OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele TajemnyKvetakTajemnyKvetak

TajemnyKvetakPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Anna Kou

Bydliště: Brno a jeho širé okolí

Věk: 23

O mně: Trochu člověk, trochu zelenina. Trochu básnířka, trochu medička. Píšu od pěti let - s úspěchy značně střídavými - nejvíce asi divadelní hry a detektivky. Občas zabrousím do světa fanfiction. Mám ráda svět Harryho Pottera, dřív jsem ujížděla na Eragonovi a nikdy jsem nepřišla na chuť čemukoliv, v čem jsou upíři.

Kontakt:

E-mail: dexie.anne88 (zavináč) gmail.com

Web: https://enynamuni.blogspot.com/

Statistiky:

Moje články: 55

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 2. 2021

Poslední přihlášení: 11. 6. 2024, 21:43

Články:

Novinka

Tichá bolest

Tichá bolestKrátká HP fanfiction s ne zcela obvyklou kombinací postav - Bellatrix Lestrangeová, Brumbál, Moody. Povídka o ničem a o všem. Vystavěno jako rozhovor s odsouzenkyní v Azkabanu, odehrávající se pár měsíců po pádu Voldemorta. Fanfikce pracuje s myšlenkou, že Brumbál ví vždycky MNOHEM víc, než naznačují oficiální zdroje. Inspirováno některými známými fanouškovskými teoriemi. Píšu zase po delší době, tak buďte shovívaví. :)

 

Ukradený svět III - 12. kapitola (2/2)

Ukradený svět III - 12. kapitola (2/2)Konečně se dozvíme i něco o Timoteji Gregorovičovi. Co se honí hlavou nejlepšího a nejšílenějšího hůlkaře v celé Evropě?

 

Nádherný pád - 5. kapitola

Nádherný pád - 5. kapitolaBellatrix se dozví spoustu šokujících informací - nejprve od své sestry, potom od svého pána. Jak se s nimi vyrovná?

 

Ukradený svět III - 12. kapitola (1/2)

Ukradený svět III - 12. kapitola (1/2)Je to nepříjemné omylem skončit v něčí hlavě... nutno však přiznat, že Agnes si další ze svých výletů do cizích vzpomínek skoro až užívá.

 

Ukradený svět III - 11. kapitola (2/2)

Ukradený svět III - 11. kapitola (2/2)Nebezpečná cesta devátým podzemním patrem Ministerstva kouzel pokračuje. Co všechno si ministryně přichystala pro nezvané návštěvníky?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!