OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele alanisealicecullenalanisealicecullen

alanisealicecullenPráva: přispěvatel

Věk: 20

Kontakt:

E-mail: romana.heclova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 7. 2012

Poslední přihlášení: 12. 11. 2020, 20:13

Shrnutí povídek:

 

Povídky od alanisealicecullen

Povídky od alanisealicecullenPoezie: Nešťastná láska; Závislost jedné dívky; Nešťastná láska
Povídky na pokračování: Spřízněné duše - Záchrana před půlnocí Povídky na pokračování - FF: Holka na zabití(Vampýrská akademie); Holka na zabití 2:Láska za trest (Vampýrská akademie)

Články:

Novinka

Protivník

ProtivníkFF Game of Thrones. Takže, po opravdu dlouhé době jsem si našla trochu času a řekla jsem si, že se musím rozepsat, abych nezapomněla, jak se to dělá. Dlouho jsem si lámala hlavu s tématem a ono se nakonec našlo. Jako fanda GOT mě mrzí, že se tu nepíše nic na tento seriál/knihu, a tak jsem se do toho pustila sama. Doufám, že to dalším fandům udělá alespoň trochu radost, ale má to jeden háček. Z původního drabble je nakonec triple drabble. Hrůza, co? Triple drabble je o turnaji v Harrenhalu. Poslední věc. Zatím jsem se neprokousala knihami, takže mi pomáhal seriál a různé weby. Užijte si čtení. Ali.

 

Holka na zabití 2: Láska za trest - 3. kapitola

Holka na zabití 2: Láska za trest - 3. kapitolaFF Vampýrská akademie. Posun v čase spolu s návratem na akademie sv. Vladimíra. A nakonec jedno šokující tajemství. A jedna staronová postava. Přeji hezké počteníčko. Ali.

Novinka

Očekávaný okamžik

Očekávaný okamžikČekání jedné malé holčičky na jeden důležitý dopis. Je to fanfiction na jedenu knižní/filmovou sérii, kterou všichni známe, ale pro utajení zápletky nebudu prozrazovat jméno. Možná na něj přijdete. Tripple drabble. Vaše Alanise.

 

Holka na zabití 2: Láska za trest - 2. kapitola

Holka na zabití 2: Láska za trest - 2. kapitolaDalší várka překvapení, trochu rytířskosti a pár legrácek. Doporučuji předčíst minulou kapitolu. Alanise.

Novinka

Holka na zabití 2: Láska za trest - 1. kapitola

Holka na zabití 2: Láska za trest - 1. kapitolaPokračování povídky Holka na zabití. FF na Vampýrskou akademii. Poté, co se Rose dozvěděla pravdu o Dimitrijovi a Lisse, šlo všechno jednoduše. Ale teď se to komplikuje. Počínaje novým klukem Willow...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!