OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Goodbye Agony 16. kapitolaGoodbye Agony 16. kapitolaInessa s Jaredem svůj vztah posunou zase o kus dál.
Užijte si kapitolu, Vaše marSabienna

Vešla jsem do ztemnělého domu, jehož jediný obyvatel, který se tu momentálně nacházel, už byl dost pravděpodobně v peřinách. Zklamaně jsem si povzdechla, poněvadž jsem s ním po tom dnešku vážně toužila mluvit. Nebo ho přinejmenším alespoň vidět. Občas jsme se některé dny u něj doma víceméně míjeli. On měl svoje povinnosti a já zase ty svoje. On někdy býval pryč, zatímco já jsem byla v domě a obráceně. Ačkoliv po té naší ostřejší debatě ohledně jeho omezování mé maličkosti to možná nebylo vůbec od věci, že jsme se doma potkávali ve dveřích a měli tím od sebe jakýsi odstup. Ta hádka mezi námi opět visela jenom tak ve vzduchu a ani jeden do toho asi nechtěl nijak šťourat, protože jsme to oba dva úspěšně ignorovali a prostě o tom nemluvili. Tak či onak mi svým způsobem opravdu chyběl a já si usmyslela, že to co nejdřív nějak změním, když to dnes již bohužel nevyjde. Po dnešním psychicky náročném večeru, díky Andyho výstupu, jsem nutně potřebovala nějaký relax, který jsem si hodlala dopřát pod horkou sprchou, poněvadž jsem zároveň pospíchala do postele.

Jakmile jsem se přiblížila ke koupelně, ve které byla sprcha, tak jsem zjistila, že mi ji okupuje právě Jared. Hlavou mi pohotově probleskl velmi odvážný nápad, o jehož realizaci jsem ještě chvíli váhala. S Jaredem náš vztah stále zel na mrtvém bodu a mně už to takhle popravdě nebavilo. A poté, co jsem s Andym prožila, jistým specifickým způsobem, intimní chvilku, která byla na druhou stranu i hodně depresivní a nechutná, a kdy jsem se Andymu doznala, že jsem s Jaredem ve vztahu, měla bych tomu i dostát, protože bych vlastně jinak Andymu lhala. A jak lépe někam dál posunout vztah, než na to jednoduše vlítnout?

Dala jsem přednost té spontánní části svého já a potichu jsem se vkradla do koupelny, aby mě Jared neslyšel a neodhalil v nesprávný čas. Tam jsem se vysvlékla do naha a jakmile jsem se krátce zhluboka prodýchala, abych si tím dodala potřebné odvahy, otevřela jsem dveře sprchy dokořán.

„Co to…?“ vypadlo z Jareda zaskočeně, ale když zpod proudu vody zaostřil oči na mé nahé tělo, pouze ztěžka polknul. Beze slov jsem se vetřela k němu do mělké vany a zase jsem za sebou zavřela. Během okamžiku jsem byla zmáčená na kost. On mě mezitím hypnotizoval fascinovaným pohledem, ale jinak se vůbec k ničemu neměl. Nevěděla jsem, jestli byl natolik překvapený tím mým velkolepým vstupem na scénu, anebo jestli byl natolik dobrý v sebeovládání a čekal jen na to, jak mu to odůvodním. Těžko soudit.

