OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction The Vampire Diaries 

Dvě strany téže mince - 4. kapitola - Dohoda

Dvě strany téže mince - 4. kapitola - Dohoda„Moje mysl mi dávala jasně najevo, proč jsem sem přišla. A i když jsem se snažila sebevíc to potlačit, ozývalo se to silněji a silněji.
Měla jsem vůbec šanci to porazit? Měla jsem vůbec možnost před tím utéct? Tak řekněte! Můžu vyhrát? Nebo je to předem ztracený boj?"

 

Dvě strany téže mince - 3. kapitola - Já to slyšel

Dvě strany téže mince - 3. kapitola - Já to slyšel„A v tu chvíli mi to došlo. Byl to jako blesk z čistého nebe – prostě jsem najednou věděla, co se stalo. On mě donutil zapomenout. Jediná věc na celém světě, kterou jsem nenáviděla – být ovlivněná, myslet si to, co chtěl někdo jiný.

...
Zavrzalo dřevo v podlaze a moje tělo se automaticky přitisklo ke stěně. Jako kdyby mě mohla zachránit…"

 

Dvě strany téže mince - 2. kapitola - Díky mně zapomeneš

Dvě strany téže mince - 2. kapitola - Díky mně zapomenešVěděla jsem, jaká odpověď přijde. V duchu jsem si tuhle situaci vykreslovala milionkrát – milion jiných scénářů, všechno předtím než jsem sem odjela. Někde uvnitř mě samé jsem byla zklamaná. Někde vyděšená. Tak jako tak – netušila jsem, že to přijde tak brzy. Konfrontace s Damonovou posedlostí Katherine.

 

Dvě strany téže mince - 1. kapitola - A ty jsi kdo?

Dvě strany téže mince - 1. kapitola - A ty jsi kdo?Kate se konečně setkává s Elenou, která pro ni přijede na letiště. A kdo ji doprovází? Přece její oddaní bodyguardi - Stefan a Damon. =) Jejich první setkání je plné otázek a také plné narážek na Kateino jméno. Co by se z něj mohli teoreticky dozvědět?

« Předchozí  1 ... 12  13  14  15  16  17  18  19Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!