OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele TaylorkaTaylorka

TaylorkaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Ashen Taylor

Věk: 20

O mně: Vždycky jsem chtěla psát... Tak mě tady máte. =)

Kontakt:

E-mail: Ashen.Taylor (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 24

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 10. 2012

Poslední přihlášení: 12. 12. 2019, 01:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Taylorky

Povídky od TaylorkyFixing - TVD FanFiction (rozepsaná)
Jiná tvář - TVD Fanfiction (rozepsaná)
Záškodnice - HP Fanfiction (chystaná)
Unbreakable - TVD Fanfiction (chystaná)
Piáno v koutě (chystaná)

Články:

 

Fixing - 15. kapitola

Fixing - 15. kapitolaPo dlouhé odmlce tu máme pokračování...
V ději nás moc neposune, zvrat nastane v příští kapitole, vyhrála jsem si ovšem s momentálním stavem vztahu Lily-Klaus, tak hezké čtení.

 

Jiná tvář - 8. kapitola

Jiná tvář - 8. kapitolaAshen zjistila, že Maybel zřejmě nebyla zas tak milá osoba... Nechá se však přesvědčit, aby z Mystic Falls neodcházela, a nakonec se zase o krok přiblíží ke své vlastní magii...

 

Jiná tvář - 7. kapitola

Jiná tvář - 7. kapitolaOdhalení nadpřirozeného druhu, ke kterému Ashen patří, bohužel moc poznání nepřinese. Pátrání bude ale pokračovat a Ashen odhalí zradu, kterou by od počátku toho všeho zmatku ani v nejmenším neočekávala...

 

Jiná tvář - 6. kapitola

Jiná tvář - 6. kapitolaKdyž tajemství, tak tajemství, že? Hvězdy zřejmě Ashen nijak nepřejí, aby se brzy dozvěděla o své magické podstatě. Nachází stopy, ale nakonec se rozhodne být zase na chvíli aspoň trochu normální. Znovu jí však není přáno, a tentokrát je to Bonnie, kdo přichází s odpověďmi. Proč se ale Ashen tak ulevilo, když byl rozhovor s jejím tátou přerušen příchodem čarodějky?

 

Fixing - 14. kapitola

Fixing - 14. kapitolaLily se konečně rozhodne pohnout se svými plány a učiní první důležitý krok - někomu vše vyzradí. Kdo to bude? A podaří se jí konečně popostrčit Elenu?

 

Jiná tvář - 5. kapitola

Jiná tvář - 5. kapitolaKdyž se do pátrání vložil Damon, na světlo vyšel další kousek skládačky, který Ashen přivede k čarodějce. Jenže ne všechno je tak jednoduché, aby se to vyřešilo za den a právě tohle tajemství k těm jednoduchým nepatří...

 

Fixing - 13. kapitola

Fixing - 13. kapitolaUdrží Lily svou hru i tváří v tvář Klausovi? A posune svůj plán na další příčku? Bude Caroline stále vítanou kamarádkou? Rozhovory a telefonáty...

 

Fixing - 12. kapitola

Fixing - 12. kapitolaKoho si Lily přizve na pomoc ve svých plánech? Kdo hraje hru proti ní a jakou? Setká se konečně s Klausem? Dohoda a párty u Rebeky vám prozradí víc...

 

Fixing - 11. kapitola

Fixing - 11. kapitolaPo ne zrovna krátké odmlce jsem zpět a se mnou i další kapitola Fixing.
Lily se dává dohromady s Rebekou. Mají sice společnou minulost, ale Lily stále dělá, že si ji nepamatuje. Proč? Kdo všechno má o ni starost? A přijde na způsob, jak se ve své síti nezamotat a dotáhnout vše sama do konce, nebo jí v tom bude muset někdo pomoct?

 

Fixing - 10. kapitola

Fixing - 10. kapitola„It's always gonna be Stefan." Yea, really?
„Vždycky to bude Stefan." Jo, fakt?
Znovu nahlédneme do života Lily Salvatore. Tentokrát do rozhovorů s oblíbeným bratrem. Dozvíme se ovšem i něco málo o jejím vztahu ke Stefanovi. Co za tím vězí? Proč před Damonem stále něco skrývá? A je téma jejího promlouvání k němu to, co přijela napravit?

 

Fixing - 9. kapitola

Fixing - 9. kapitolaBonnie prozradí pravdu o tom, proč si Lily tak oblíbila, ale stále něco skrývá. Lily poodhalí skutečnost o Stefanově odjezdu a právě to jí nahraje dost na to, aby někoho postrčila správným směrem. Dokáže své bratry držet tam, kde je chce mít?