„Nemyslíš, že jsme čekali už dost dlouho?“ položila jsem mu otázku schválně takovým tázavým tónem, který zřetelně naznačoval mé nepochopení nad tím naším dobrovolným, avšak trestuhodným zdržením se zrovna něčeho tak zábavného, jako je milování. Jared už se víc se slovy nezdržoval, vzápětí mě prudce zajal do svého náručí a hladově spojil své rty s těmi mými. Já jsem mu okamžitě omotala obě ruce kolem statných ramen a naplno jsem si vychutnávala tenhle jedinečný okamžik, jenž byl ještě zesílen tou proklatě dlouho potlačovanou touhou. Proto to mezi námi teď probíhalo jako zničující výbuch, který nás oba dva naprosto smetl. Naše těla se o sebe vyzývavě otírala a ta mokrá kůže na sobě neuvěřitelně příjemně klouzala. Jeho troufalé ruce jsem vnímala všude, kam jimi jenom dosáhl, což mi kupodivu způsobovalo, i přes tu teplou vodu, silnou husinu. Naše polibky nebyly doposud nikdy natolik vášnivé jako v tuhle chvíli a jazyky se vzájemně proplétaly v takovém divokém tanci, že jsem sotva stíhala během nich nabírat kyslík do plic. Nemluvě o tom, že jsme oba dva měli plné pusy vody, která tomu všemu dodávala o něco erotičtější atmosféru. Na to vše můj podbřišek reagoval opravdu silným vzrušením, když tou předlouhou sexuální abstinencí a ještě delším dychtění po něm doslova zahořel. Oba jsme ale měli bezpochyby dostatečné zkušenosti k tomu, abychom předem věděli, že se snažit o nějaké krkolomné polohy v kluzké sprše a koledovat si tím o nějaký úraz bylo zbytečné, takže se to dalo považovat za součást opravdu žhavé předehry.

Jay

Jared jako by intuitivně vyslyšel moje myšlenky, kdy po tom nekonečném vyčerpávajícím líbání a nestoudném osahávání mě zatlačením na mou kulatou prdelku přiměl si na něj obkročmo vyskočit. Vzhledem k tomu, že se zatím kupodivu jeho obdivuhodná chlouba nevzedmula, nebyl to pro mě sebemenší problém, ale nejspíš ze sprchy do své ložnice tolik pospíchal právě kvůli tomu, že tu blížící se erekci na sobě cítil. Kromě vypnutí kohoutku vody nechal všechno ladem a cupital se mnou do své postele, kde mě regulérně vhodil do měkkých nadýchaných peřin a záhy nato mě zalehl celou svou vahou, aby si opět nenasytně uzmul mé rty pro sebe. Ani jednomu z nás nevadilo, že z nás stále kapala voda, která mu tím máčela saténové povlečení, které mě zespodu vyloženě chladilo. Někdo si tu potrpěl na luxus. Alespoň z druhé strany mě naopak zahřívala Jaredova jemná a horká pokožka, na níž se skvělo stále tolik čirých krůpějí, které bych z něj nejraději slízala dolů. Neskutečně jsem se těšila na to, až přijde ten okamžik, ke kterému jsme od našeho úplně prvního polibku nevyhnutelně směřovali. Až ho konečně budu mít v sobě.

„Vezmi si mě, Jarede,“ zašeptala jsem mu roztouženě, zatímco mi opatrně laskal krk, který byl ještě donedávna posetý modřinami. Asi proto mu věnoval takovou něžnou péči, kterou si dle něj právě kvůli tomu zasloužil. Jared byl na muže nebývale vnímavý, což mě na něm o to víc přitahovalo. „Hned teď,“ vybídla jsem ho netrpělivě, protože už jsem se vážně nemohla dočkat.

