OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFictionNovinka

Princezna a žebračka I.

Princezna a žebračka I.Tak trochu ff na Prince a chuďase, ale v tomto příběhu nebude vystupovat Edward Tudor, ale Arvé Roznherta. Nenacházíme se v Anglii, ale v Kormanském království. A může za to závislost na Selekci.

 

StarGate:Atlantis - Dva životy - 15. kapitola 2/2

StarGate:Atlantis - Dva životy - 15. kapitola 2/2Mia bude postavena před nelehkou zkoušku. Dočasně nahradí v Sheppardově týmu Teylu, aby ji podplukovník měl neustále na očích. Mia si však není vědoma celého Sheppardova plánu, a všechno to bere jako trest, který má otestovat, jestli je schopná „tam venku“ přežít, díky čemuž jí začnou unikat ostatní události, které jsou možná ještě důležitější než Miina nenávist vůči Sheppardovi.

 

Patch VII

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Patch VIITrocha vzpomínání, nějaké to rybaření a hlavně radost z toho, že jsou zase spolu.

 

StarGate:Atlantis - Dva životy - 15. kapitola 1/2

StarGate:Atlantis - Dva životy - 15. kapitola 1/2Mia bude postavena před nelehkou zkoušku. Dočasně nahradí v Sheppardově týmu Teylu, aby ji podplukovník měl neustále na očích. Mia si však není vědoma celého Sheppardova plánu, a všechno to bere jako trest, který má otestovat, jestli je schopná „tam venku“ přežít, díky čemuž jí začnou unikat ostatní události, které jsou možná ještě důležitější než Miina nenávist vůči Sheppardovi.

 

Patch VI

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Patch VIČtveřice se musí vypořádat s nebezpečnou skupinou takzvaných "claimers". A bude to krvavá lázeň.

 

Patch V

Patch VJoan pokračuje v putování a hledání ostatních přeživších.

 

Nice dream - Kapitoly 4 - 8 a Vánoční bonus

Nice dream - Kapitoly 4 - 8 a Vánoční bonusVítejte zpět u Nice dream! Vydávám vám to takhle najednou, protože kapitoly jsou docela krátké. Co se stalo v minulosti? Proč se vlastně Vendy dala k filmu? A co za neplechu zase natropí set crew? To vše se dozvíte v těchto dílech. :)

 

One secret agent - 3. kapitola

One secret agent - 3. kapitolaHawkeye prezradil Alexandre takmer všetko, čo vedel o Montovi. Teraz je na Alex, ako sa rozhodne: Veriť Jamesovi, svojmu priateľovi, aj po tom všetkom, čo jej Hawkeye povedal alebo veriť neznámemu mužovi, ktorý zachraňuje mestá?

 

Patch IV

Patch IVJoan si myslela, že ve vězení našla nový domov. Ale člověk míní a Guvernér mění.

 

The Dixon brothers: 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

The Dixon brothers: 1. kapitolaV prologu zůstal Merle sám, když se po boji s mrtvými ztratil Daryl. Kde skončil? A na co tam narazí?

 

Patch III

Patch IIIJoan s Darylem se vrací zpět do věznice, ale situace se zkomplikuje.

Novinka

The Dixon brothers: Prolog

Nedoporučujeme číst do 15 let.

The Dixon brothers: PrologFanfiction na seriál The Walking Dead, zaměřené na Daryla Dixona, jednoho z nejoblíbenějších charakterů seriálu, a jeho bratra Merlea.
Apokalypsa je na samém počátku. Chodci příbývají postupně a bratři se teprve učí, jak proti nim bojovat. Když jim zemře otec, musí se s přicházející hrozbou vypořádat sami...
V.
Na povídku dávám omezení od 15ti let kvůli slovní zásobě v přímých řečích postav.

 

Doll of Revenge (8. kapitola)

Doll of Revenge (8. kapitola)Cesta taxíkem je pro většinu lidí jednoduchou a bezpečnou záležitostí, které se věnují denně bez sebemenších problémů. Pro ty, kteří mají v patách zákeřnou voodoo kletbu, to ale neplatí, a Tom k takovým nebožákům bohužel patří...

 

Patch II

Patch IIJoan je přijata do skupiny přeživších ve věznici a vydává se na první výpravu pro zásoby.

Novinka

Patch I

Patch IPatch /nášivka/, pro někoho jen bezvýznamná ozdoba a pro jiného znak příslušnosti k určité skupině. FF na The Walking Dead. Děj je zasazen někam na začátek čtvrté sezóny, tak kdyby náhodou někdo neviděl, tak raději nečíst... může obsahovat spoiler :)

« Předchozí  1 ... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 152   Další »


Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!