OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od SabiennaPovídky od SabiennaLost in the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> dokončená)
Lost of the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> dokončená)
Fight for the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> připravuje se)
Goodbye Agony (FF k 30STM a Black Veil Brides -> dokončená)
Beauty and the Beast: Save me (FF k BatB -> dokončená)
Mr. Perfect (FF s Canem Yamanem a Tomem Misonem -> dokončená)
Christmas Time (FF s Hughem Dancym a Alexis Bledel -> dokončená)
Dirty Forty (FF s Johnny Deppem a Pico Alexandrem -> dokončená)
English Gentleman (FF s Tomem Hiddlestonem -> rozepsaná)
Hero from Highlands (FF s Samem Hughanem a Henry Cavillem)
Damaged Goods (FF s Cillianem Murphy a Keirou Knightley)
Dark Labyrinth (FF s Travisem Fimmelem a Alexandrem Dreymonem)

ENJOY!!!

 CHT

Hlavní postavy: JessicaDanielJenniferHank

Vedlejší postavy:  MeggieTroy, HaileyJodie

Pohled vypravěče: Jessica

Typ povídky: Kapitolová/Romantika, Oddechová

Stav povídky: dokončená 

 Povídka ZDE

♥  ♥  ♥

LitL

Hlavní postavy: NeriaJaredShannonAnahi

Vedlejší postavy: LucaAnastasiaErinTomo, Vicki

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: dokončená

Neria a Jared jsou nejlepší přátelé a pojí je velmi silné pouto. Ale můžou být vůbec dva lidi, muž a žena, nejlepší kamarádi napořád? Zvlášť když se do toho zamotají takové komplikované pocity jako touha, láska, zášť, nenávist nebo pochyby? Oba dva pouze hledají své vlastní štěstí, ale cesta k němu někdy není zrovna jednoduchá. Občas se přitom nevyhnou ani velkým chybám, které ublíží i jiným, než jenom jim dvěma. A co když je všechno jinak, než jak to vypadá?

 Povídka ZDE

 

LotL

Hlavní postavy: NeriaJaredShannonDiegoFabio

Vedlejší postavy: LucaAnastasiaTomo a VickiEmmaJamieRobertNatalie 

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: dokončená

Druhá řada a pokračování povídky Lost in the Love. Neria se opět setkává s Jaredem na svatbě svého bratra Lucy, což je pro Jareda dokonalá příležitost se k ní znovu blíž dostat, protože Ria po jejich ošklivém rozchodu utnula veškeré kontakty se všemi v L.A., v čemž pokračuje v rámci možností i na ostrově. Díky tomu si najde dva nové mužské přátele, barmana Diega a tanečníka Fabia, kteří její pobyt značně ovlivní, každý v úplně jiném smyslu. Do toho všeho se zamotá podvedený Shannon, který touží po jediném - aby si Neria a Jared k sobě znovu nenašli cestu. Co vše pro to udělá? A co ostatní, kteří naopak chtějí, aby se tak stalo? Je možné, že by ti dva mohli být po tom všem opět spolu a šťastní? 

  Povídka ZDE

 

FftL

Hlavní postavy: Neria, Jared, Shannon, Diego, Santiago

Vedlejší postavy: Luca, Anastasia, Tomo, Vicki, Annabelle, Rodrigo, Emma, Natalie, 

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: připravuje se

Třetí řada navazující na povídku Lost of the Love. Poté, co od sebe Neria odehnala Jareda a tím zlomila jeho důvěru v ní, se odhodlá vyřešit ono neplánované těhotensví, kvůli kterému zatratila svůj vysněný život po boku jediného osudového muže, jehož nade všechno bezpodmínečně miluje. Jared si ovšem plně uvědomuje, že se s Neriou něco děje, a tak se ještě zatím nevzdává. Jared chce za jejich snovou budoucnost bojovat, stejně jako i Neria, která ovšem nejprve musí začít sama u sebe. Podaří se těm dvěma překonat ta zrádná úskalí jejich vzájemně komplikovaného vztahu a být už konečně, po těch všech nešťastných událostech, zaslouženě šťastní? 