„Ještě ne,“ hlesnul zadýchaně, když se odtrhnul od mého krku, aby se mi mohl zadívat do očí a vysvětlit mi důvod svého odmítnutí. „Nechej mě tě aspoň chvíli hýčkat, hm? Není kam spěchat,“ navrhnul mi, abych tolik nepospíchala k cíli, když ta cesta k němu mohla být daleko slastnější. Díky téhle jeho poznámce mi došlo, že kvůli všem těm rychlovkám s Andym se pro mě již staly takovým standardem, že jsem málem zapomněla, jaké to je si v posteli hrát třeba i hodiny. Jared mi to ale určitě rád zase připomene. Proto jsem usoudila, že Jaredovu žádost poslušně vyslyším a nechám ho, ať si se mnou dělá, co uzná za vhodné. Mou pozitivní odpovědí bylo pouze to, že jsem si ho k sobě přitáhla za temeno, abych znovu pocítila tu sladkost a vřelost jeho rtů, které byly neuvěřitelně návykové. Pak jsem mu nenechavými prsty zajela do jeho zmáchaných vlasů, v čemž jsem se vždycky hrozně vyžívala a Jay měl k vískání naprosto perfektní vlasy, které jsem mu momentálně hravě čechrala, aby z nich na mě přestalo konečně kapat. Jaredovi se to možná nezamlouvalo tolik jako mně, poněvadž se ode mě rázem odtáhnul, ale za to zvědavě pokračoval dál, a to rovnou přes dekolt až k mým bradavkám. Současně s tím mi z těch jeho střapatých vlasů na kůži padaly kapky vody, které alespoň částečně mírnily to mé bezprostřední nažhavení. Jakmile si jednu z bradavek vzal do úst, regulérně jsem zalapala po dechu. Po celou dobu, co se jí nápaditě věnoval, jsem se pod ním lehce svíjela, abych mu dala povzbudivě najevo své zalíbení v tom, co se mnou prováděl, a aby rozhodně nepřestával. On si mě mezitím přidržoval na bocích a prsty mi po nich přejížděl, až je v podstatě masíroval. Přes zavřená víčka jsem jeho dovádění vnímala mnohem silněji a z jeho rajcovního laskání a horlivého dotýkání jsem byla úplně u vytržení. Překotně jsem u toho dýchala, a když mi třeba bradavku skousnul opatrně mezi zuby, tak jsem přímo vrněla potěšením jako ta kočka. Co budu dělat, až mi to bude dělat, to fakt netuším.

Jakmile se Jared dostatečně nabažil mých bradavek, směle se pustil o něco níž. Směrem k plochému bříšku mi vtiskl snad na každý milimetr kůže drobný polibek, načež mě nechal chvilinku odpočinout, aby si mohl naslinit dva prsty, kterými mi následně začal kolem pupíku kreslit kroužky a další všelijaké tvary a obrazce. Já se u toho pouze tiše modlila, aby těma dvěma prsty zajel ještě o něco níž, což by ale z praktického hlediska stejně nebylo potřeba, poněvadž jsem byla nanejvýš připravena ho v celé jeho obdivuhodné velikosti do sebe přijmout. Jay se to ovšem chystal ještě oddálit, když se zaměřil na mé dlouhé nohy, které podle něj také potřebovaly svou určitou dávku něžnosti. Zdvořile přeskočil mé nejtajnější partie, kterým to stejně později náležitě vynahradí, a zaměřil se na mé pravé chodidlo a jeho prsty, které opět mnul takovým příznivým způsobem, že by se to opět dalo považovat za plnohodnotnou masáž. Naštěstí se tím příliš nezdržoval, aby mě nenechal vychladnout, takže si položil své dlaně na obě mé nohy a nehty mi vyjel až ke kolenům, které mi následně roztáhl od sebe, aby měl lepší přístup. Potom znovu zapojil své rty, které mi přitiskl na vnitřní stranu stehna a pečlivě ho oblíbával kousek po kousku, čím dál blíž ke klínu.

