OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction 

The Dixon brothers: 2. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

The Dixon brothers: 2. kapitolaV první kapitole, která vyšla před nějakou dobou (a já se poníženě omlouvám za tu dlouhou pauzu), jsme strávili nějakou chvilku s Darylem, a ještě kratší chvilku s mladičkou Stephany, zatímco Merlea jsme na konci prologu zanechali zcela bezradného, když se svého bratra nedokázal dovolat.
Povede se Merleovi najít toho, koho hledá? Je pravděpodobné, že někoho najde. Ale setká se skutečně se svým bratrem?
V.

Novinka

Eric I: Jako živá mrtvola

Eric I: Jako živá mrtvolaFantom Opery je jednou z nejznámějších legend z prostředí Francie, se kterou čtenáře prvně seznámil spisovatel a komisař Gaston Leroux v roce 1909. Od té doby se dílo dočkalo mnoha dramatických i filmových zpracování, vznikalo i několik fanfiction děl v literatuře. Nejslavnějším a nejúspěšnějším dílem tohoto okruhu se bezpochyby stal román Fantom od spisovatelky Susan Kay.
Já jsem se rozhodla předvést vám své vlastní dílko. Co kdyby Erik od cikánů neutekl, jak napsala Susan? Co kdyby byl prodán na anglickou loď? Kam by ho tyto kroky zavedly?

 

Patch X

Patch XČtyři stěny a střecha

 

Princezna a žebračka III.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Princezna a žebračka III.Překvapivé ráno

 

Patch IX

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Patch IXDostat se do Terminu byla hračka, ale jak se dostat ven?

 

Princezna a žebračka II.

Princezna a žebračka II.Arvé na útěku

 

Patch VIII

Patch VIIITerminus...

Novinka

Princezna a žebračka I.

Princezna a žebračka I.Tak trochu ff na Prince a chuďase, ale v tomto příběhu nebude vystupovat Edward Tudor, ale Arvé Roznherta. Nenacházíme se v Anglii, ale v Kormanském království. A může za to závislost na Selekci.

 

StarGate:Atlantis - Dva životy - 15. kapitola 2/2

StarGate:Atlantis - Dva životy - 15. kapitola 2/2Mia bude postavena před nelehkou zkoušku. Dočasně nahradí v Sheppardově týmu Teylu, aby ji podplukovník měl neustále na očích. Mia si však není vědoma celého Sheppardova plánu, a všechno to bere jako trest, který má otestovat, jestli je schopná „tam venku“ přežít, díky čemuž jí začnou unikat ostatní události, které jsou možná ještě důležitější než Miina nenávist vůči Sheppardovi.

 

Patch VII

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Patch VIITrocha vzpomínání, nějaké to rybaření a hlavně radost z toho, že jsou zase spolu.

 

StarGate:Atlantis - Dva životy - 15. kapitola 1/2

StarGate:Atlantis - Dva životy - 15. kapitola 1/2Mia bude postavena před nelehkou zkoušku. Dočasně nahradí v Sheppardově týmu Teylu, aby ji podplukovník měl neustále na očích. Mia si však není vědoma celého Sheppardova plánu, a všechno to bere jako trest, který má otestovat, jestli je schopná „tam venku“ přežít, díky čemuž jí začnou unikat ostatní události, které jsou možná ještě důležitější než Miina nenávist vůči Sheppardovi.

 

Patch VI

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Patch VIČtveřice se musí vypořádat s nebezpečnou skupinou takzvaných "claimers". A bude to krvavá lázeň.

 

Patch V

Patch VJoan pokračuje v putování a hledání ostatních přeživších.

 

Nice dream - Kapitoly 4 - 8 a Vánoční bonus

Nice dream - Kapitoly 4 - 8 a Vánoční bonusVítejte zpět u Nice dream! Vydávám vám to takhle najednou, protože kapitoly jsou docela krátké. Co se stalo v minulosti? Proč se vlastně Vendy dala k filmu? A co za neplechu zase natropí set crew? To vše se dozvíte v těchto dílech. :)

 

One secret agent - 3. kapitola

One secret agent - 3. kapitolaHawkeye prezradil Alexandre takmer všetko, čo vedel o Montovi. Teraz je na Alex, ako sa rozhodne: Veriť Jamesovi, svojmu priateľovi, aj po tom všetkom, čo jej Hawkeye povedal alebo veriť neznámemu mužovi, ktorý zachraňuje mestá?

« Předchozí  1 ... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 153   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!