 ♥   ♥   ♥ 

BatB

Hlavní postavy: CatherineVincentGabeTessTori,

Vedlejší postavy: J.T.Heather 

Pohled vypravěče: Catherine

Typ povídky: Kapitolová/Fantasy, Romantický, Drama

Stav povídky: dokončená

Catherine prožívá po Vincentově odchodu normální život. Je šťastně zasnoubená s Gabem a na časy skrývání se ve stínu si pouze občas vzpomene. Až se jednoho dne vzpomínky stanou skutečností. Vincent se vrátí zpátky s prosbou o pomoc a celý její svět se opět otočí vzhůru nohama. Cat nedokáže Vincenta odmítnout, i když moc dobře ví, že tím riskuje víc než kdy jindy. Tentokrát je ale Vincent znovu jiná osoba, než s jakou se dříve setkala, ale ani to Catherine neodradí. Překoná Cat další nástrahy osudu? Zachrání Vincenta před ním samotným? A je tenhle Vincent ten pravý, se kterým ji čeká konečně šťastná budoucnost? Jak si poradí Gabe a Tori s tím, že ti dva jsou si znovu tolik na blízku? Bude mít i tahle pohádka závěr A žili spolu šťastně až do smrti...? 

 Povídka ZDE 

  ♥   ♥   ♥ 

GA

Hlavní postavy: InessaAndyJared

Vedlejší postavy: Shannon, AshLena

Pohled vypravěče: Inessa

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: dokončená

Inessa nikdy neměla lehký život a ačkoliv se odstěhovala do LA, aby tam našla svůj americký sen, ani tam si příliš nepolepšila. Skončila jako lepší striptérka v klubu svého poněkud výstředního přítele Andyho, který bohatě razí ukázkový životní styl nespoutaného rockera. I přes všechny jejich rozdíly a časté neshody ho ale hluboce miluje a nedovede si představit žít po boku někoho jiného. Ovšem až do té doby, dokud nepotká jiného výjimečného muže, dalšího vášnivého muzikanta žijícího v úplně jiných poměrech, který jí může nabídnout mnohem víc, než právě Andy. Jakou cestu si Ina zvolí? A jak se s jejím rozhodováním smíří, anebo nesmíří, svérázný Andy? Obyčejný příběh o lidských vztazích, životních prioritách, osudových volbách a nevyhnutelných důsledcích.

 Povídka ZDE

  ♥   ♥   ♥ 

Mr.Perfect

 Hlavní postavy: EmiliaMatteoWilliamEnzo,

Vedlejší postavy: BiancaValeria, AlessiaIsmetNeylan

Pohled vypravěče: Emilia

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Komediální, Oddechový

Stav povídky: dokončená

Emilia odjíždí na šestitýdenní stáž do italského Janova, kde potkává jednoho z nejvíc charistmatických mužů svého života. Matteo je kreativní ředitel a majitel ve firmě zabývající se reklamní grafikou, muž mnoha tváří a mnoha talentů, kterými Emilii ukouzlí na první pohled. Ovšem ani rozpačitá Ema se nevyhne zájmu sebejistého, horkokrevného Mattea, který je nadšen z její jinakosti, a proto na ni zaměří nejen svou pracovní pozornost. Jejich vzájemné sympatie se den ode dne významně prohlubují, a tak se Emilia, kvůli jedné zbrklé lži a nezkrotitelné touze mu být na blízku, zaplete do vztahu, který ji dá silně pocítit, že je to ten pravý. Jenže co když Emilia doma v Anglii už má jednoho muže, který si získal její srdce o něco dřív? A se kterým si do osudné stáži v Itálii dokázala představit strávit zbytek života?

 Povídka ZDE

 ♥  ♥  ♥ 

DF

Hlavní postavy: RebeccaChristopherPeter

Vedlejší postavy: RosieJacob, SamanthaJaqcues,, Lily

Pohled vypravěče: Rebecca

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Psychologický, Oddechový

Stav povídky: dokončená

Rebecca je slavná režisérka, svobodná matka devítileté Rosie, jejímž otcem je neméně slavný filmový scénárista Christopher, a který své manželství s Beccou zničil nevěrou. Jednoho dne se na prahu Rebecčina bytu ukáže syn její nejlepší kamarádky Samanthy se zoufalou prosbou o pomoc. Sebevědomý Peter pracuje na kariéře filmového skladatele, tudíž kromě přístřešku shání i práci ve svém oboru. Proto nepokrytě doufá, že by pro něj Rebecca mohla nějak uplatnit svůj vliv. Přitom všem se navíc cílevědomý Peter snaží dobýt Rebecčino srdce, po tom všem trápení s exmanželem po lásce vyprahlé, protože pro ni měl jistou slabost už jako náctiletý kluk. Jak tento nečekaný návštěvník zahýbe životy lidí kolem sebe? Odolá Rebecca svádění pohledného mladíka, který ji znovu ukáže, jak žít? Jak ho přijme malá Rose a co se stane, když se o Peterově přítomnosti, vedle jeho bývalé ženy, dozví její biologický otec, který dodnes nepřestal litovat svých osudových chyb a pořád touží po tom, aby dostal šanci je napravit? 