„Proboha, Jayi,“ zaúpěla jsem zoufale, a ačkoliv jsem si každičkou vteřinu, kdy mě rozmazloval svou pozorností, skutečně vychutnávala, tak jsem prostě primárně toužila po tom samotném aktu, který uspokojí mou nejakutnější animální potřebu. „Příště si mě hýčkej, jak jenom chceš, ale teď mi to, prosím tě, pořádně udělej!“ poručila jsem mu neústupně a nadzvedla jsem se v loktech, abych tomu dodala určité nutnosti, protože teprve potom ke mně duchapřítomně vzhlédl a jakmile spatřil můj vyzývavě rezolutní výraz, akorát se pobaveně pousmál, načež se jeho hlava urychleně schovala mezi mýma nohama. Okamžitě mě položil zpátky na záda tím, jak se mě dotknul jazykem a jal se hledání správné kombinace, která mě vystřelí až k tomu vytouženému orgasmu. Možná to bylo tím, že jsem byla natolik nadržená, anebo možná tím, že Jaredův jazyk byl neuvěřitelně šikovný, ale ten chlap se mnou dělal hotové divy. Proto jsem na posteli ležela propnutá jako luk až ke špičkám prstů u nohou i rukou a čím dál hlasitěji jsem vzdychala, jak kreativně kmital jazýčkem a dráždil mě jím čím dál intenzivněji. To blížící se vyvrcholení na mě Jared snadno rozpoznal a schválně mu včas zabránil, když s tou skvělou jazykovou etudou přestal. Neříkal předtím, že mě chce hýčkat? Teď mě ale spíš vyloženě mučil.

Chystala jsem se na další pobouřené protesty, ale Jared mě předběhl tím, když se vyhoupl zpátky ke mně nahoru a záměrně se mi přitom otřel o můj vlhký rozkrok žaludem svého nadměrného penisu. Proto jsem opět shovívavě zavřela pusu a vyčkávala jsem, až nás dva konečně propojí v jedno, s takovým lačným pohledem, že mě již víc nenapínal a vzápětí do mě vstoupil. Ovšem opět akorát po tu špičku svého údu. Vydechla jsem s takovou opojnou úlevou, že jsem se přeci jen dočkala a snad každý sval v mém těle se pojednou uvolnil. Iniciativně jsem mu položila dlaně na obě půlky toho jeho pevného zadku a zatlačila jsem mu na něj, aby se konečně rozhýbal. Jared se nijak nebránil a hladce do mě zajel, podstatně hlouběji, až jsem sykla jednak úlekem, ale také i takovou tou slastí až na hranici bolesti, protože Jaredovy rozměry nebyly zrovna standardní. Proto jsem vyhoupla obě nohy k jeho pasu, za nímž jsem si je zahákla za kotníky, abych měla tuhle klasickou polohu o něco pohodlnější. Následně Jared začal rytmicky přirážet houpavými pohyby, které mě zevnitř dokonale stimulovaly. Já jsem mu mezitím hnětla prsty kůži na té jeho kulaté prdelce a pánví jsem se mu snažila co nejvíc vycházet vstříc, když šel směrem dovnitř, aby ty jeho přírazy byly o to více razantní. Rozhodně byly dostatečně důrazné, protože se mi už po pár zopakováních draly z úst halasné steny.

Vtom si Jared usmyslel, že budeme nápaditější a přetočil nás do opačných rolí, kdy já jsem skončila nahoře. Tuhle změnu jsem uvítala s nadšením, protože jsem si takhle to dosažení erotického vrcholu mohla řídit podle sebe. A taky jsem tuhle polohu měla ráda i z toho důvodu, že na mě měl můj partner ideální výhled, který pěkně zvedal moje ego. Vlepila jsem mu jeden dravý polibek jako poděkování za to, že si mě na sobě nechá takhle rajtovat. Nikdy mi nevadilo se s někým líbat poté, co jeden intimně ochutnával druhého, a Jared s tím očividně taktéž neměl problém, protože mě ještě zachytil dlaněmi za obličej a pozdržel si mě u sebe delší chvíli. Jakmile mě ze zajetí svých hladových rtů propustil, narovnala jsem se v páteři a rozhýbala jsem krouživě svoje boky, abych zase změnila směr našich pohybů. Jared si mě za ně pohotově přidržel a pootevřel svá ústa, protože zřetelně pociťoval, jak hluboko ve mně je, což se mu evidentně náramně líbilo. Užasle mě přitom sledoval a rozšířenýma očima neustále těkal mezi mým obličej a nahým tělem, které se na něm svůdně vrtělo. Ani já jsem to příliš neprotahovala, když jsem se na něm počala jezdit nahoru a dolů, zatímco jsem si vjela rukama do vlasů. Dělávala jsem to takhle běžně, že jsem si s nimi při sexu pohrávala a pak jsem obyčejně sjela i ke svým ňadrům, která jsem si pořádně promačkala. Andy se mi za to sice nejednou smál, ale pokaždé se díky tomu udělal o poznání rychleji. Zraková stimulace s chlapama holt dělá svoje.  

