OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » FanFiction Harry PotterNovinka

Tichá bolest

Tichá bolestKrátká HP fanfiction s ne zcela obvyklou kombinací postav - Bellatrix Lestrangeová, Brumbál, Moody. Povídka o ničem a o všem. Vystavěno jako rozhovor s odsouzenkyní v Azkabanu, odehrávající se pár měsíců po pádu Voldemorta. Fanfikce pracuje s myšlenkou, že Brumbál ví vždycky MNOHEM víc, než naznačují oficiální zdroje. Inspirováno některými známými fanouškovskými teoriemi. Píšu zase po delší době, tak buďte shovívaví. :)

Novinka

Jezero

Nedoporučujeme číst do 15 let.

JezeroJedno setkání po letech u Černého jezera. Plno bolesti hluboké jako to jezero a pár 'kdyby'. Ale život si na 'kdyby' nehraje.

 

The Sinnerman: Kapitola čtrnáctá

The Sinnerman: Kapitola čtrnáctáMorag se probírá písemnostmi, které shromáždila její sestra. Co si z nich vezme? A podaří se jí přece jen naučit se na Bartyho koukat jinak? Enjoy :)

 

Knocking on Heaven's Door: Kapitola třináctá

Knocking on Heaven's Door: Kapitola třináctáJeště trocha opravování. Mimo to si také Valerian najde Isu. Co asi o skříni zjistil?

Novinka

Malý barevný problém I.

Malý barevný problém I. Odlišnost se neodpouští. Ani v Bradavicích. A být synem hodného vlkodlaka, svérázné čarodějky s metamorfomagickými schopnostmi a k tomu navrch kmotřencem slavného Harryho Pottera – to se tak docela neřadí do kategorie všední, běžné a úplně normální.

 

Lektvary po francouzsku - 3.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Lektvary po francouzsku - 3.Závěr Lektvarů po francouzsku.

 

Lektvary po francouzsku - 2.

Lektvary po francouzsku - 2.Lektvary po francouzsku pokračují...

Novinka

Lektvary po francouzsku - 1.

Lektvary po francouzsku - 1.Jak vše dopadne, když Brumbál vyšle svého nejlepšího lektvaristu do Francie? Určitě to bude velmi zajímavé. Moje autorská prvotina, která světlo světa spatřila před téměř patnácti lety. Velmi mi pomáhala moje kamarádka Evelyn, která ale brzy nad světem fanfiction zanevřela. Snad se vám bude líbit. :)

 

HP: New Generation – kapitola 2

HP: New Generation – kapitola 2Nástupište a medzifakultná potýčka

 

Mučednictví bez úhony část II.

Mučednictví bez úhony část II.Co se stalo s Hope? Vyvázne Cassidy ze zdrcujícího sevření kouzelnické justice? A vyjde kouzelnická společnost z událostí předchozí části se ctí? Proces začíná...

Novinka

Mučednictví bez úhony část I.

Mučednictví bez úhony část I.Hope Lupinová - dcera Teddyho Lupina a Viky Weasleyové. První vlkodlak, který dokáže svou mysl zkrotit i během proměny. Dárek od rodičů. Nebo prokletí? Ministerstvo připravuje výraznou novelu Zákona o utajení. Nese se v duchu motta "Není potřeba se víc skrývat!" Dvojice mladých kouzelníků se vydává na víkendový výlet "pod širák". Tři další si vypůjčí létající auto, aby zažili něco, co se nezapomíná. A nad všemi těmito zdánlivě nesouvisejícími událostmi visí podivné, hutné, osudové dusno.

Novinka

Devět měsíců

Devět měsícůDevět měsíců - tak dlouho trvá těhotenství. Remus Lupin zpočátku dítě nechtěl a dokonce i na chvilku utekl - pak se ale vrátil a byl nejšťastnějším na celém světě. Tahle jednorázovka ukazuje pár momentů z Dořina těhotenství (z pohledu Remuse Lupina). Nečekejte nic extra, žádné zvláštní zvraty - je to napsané prostě jen tak.

Novinka

Dárek

DárekVánoce Remus tentokrát tráví se svými blízkými - je tu však jedna věc, která ho celý večer nenechává klidným. Když už se vše chýlí ke konci, dostane Remus ještě jeden nečekaný dárek.

Novinka

Krásná Tonksová

Krásná TonksováRemus přišel o Siriuse. Propadl se obloukem s mlhou a už nikdy se nevrátí. Přišel o posledního dobrého přítele, kterého měl. Ale je tu ještě někdo, koho nechce nikdy ztratit.

Novinka

Hlupák

HlupákRemus si myslí, že Tonksová je zamilovaná do jeho nejlepšího přítele - Siriuse. Tonksová přitom dává Lupinovi jasné signály, které on přehlíží. Tentokrát už ji to začne rozčilovat a v afektu řekne něco, co Remuse překvapí. Jednorázovka o ničem, zároveň o tom hlavním zlomu mezi Remusem a Tonksovou.

 1 2 3   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!