 Povídka ZDE

 ♥   ♥    

EG

Hlavní postavy: ElisaTom,

Vedlejší postavy: DanielleMarcus 

Pohled vypravěče: Elisa

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Oddechový

Stav povídky: rozepsaná 60%

Elisa je redaktorka v newyorském lifestylovém časopise, v němž má na starost zvláštní rubriku o celebritách. Tráví s nimi kompletních pět pracovních dnů a účastní se všech jejich plánovaných akcí, o čemž pak píše článek. Proto ji jednou šéfredaktor, se kterým udržuje poněkud dysfunkční milostný vztah, pošle za oceán do chladného, deštivého Londýna, kde žije čím dál úspěšnější a oblíbenější britský herec - Tom Hiddleston. A tak Elisa poprvé v životě potká skutečného, nefalšovaného gentlemana, díky němuž se jí změní pohled na celý svět. Jak moc se může proměnit Elisin život za pouhých krátkých pět dní, po boku výjimečného muže s nevídaným charismatem, obrovským srdcem, věčným optimismem, neochvějně pevnou vůlí a s nezvykle zatvrzelou etiketou a pravidly?  

♥ ♥  

Damaged Goods

  Hlavní postavy: Johnny, Lizzie

Vedlejší postavy: Edward, Victor, Annabelle

Pohled vypravěče: Er forma

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Psychologický, Drama

Stav povídky: připravuje se

20. léta 20. století v Americe znamenají neslavnou prohibici, která napomáhala obchodu s alkoholem jako nikdy dřív. Johnny je šéfem danverského gangu, který se zabývá jeho prodejem a zažívá zlaté časy, ale ani moc a majetek ho nedokážou uspokojit. Johnny se totiž stále nedokáže vyrovnat se svou nelehkou minulostí, která ho den co den neúnavně tíží až do té doby, dokud nepotká půvabnou a podobně zlomenou barovou zpěvačku Lizzie, což zásadně otřese oběma jejich prázdnými životy. Jeden v druhém najdou pochopení, které jim doposud nikdo jiný nemohl poskytnout. Johnny konečně nalezne svůj domov a Lizzie bezpečí. Jenomže ve městě je ještě jeden konkurenční gang s velmi svérázným vůdcem, který má s Johnnym nevyřízené účty a nebojí se pro jejich vyrovnání udělat cokoliv.

♥ ♥ ♥ 

Dark Labyrinth

 Hlavní postavy: Astrid, Mikkael, Einar 

Vedlejší postavy: Arnar, Nora 

Pohled vypravěče: Astrid

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Psychologický, Drama, Krimi

Stav povídky: připravuje se

Křehká a naivní Astrid je manželkou despotického egoisty Einara, který vlastní se svým mladším bratrem Arnarem úspěšnou firmu, díky níž si všichni společně žijí v obrovském sídle na vlastím ostrově v dánském království. Pro Astrid je to ale spíš kruté vězení, protože nemá jak před svou nepříliš přátelskou rodinou, do které se nedobrovolně provdala, uniknout. Její jedinou útěchou je její nejlepší přítel a milenec Elias, který je správcem Einarova majetku a který se snaží Astrid přemluvit svého manžela opustit a utéct s ním. O Astrid ale jeví zájem také Arnar, kterému jeho zasnoubení z rozumu taktéž ani v nejmenším nevyhovuje. Kolotoč událostí se prudce roztočí, jakmile pravda vyjde najevo a pak už si nikdo na ostrově nemůže být jistý, jestli se z něj dostane pryč živý. 

 ♥  ♥  ♥ 

bad liars

HfH

Sunny Paradise

TM

TM

YS 

 ♥  ♥  ♥ 


 ♥  ♥  ♥

!!POZASTAVENÉ!!