 

Fixing - 8. kapitola

Fixing - 8. kapitolaLily se rozhodne konečně vzít věci aspoň trochu do svých rukou. Zjistí, kam a proč Stefan zmizel? Podaří se jí toho využít?

 

Fixing - 7. kapitola

Fixing - 7. kapitolaNapětí na plese stouplo na maximum, když byla Klausova přítomnost potvrzena očitými svědky. Stefan zmizí, Caroline je naštvaná... A co Lily?

 

Fixing - 6. kapitola

Fixing - 6. kapitolaStefan odhalil tajemství své sestry. Jak bude reagovat na její známost s Elijahem? Ohrozí nějak jejich plány, nebo vše zůstane při starém? Vypadá to totiž, že Lilian nehodlá své plány odvolat ani kvůli vlastnímu bratrovi. Dají se konečně věci do pohybu? Možná... Konec konců, někdo se vrací domů...

 

Fixing - 5. kapitola

Fixing - 5. kapitolaDalší Původní tajemství... Elijah, který sehrál nějakou roli v minulosti Lilian Salvatore, hodlá zamíchat karty. Dozví se Lily, co má její starý přítel v plánu? Ohrozí to nějak její rodinu a přátele nebo je to naopak? Jenže nic není černé nebo bílé, a nic netrvá věčně... A jako vždy - něco musí prasknout.

 

Fixing - 4. kapitola

Fixing - 4. kapitolaLily zapadla do života v Mystic Falls, ale stále je tu pár nevysvětlených věcí. Tají skutečnost, že zná Rebeku, která o ni ale nejeví zájem... Co když si to ale rozmyslí? Bude se svým plánem čekat na Klause nebo se s Lily vypořádá sama? A co když Rebeka není jediná známost, kterou Lilian ukrývá? Je jich víc? Dvě, tři, pět? A proč se do města vrátil Elijah?

 

Jiná tvář - 4. kapitola

Jiná tvář - 4. kapitolaCo teď, když Stefan s Elenou přišli na to, že s Ashen není něco v pořádku? Kdo ji asi po takovém incidentu navštíví? Ashen si ale pomalu prokousává cestičku rodinným tajemstvím. Naštěstí na to odteď nebude sama...

 

Fixing - 3. kapitola

Fixing - 3. kapitolaLily nechce vykládat podrobnosti o svém vztahu s Katherine, nakonec však bude muset něco říct. Přesto si nechá něco pro sebe. Týkají se její tajemství jen Katherine? Jestli ano, odkud pak zná Rebeku?

 

Jiná tvář - 3. kapitola

Jiná tvář - 3. kapitolaV téhle kapitole se Ashen trochu blíže seznámí se Stefanem a Elenou. Co to přesně znamená? Znamená to profláknuté tajemství, na které nikdo v Mystic Falls nezná odpověď...

 

Fixing - 2. kapitola

Fixing - 2. kapitolaLily si zvyká v novém domově. Není to ale lehké, když nesmí na slunce. Dostane očarovaný přívěsek? A co když doopravdy něco tají i před svým bratrem?
Tohle a mnohem víc se dočtete v dnešní kapitole. =)

Novinka

Fixing - 1. kapitola

Fixing - 1. kapitolaV Mystic Falls se usadí jedna milá osůbka. Z počátku se může zdát, že její příchod život v malém městečku nijak neovlivní. Opak je ale pravdou. Kdo je Lily a jak zamíchá osudy v Mystic Falls?

 

Jiná tvář - 2. kapitola

Jiná tvář - 2. kapitolaPo ne zrovna krátké technické odmlce jsem zpět s druhou kapitolou Jiné tváře.
Ashen si dnes znovu připomene, že je jiná. Právě to je důvod, proč přijela do Mystic Falls. Dozví se konečně něco nového, nebo zůstane vše při starém?

Novinka

Jiná tvář - 1. kapitola

Jiná tvář - 1. kapitolaAshen vyrostla bez rodiny, která by jí odhalila pravdu o její odlišnosti. Místo toho, aby žila mezi svými, byla adoptována cizími lidmi. Teď, když poslední příbuzná, která byla jako ona, zemřela, rozhodla se jednat a odjela do Mystic Falls hledat pravdu o svém životě. Co je Ashen zač a jak zapadne v Mystic Falls? Hezké čtení přeje Taylorka
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!