OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ElusiveElusive

ElusivePráva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Ráda maluju, na počítači i v ruce.
Ráda čtu, knížky, povídky, fanfiction... Prakticky cokoliv, co mě zaujme.
Ráda poslouchám hudbu, především rock a pop.
Ráda sleduju filmy a seriály, v poslední době ujíždím především na seriálu Pretty Little Liars, protože je to stále složitější a zamotanější, slyšela jsem, že na wikipedii je napsáno, jak to dopadne, ale zatím jsem odolala a nepodívala jsem se tam :D. Mezi další mé oblíbené seriály patří jednoznačně Hra o trůny, TVD, Teen wolf, Dr. House, Přátelé a všemožné kriminálky. No, ohledně filmů... Dokážu se koukat na horory, thrillery, drama, psychologické, historické, romantické,komedie, fantasy i Sci-fi, takže vlastně skoro na všechny žánry :).

Kontakt:

E-mail: elusive838 (zavináč) gmail.com

Web: elusives.deviantart.com/

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 1. 2013

Poslední přihlášení: 12. 5. 2015, 15:31

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí od Elusive

Shrnutí od Elusive

Kapitolové povídky

Na druhé straně (rozepsaná)

Články:

 

PSD Baletka

PSD BaletkaTak zase po hodně dlouhé době tu mám nový obrázek :)

 

5. Beruška PSD

5. Beruška PSDTak po dlouhé době je tu slíbená beruška, kterou jsem namalovala ve Photoshopu. Doufám, že se bude líbit, a já budu ráda za jakékoliv komentáře :)

Novinka

4. Tulipán v PSD

4. Tulipán v PSDNedávno, když mi kamarádka ukázala, co ve photoshopu malovala ona, jsem se rozhodla, že to musím taky vyzkoušet. Pro začátek jsem si vzala něco jednoduššího, tedy tenhle tulipán. Je to první pokus, ale i tak... Za případné komentáře děkuju! :)

Novinka

Na druhé straně - 1. kapitola

Na druhé straně - 1. kapitolaTak jsem se nakonec rozhodla se s vámi podělit kromě obrázků i o svou povídku. Byl to takový náhlý nápad. Jde o to, že se jedna dívka probudí na neznámém místě v naprosté tmě. A sama si nepamatuje vůbec nic. Kdo je, nebo kde je... A, ehm, je to moje prvotina, takže se předem omlouvám za případné chybky a nepřesnosti... Jakékoliv názory mě jen potěší :)

Novinka

3. Podle skutečnosti

3. Podle skutečnostiMám takový pocit, že se to tu teď nějak rozjelo s těmi obrázky :D. Takže cítím potřebu přidat sem zase i já něco málo z mých zásob. Tentokrát sem dávám dva najednou. Klíč a zátiší :).
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!