(Na dobu neurčitou)

YRM

 Hlavní postavy: AllisonEricPamSookieJason, Sběratel

Vedlejší postavy: BillJessicaSam,  LafayetteTaraAlcid,

 Pohled vypravěče: Allison 

Typ povídky: Kapitolová/Fantasy, Thriller, Romantika 

Stav povídky: rozepsaná

Když se Allison vrací do svého rodného Bon Temps, odpočinout si od svého dosavadního života, který nestál za nic, spustí tím nečekanou lavinu samých šíleností a nepříjemností. Počínaje Ericem, který prahne potom vlastnit vlastní zdroj světla a vyřešit tajemství kolem Allisoniny osoby, a konče u záhadného Sběratele, který po světě hledá nadpřirozené bytosti, aby je přidal do své sbírky, se kterou má své plány, který náhodně zavítá do městečka plného podivna. Odolá Allison všem smrtelně nebezpečným nástrahám a dočká se svého vysněného života?

 

 

WR

 Hlavní postavy: ElenaStefanDamon,

Vedlejší postavy: Caroline,  BonnieMattTylerJennaAlaric

 Pohled vypravěče: Elena

Typ povídky: Kapitolová/ Fantasy, Romantika, Drama

Stav povídky: rozepsaná

Jednoho dne se u Eleniných dveří objeví bratr jejího upířího přítele, Damon, který Eleně otočí celý život úplně vzhůru nohama, a nejen jí. Elena pozná svoji druhou stránku osobnosti, o které dosud nevěděla, a kterou vyvolá právě Damon a jeho pomstychtivá mise. Přitom se dozví pár ošklivých tajemství, které jejich vztah se Stefanem bude pomalu ale jistě ničit, a Elena bude vážně pochybovat o tom, kdo z bratrů je ten horší. Trojúhelník trochu jinak. 

 


LvSP

 Povídka je zveřejněná na jiném WEBu 


WinchesterBoys

OR

Jackie


 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Sabienna:

27. Sabienna přispěvatel
15.08.2022 [20:50]

SabiennaTexie: Já se omlouvám, někdy to prostě časově vůbec nedávám Emoticon Emoticon proto fakt obdivuju, jak přidáváš se železnou pravidelností díly ke svým povídkám, to fakticky jako nechápu Emoticon ani že jich zvládáš psát tolik najednou! to nechápu ještě víc, protože já když se o něco takového snažím, tak se mi to všechno plácá do sebe a píšu hovadiny Emoticon za to máš můj naprostý respekt! Emoticon Emoticon Emoticon

26. Texie admin
10.08.2022 [13:54]

TexiePořád vyhlížím další kapitolku na kontrole a stále nic. Tu rozhodne Fluffy zkusím vyfouknout před nosem. Emoticon Emoticon Emoticon

25. Sabienna přispěvatel
25.09.2020 [10:07]

SabiennaFlu: Moc Ti děkuju, seš poklad Emoticon Emoticon Emoticon

24. Fluffy admin
24.09.2020 [21:27]

FluffySab, vyřešeno. Emoticon

23. Tara
03.06.2018 [21:05]

Ahojky, nevím, jestli si na mě ještě vzpomeneš, protože naposledy jsme si psaly před třemi lety, jak tak na to koukám, každopádně, nedávno jsem si znovu pročítala tvou povídku Lovec vs. Predátor a to slíbené pokračování prostě musíš někdy napsat, protože by byla obr škoda, kdyby ne a mě osobně by to strašně mrzelo :-) Nebo už to do budoucna vůbec neplánuješ? :-(

PS: Nevím proč, ale ty tvoje animace co máš ve shrnutí mě furt hrozně baví, i když se od posledně moc nezměnily. :-) Velká pochvala za ně i tvou ostatní tvorbu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.
Smazat | Upravit | 24.01.2016 [16:14]

Sabi, tak jsem procházela tvoje úžasné kapitolovky, znovu si přečetla některé Tvé úžasné kapitoly BATB a shlédla snad všechny úžasné trailery povídkám. Ty si je stříháš sama? No, pokud jo, tak klobouk dolů... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21. Shaun přispěvatel
22.11.2015 [0:43]

ShaunNo tak keď už som sa dostala k tvojej poviedke Beauty and the Beast: Save Me, rozhodla som sa navštíviť aj tvoj profil a upútala ma poviedka na True Blood Ty budeš moja! takže ma zaujíma, ako si s ňou na tom, kedy začneš vydávať a tak podobne. Emoticon Emoticon
Ja osobne by som sa rada vrátila k True Blood aspoň takto okrajovo cez tvoju poviedku, keď už seriál skončil - a skončil tak na vraždu scenáristov! Emoticon Takže, kedy asi začneš vydávať?? Emoticon Emoticon