Moje poměrně tiché vzdechy se postupně s nabíráním tempa milování měnily na daleko hlučnější a prolínaly se v ložnici s Jaredovým spokojeným mručením. Oba dva jsme byli blíž a blíž ke společnému vystřelení až k samotným hvězdám. A tak jsem se zapřela o Jaredova ramena, abych se mohla do svých pohybů odhodlaně položit, což se ihned projevilo tím, že mně ty boky chytil daleko pevněji a zavřel oči, aby si i on ten závěr mohl užít s nezměrně větším prožitkem. Když mi i Jaredova ramena nestačila, popadla jsem čelo postele oběma rukama, abych mohla dát do těch pohybů úplné maximum. To už jsem ale samým blahem bezmála křičela a soustředila jsem se pouze na to, jak sama přicházím do stavu té nejopojnější rozkoše. Sevřela jsem svoje vnitřní stěny a naposledy jsem sjela dolů po celé jeho délce až ke kořenu, když vtom jsem uvnitř doslova explodovala. Neubránila jsem se přehnanému výkřiku, který tu expanzi dechberoucích emocí projevil i navenek. Jared mě v tom následoval, jelikož se z jeho hrdla vydralo takové potlačené zamručení, které doprovázelo tu záplavu štěstí, které ho pojednou naplnilo. Stejně jako mě jeho sperma. Nechala jsem ho to nerušeně dokončit, protože jsem pravidelně užívala hormonální antikoncepci, takže žádné neplánované rodičovství nehrozilo. Každičkou buňkou mé podstaty se rozlévala nepředstavitelná blaženost, která mě nutila k hloupému úsměvu, který jsem s bezbřehou vděčností věnovala Jaredovi, a kterému se na rtech objevil stejně tak. Oba dva jsme propukli v takovým zmámený smích, který pomaloučku dozníval společně s tím ohromným orgasmem, který mi okamžitě zvednul náladu tak o dvě stě procent. Najednou jsem se cítila tak uvolněná, jako už zatraceně hodně dlouho ne. Všechno bylo opět docela sluníčkové.

„Páni,“ vydechla jsem unešeně a vtiskla jsem mu jeden děkovný polibek, načež jsem se vyčerpaně sesunula vedle něj. Jared se tomu znovu zasmál, ale na další zpětnou vazbu již asi neměl energii a ani dech, poněvadž jsme oba zhluboka dýchali, abychom se znovu vrátili do normálu.  

„Jsi úžasná, Issie,“ složil mi obdivnou poklonu a jeho vypracovaný hrudník se stále kvapně zdvihal a zase klesal. Ani jsem si ho nestačila kloudně osahat. No tak příště…

„Tohle by nám náhodou šlo. A hodně dobře… Teď se ještě zlepšit v tom, jak spolu mluvit o nepříjemných věcech,“ nedalo mi to a využila jsem možnosti to s ním probrat ve chvíli, kdy jsme byli oba dva plní euforických pocitů, které nás nabily nebetyčným optimismem. Ten ale konkrétně mně beztak moc dlouho nevydrží, poněvadž mě to dokonalé uspokojení nakonec dokonale uspí. Ten skvělý sex mě stál poslední zbytky síly, které mi po tom dni ještě zbyly. Jared na mou nepatrně kousavou poznámku reagoval pouze tím, že se na mě pokorně zadíval a nakonec souhlasně zabručel. Zjevně byl úmorně znaven stejně jako já.

