OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction 

Potomok Dračích jazdcov - 10. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 10. kapitolaNathalie sa snaží samu seba presvedčiť, že jej sny nie sú skutočné... ale príliš sa jej to nedarí :))

 

Ring My Bells

Ring My BellsVálka skončila. Ale někdo zemřel. Proč a jak? A je skutečně mrtvý nebo je to jen další tajemství v životě Severuse Snapea?

 

Návrat domů 3. kapitola

Návrat domů 3. kapitolaDívali jsme se vzájemě do očí. Tu touhu v těch černých obsidianech jsem nemohl přehlédnout. Přesně takhle si to pamatuji z doby, kdy jsem byl ještě student. Malý vyplašený kluk, který měl za úkol spasit svět. Tehdy jsem se cítil živ jen v jeho náruči. Jen když mě jeho rty líbaly a laskaly.
Ale tohle se změnilo. Dospěl jsem. Jeho vinou...

 

Milosrdná lež 3. část

Milosrdná lež 3. částNávrat do Bradavic. Mnoho otázek a mnoho odpovědí. Kdo přijde na jejich vtah? A co Voldemort? Poslední kapiotlka tohohle příběhu. Ale jak dopadne?

 

Návrat domů 2. kapitola

Návrat domů 2. kapitolaJak poukázala má drahá Nikol, Harry je spratek, který si potřebuje snad něco dokázat. V tomhle případě to, že umí být s někým jiným než se Severusem. Co způsobí jeden hulák?

 

Návrat domů 1. kapitola

Návrat domů 1. kapitolaHarry se vrací domů, do Bradavic. Ale už v prvních minutách ví, že udělal Velkou chybu. Co teď?

 

Potomok Dračích jazdcov - 9. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 9. kapitolaPokračovanie Nathalinho sna... alebo, že by to nebol sen?

 

Jako Katherine? - 2. kapitola

Jako Katherine? - 2. kapitolaTak je tady pokračování příběhu z prostředí známého seriálu upíří deníky.
Jak bude Damon reagovat? Jak se to vyvine?
Pěkné čtení.
Nikiii

 

Návrat domů Prolog

Návrat domů PrologJe po válce a svět šest dalších let žil s vědomím, že chlapec-který-zachráni-svět, zmizel. Nikdo neví kam a nikdo neví proč. Ale jednou musela přijít chvíle návratu a tak se mladý hrdina ujme místa učitele Obrany proti černé magii ve škole v Bradavicích. Ale vše se začíná komplikovat už v prvních chvílích a minulost se začíná pomalu, ale jistě dostávat na světlo... Ale jakou roli v tomhle příběhu hraje všemi nenáviděný profesor Lektvarů?

 

Temnotou spolu 5. kapitola

Temnotou spolu 5. kapitolaV minulém díle nám to Harry jaksi nezvládl. Ale co za tím vším bylo? Nebo spíš, kdo? Harry, je nyní opravdu sám. Nemá nic a nikoho, ale je to skutečná pravda? Přátele má, jen se stačí dívat!

 

Potomok Dračích jazdcov - 8. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 8. kapitolaNathalie zistí, že aj upratovanie môže dopadnúť inak, než očakávala...:)

 

Milosrdná lež 2. část

Milosrdná lež 2. částDruhý díl Milosrdných lží je na světě. Chci velmi moc poděkovat Nikol18, a tenhle díleček věnuji hlavně jí. Prozářila si mé dny svými úžasnými slovy... Děkuji!
A teď k povídce... Co se stane, když donutí Lektvarista Harryho k nitrobraně ať už se mu to líbí nebo ne? Jaké to bude mít následky? Dobré nebo se celý Harryho svět zbortí jako domeček z karet?

 

Potomok Dračích jazdcov - 7. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 7. kapitolaTak, po dlhej dobe pridávam novú kapitolu...
Ospravedlňujem sa za čakanie a ako odškodné pridávam aj 8. kapitolu :))
P. S.: túto kapitolku by som chcela venovať mojim naj kamoškám, ktoré ma vždy vedia povzbudiť a inšpirovať - baby, zbožňujem vás! :))

 

Dračí princezny - prolog

Dračí princezny - prologDračí princezny jsou potomci elfů a draků. Království touží po jejich smrti stejně jako po smrti všech draků, kteří nejsou s ním. Proto poslední rodina dračích princezen odvede své potomky, dračí princezny, do světa, kde jim nemůže být Královstvím ublíženo. Obě jsou však od sebe odtrženy a vyrůstají bez sebe i své rodiny. Jenže ve staré věštbě se praví, že dračí princezny se do Alagaësie navrátí, až nadejde správný čas, a pomůžou svrhnout vládu krutého Galbatorixe. Podaří se jim to však, nebo padnou v nelítostných bojích? Příjemné počtení přeje Faillë & Draco.

 

Jako Katherine? - 1. kapitola

Jako Katherine? - 1. kapitolaTakže tahle povídka je na téma Upířích deníků.
Je Elena někde hluboko uvnitř jako Katherine? To se dozvíte v této povídce. Snad se bude líbit.
Pěkné čtení.
Nikiii

« Předchozí  1 ... 151  152  153  154  155  156  157  158    Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!