OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky

 

Gambit bohov - Kapitola 2.

Gambit bohov - Kapitola 2.Hľadanie v minulosti

 

Dvě jizvy: 9 - Co si zasloužíš / Věc názoru

Dvě jizvy: 9 - Co si zasloužíš / Věc názoruDirk Corinne má i nemá zároveň. Dokážou si svou lásku přiznat, přesto je stále všechno neúprosně rozděluje. Corinne se mu odevzdává, on se stále brání příjmout. Jeho svědomí je jako z olova. Obelhávat, kličkovat - jak dlouho se to dá? Za tím vším nevyhnutelně přijde konec - otázka je jen, jakou bude mít podobu.

 

Office story (1. kapitola: Léto jak má být)

Počátek léta, Jakub se sbližuje s Martinou, ale ne tak, jak by chtěl

 

Královské povinnosti - 4. kapitola

Královské povinnosti - 4. kapitolaJasonův krátký pohled. Catherine byla k něčemu přemluvena, jak to asi dopadne? :)

 

Navždy věrní - 3. část

Navždy věrní - 3. částPříběh jsme opustili v nemocnici, kam rodiče Elišku přivezli, protože měla vysoké horečky. Třetí část popisuje události okolo 25. února 1948. Jaké změny tyto události přinesou do života Marie a Jaroslava a jejich blízkých?

Novinka

Nesmíš zradit - 1. kapitola

Nesmíš zradit - 1. kapitolaNesmíš zradit svou rodinu, základní pravidlo, pokud se tak stane, začíná válka. Máma si myslela, že se jim dá utéct. Ale zdání klame, od téhle rodiny se nedá odejít, ne jinak než v rakvi, a to se nestalo. Dali nám falešnou naději proto, aby nám pak opět vpadli do životů. Můj osud byl zpečetěn. Ocitla jsem se ve válce. To oni zradili mě a mou rodinu. Musím jen přežít.

 

Dívka příběhů - 17. kapitola

Dívka příběhů - 17. kapitolaBrzká rána jsou v Denguvu pro několik jeho obyvatel velice krásné a klidné chvíle, ale po nich přicházejí klasické tvrdé dny, a s nimi i nával problémů.

 

Královské povinnosti - 3. kapitola

Královské povinnosti - 3. kapitolaKdopak to přijíždí do paláce? :)

Novinka

Gambit bohov - Kapitola 1.

Gambit bohov - Kapitola 1.Bohyňa Ọnwụ sa postará o každú mŕtvu dušu. Po smrti im daruje možnosť rozlúčiť sa s milovanými. Zara je však výnimkou. Jej duša uviazla v Ọchiri, temnej krajine, kde jej spoločnosť robia len kňažky Ọnwuinho tieňového rádu. Dostala neobmedzený čas, ktorý sa snaží využiť na vytvorenie dostatočne detailného sna. Ten môže poslať jedinej osobe, ktorá bude dostatočne mocná, aby ju počula aj bez pomoci bohyne alebo kňažiek.
V tom istom čase sa Accai budí z nočnej mory plnej krvi a utrpenia neznámej ženy. Vlastné schopnosti mu našepkávajú, že to súvisí so zmiznutím jeho sestry. Ak však chce zistiť totožnosť zavraždenej, musí sa prevŕtať storočiami plnými klamstiev a intríg najmocnejších.
Čo však robiť, ak telo, ktoré hľadáte, nie je tak celkom mŕtve?
Príjemné čítanie praje Lili

Novinka

Office story (Úvod)

Seznámení s postavami. Příběh pojednává o obyčejných lidech a jejich obyčejných snech. Snech a nadějích, touhách. Každý chceme něco jiného, a přesto všichni toužíme po tom samém. Po lásce, po práci, která by nás bavila, po milujícím partnerovi. Všechno se to dá shrnout do jednoho slova. Všichni, bez výjimky, ať takové či jiné barvy pleti, ať té či oné národnosti, ať Evropan či Asiat, všichni toužíme po štěstí.

 

Torn - Kapitola VII.

Torn - Kapitola VII.Nie vždy sa hlava vie dohodnúť so srdcom.

 

Dvě jizvy 8: Skrz naskrz zlé / Kus svého

Dvě jizvy 8: Skrz naskrz zlé / Kus svéhoDirk málem uvízne v pavoučí síti, srdce v jeho hrudi zblízka ucítí nebezpečný ostrý hrot. Ten skutečný, pevný, ze vzácného kovu. I ten pomyslný. A nakonec mu jeden z hrotů, které se ho chystají probodnout, projede až do srdce. Pavoučí síť se zdá být utkána z pevných provazů.

 

Jen a jen pro tebe - 24. kapitola

Jen a jen pro tebe - 24. kapitolaChlapci jsou na Midgardu. Jaké zprávy jim přinese jejich otec z domoviny?

 

Filmové pouto - 12. kapitola

Filmové pouto - 12. kapitolaSofie, Jared a Nick. Trojúhelník, který se dnes posune dál při natáčení scény, na kterou čeká hlavně Sofie. Příjemné čtení. :)

 

Královské povinnosti - 2. kapitola

Královské povinnosti - 2. kapitolaSetkání s budoucím manželem. Padnou si do noty, nebo ne? :)

« Předchozí  1 ... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ... 974   Další »


Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!