„Jayi, mrzí mě, jak jsem na tebe posledně tak vyjela. To jsem přehnala,“ vyjádřila jsem mu svoji upřímnou lítost nad tím, jak jsme se tehdy docela ošklivě chytli. Jay se na mě přitom soustředěně díval a nejspíš zvažoval svou adekvátní odpověď, která přišla záhy a která mě skutečně překvapila.

„Neomlouvej se, protože jsem to přehnal spíš já. Měla jsi pravdu,“ uznal naprosto nepokrytě a otočil se na bok, v čemž jsem ho ihned napodobila, abychom si mohli vyměňovat láskyplné pohledy, aniž bychom si neustále vyvraceli krk do strany. Jaredovo přiznání mě nefalšovaně potěšilo, takže jsem se neubránila skoro až dojatému úsměvu. V přímém přenosu jsem byla svědkem toho, jak tu právě zadupal do země svoje ego a dal přednost vztahu mezi námi. To mu rozhodně přidalo další plusové body.

„Ale reagovala jsem zbytečně přehnaně. Myslel jsi to dobře, měl jsi o mě starost, což se dalo snadno pochopit.“ Projevila jsem mu i já svou rozumnější stránku, která se bohužel dostavila až po té hádce, kdy jsem měla čistou hlavu a mohla o tom v klidu popřemýšlet.

„Neměl jsem právo se ti do toho míchat. Jak jsi sama řekla, nejsem tvůj přítel,“ vybral si svou dávku jízlivosti, když mi pohotově osvěžil paměť, jak jsem mu vpálila do tváře tenhle nemilý fakt. Párkrát jsem zamrkala svými řasami, jak mě víceméně zaskočil tím, že mi to zrovna teď nevybíravě připomněl, ale já přesně věděla, jak si to mám vyžehlit. Jared na mě jaksi nejistě koukal, protože mé odpovědi se mu pořád nedostávalo. Vypadal u toho děsně roztomile, že bych ho nejraději celičkého zulíbala.

„Ani po tomhle ještě ne?“ odvětila jsem mu otázkou, která ho evidentně vyvedla z míry, protože mu obočí vyskočilo vysoko nahoru. Něco takového ode mě stoprocentně nečekal. „Co je pro tebe podnětem, který ti řekne, že odteď už seš s někým ve vážném vztahu?“ dodala jsem záhy, abych si zjistila, jak na to sám za sebe nazírá. Jaredovo obočí ale kupodivu kleslo zpět dolů a dokonce se i viditelně zachmuřilo.

„Pro tebe je to sex?“ přeptal se mě kontrolně, protože mu tahle jeho myšlenka nedala, aby si ji nechal pro sebe. Neměla jsem mu to za zlé, ale trochu se mě dotklo, že si o mně myslel něco takového.

„No to není. Nespala bych s nikým, s kým bych nechtěla mít žádný vztah,“ vyvrátila jsem mu jeho mylnou a urážlivou domněnku, dosti výmluvným tónem hlasu, aby to okamžitě pustil.

„Takže se mnou chceš mít vztah, jo?“ ubezpečoval se, zdali mě správně pochopil. Ten jeho nejapný dotaz mi vykouzlil na ústech radostný úsměv, protože jsme nakonec nasedli na stejnou vlnu. Tím úsměvem jsem Jaredovi jednoznačně odpověděla, takže se na mě záhy vesele culil taktéž.

„Jo, to teda chci,“ potvrdila jsem mu, aby to mezi námi bylo nepopiratelně vyřčené. Na to se na mě Jared zadíval takovým odevzdaným pohledem, který viditelně značil, jak ho to emocionálně dostalo. Vzmohl se alespoň na to, že mi položil rozněžněle dlaň na tvář a pak si mě k sobě přitáhnul, aby mě neskutečně měkce a procítěně políbil. Až se mi z toho zachvěl podbřišek, protože ten polibek přímo překypoval city, které mi prozatím ještě nedal najevo, jestliže je v sobě už předtím držel.

