatných rukou. Moje nová povídka. Doufám, že se bude líbit. :) Denisa
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!