OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele pisalek



pisalek

pisalekPráva: přispěvatel

O mně: Když jsem se naposledy dívala do zrcadla, viděla jsem v něm ztřeštěnou a tak trochu i šílenou holku, která se do tohoto světa plného daleko ztřeštěnějších lidí dokonale hodí :-) Mám ráda procházky při měsíčku, sání něčí krve, nejradši mám nulku negativ, protože ta je teď v kurzu a pikniky na hřbitově. :-D Ne, jen žertuji. :-D Ve skutečnosti jsem dost nenápadná bytost, kterou by jste jen těžko označili za zábavnou. Ale lidi, co mě znají, říkají : "že prý klamu tělem". Tak nevím, co je na tom pravdy. :-) Mám ráda, teď už opravdu, dobré filmy se sklenkou červeného, výlety s přáteli, které většinou končí nějakým trapasem a psaní povídek.

Kontakt:

E-mail: pisalek1 (zavináč) atlas.cz

Statistiky:

Moje články: 3

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 9. 2015

Poslední přihlášení: 11. 12. 2017, 17:08

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Pisalek

Povídky od PisalekPovídky na pokračování - "Nedostihnutelná" "Pozor, kouše!" "Neobjevitelná" "Kdo s koho!" "Nebezpečné chvíle"

Články:

 

Pozor, kouše!

Pozor, kouše!Stále ještě s velkým úžasem a radostí bych vám chtěla oznámit, že se má povídka, Pozor, kouše!, kterou jsem sem minulý rok začala přidávat, dočkala své knižní podoby!

 

Nedostihnutelná v e-knižní podobě

Nedostihnutelná v e-knižní podoběS nevýslovnou radostí vám oznamuji, že se má povídka Nedostihnutelná, kterou jsem sem zhruba před rokem začala přidávat, dočkala své e-knižní podoby!




Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!