„Mám tě vážně moc rád, Nessie. Hodně mi na tobě záleží,“ vyznal se mi s bezelstnou upřímností, z čehož mé srdce zaplesalo nezměřitelným štěstím, které mě vystřelilo ještě výš než ten společný orgasmus. Tentokrát jsem se nevzmohla já na nic jiného, než na to mu vrátit ten zamilovaný polibek. Ačkoliv to neřekl doslovně, snadno jsem z toho pochopila, že mi tím nepřímo sdělil, že se do mě zakoukal. Ne že bych na tom byla nějak jinak.

„Já tebe taky, Jayi,“ zašeptala jsem s poklidnou smířeností, která vycházela z mého samotného nitra. Následně jsme si popřáli hezkou noc, dnešní den jsme se naposledy políbili a v propleteném objetí a s čely opřenými o sebe jsme spokojeně usnuli s vědomím toho, že nás takových nádherných večerů čeká mnohem, mnohem víc.


 Jay


 Děkuji mockrát všem!


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Goodbye Agony 16. kapitola:

4. Sabienna přispěvatel
31.07.2019 [13:00]

SabiennaJane: No jo, přirozený vývoj věcí to tak udává Emoticon Emoticon Emoticon Ale musím uznat, že po té dlouhé pauze, co jsem nepsala, mi zrovna tahle kapitola dala docela zabrat Emoticon A celkově... pořád mám pocit, že jsem se do toho ještě úplně nedostala Emoticon Emoticon ale snažím se a dle vašich úžasných komentářů každý týden to asi nejhorší přeci jen není Emoticon Emoticon Emoticon

Maya: Děkuju Emoticon Emoticon Jsem ráda, že se líbí Emoticon Emoticon No ano, trable v ráji Emoticon Emoticon Ty rozhodně budou, zatím se povídka ještě víceméně rozjíždí Emoticon Jak je u mě již za ta léta typické, neumím psát krátké povídky Emoticon vždycky se to nějak zvrtne Emoticon Emoticon Emoticon tak jsem zvědavá, jestli to vydržíte Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Fluffy: Co na to napsat, ty prostě víš Emoticon Emoticon Emoticon já nestačím zírat, jak do toho vidíš Emoticon Emoticon Emoticon ... Po rozchodu je něco takového prostě nasnadě, hnedka skočit do jiného vztahu a tak nějak utéct před tím vším nepříjemným, co jinak po ošklivém rozchodu následuje Emoticon je to to jednodušší řešení, ano Emoticon Na to, jak je Jared jinak bystrý, tak tohle mu jaksi težce uniká Emoticon Emoticon Emoticon

Díky, díky, díky, dámy!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Fluffy admin
23.07.2019 [22:10]

FluffyJá asi budu jedinej velkej skeptik tady, jak tak na to koukám. Emoticon Samozřejmě, že Jared s Inessou svůj vztah zas posunuli někam dál, ale po tom, co se stalo s Andym, a ať ji Jared přitahuje, jak chce, pořád mám pocit, že si tím naše hlavní hrdinka něco kompenzuje. Emoticon Jako kdyby si prostě tu díru v duši, co jí Andrew způsobil, okamžitě zaplácla něčím jiným a zvolila k tomu tu nejjednodušší a nejpřímočařejší cestu. No, bude zajímavé sledovat, jestli to na její vztah s Jaredem nehodí nějaký nepěkný stín... Emoticon Emoticon

2. Maya666
23.07.2019 [17:41]

Awwww to je tak krásné Emoticon jsou oba roztomilí, ale jak už to tak bývá určitě přijsiu i mraky. Protože málokdy je všechno zalité sluncem moc dlouho Emoticon

1. Jane
23.07.2019 [13:28]

Tak jsme se dočkali, super! Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!