20. Carol1122 přispěvatel
15.11.2015 [16:22]

Carol1122Sabi, to já bych ti měla ještě jednou poděkovat za ty všechny krásné komentáře, které jsi mi u těch zbývajících kapitol Rande nechala Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Absolutně jsem netušila, že by si na to ještě někdo někdy mohl vzpomenout a sama já jsem na to málem zapomněla Emoticon Tak jsem skoro dostala najednou šok! Emoticon Ani nemám slov, nádherně jsem si ty komentáře pročetla a udělaly mě nesmírně šťastnou Emoticon Emoticon
Moc moc moc moc moc děkuju!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon

P.S. Budeš psát povídku s Tomem? Nebo už ji píšeš? Není možná, tak to se neskutečně těším! Emoticon Emoticon Emoticon A klidně jsi to mohla nechat, vůbec by mi to nevadilo. Když ses o tom zmínila a v podstatě se zeptala, nedělalo by to vůbec problém Emoticon Já spíš nesnáším ty lidi, co se právě vůbec nezeptají. Bohužel... dnes to už dělá většina Emoticon
Takže ještě jednou hodně zdaru se psaním a moc se těším! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19. Tara
12.11.2015 [11:02]

Ahoj,

Super, tak to se moc tesim,i kdyz posledni dobou na tom s casem fakt nejsem dobre a na to predvanocni silenstvi se fakt netesim. Natoz na ty uctenky...

Ty jsi taky hrozne fajn. A evidentne mame dost podobny vkus. Na serialy teda urcite :-) ale to mi napovedelo uz jen to tvoje bombasticke shrnuti, ktere mi nestale zasekava mobil, jak ti tu ted pisu :-)

To mas fajny ze se si mas o serialech s kym povidat. To moje nej kamosky bohuzel zastydli v dobe ledovy protoze ta jedna neustale ujizdi na pratelich na kterych kouka porad dokola a druha uz sice trochu pokrocila ale od dob tudorovcu ji zajima jen hra o truny ktera me buh vi proc zase tak moc nezaujala.

I zombie je docela dobry serial i kdyz dejove trochu jednoduchy to uznavam. Takova oddechovka, ale i to je nekdy potreba... Bohuzel jsem se pri jeho sledovani nedostala za prvni serii takze je klidne mozne ze pak uz je to des, ale.o tom ka nic nevim, vis jak :-)

No s temi krvaky jsem posledni dobou fakt nejaka divna :-) SQ me stale hodne bavi, cemuz napomaha prave herecke obsazeni v cele s jamie lee curtis coz je tak trochu jedna z kraloven hororu z doby kdy horory byly jeste stale horrory a ne bezduchym podradnym zanrem jako tomu je v poslednich letech ale Scream uz sconcilo. O kdyz lete se k nemu urcite vratim. Co se AHS tyka k hotelu jsem se jeste nedostala ale upoutavky vypadaji hrozive uzasne. Freak show byla jednoznacne slaba oproti minulym seriim z nichz me bavila hlavne ta prvni a pak taky Coven, ktery ac byl jednodusi, melo zo neco do sebe a moc me bavila ta holka z mocalu. Jen skoda ze to neprezila...

Na ten serial se urcite podivam, protoze kdxu mi jej doporucujes ty, tak to bude urcite stat za to. :-)

A se smallville i s lois mas pravdu. Mela vaune uzasne charisma a roztocila to tam. Nemluve o te jejich vzajemne chemii s klarkem to byla jednoduse bomba a jak se neustale hadali a navazeli se do sebe zkratka super. Je pravda ze snaha o temnejsi atmosferu zrovna tomuto serialu prilis neprospela ackoli Arrowovi vylozene svedci. Taky mi vadilo jak pak vratili Lexe ale hral ho nekdo jiny a jen v naznacich. Odchod lany ze serialu by byl dobry kdyby se ovsem v osme serii potom nevratila a totalne to nezabili...

Supernatural jsou rekordmani v kazdem pripade. Zboznuju je i kdyz ty prvni a posledni serie jsou naprosto nesrovnatelne. Tvurci chvilemi nevedi kudy kam co se celkove zapletky jednotlivych rad tyka ale epizody jsou stale velice dobre a kvalitne zpracovane, za coz ale muze hlavne Jensen a Jared protoze jrjich komedialni talent a hlavne jensenovi xichty to vzdycjy podrzi nad vodou i kdyby ten dej stal zcela za prd. A to se mi prave libi na te tve povidce, ze hsi Sama a Deana vylicila velice verne a podarilo se ti zachovat jejoch charaktery a prestoze jsi k nim pridala twilight poprali se s tim zpusobem sobe vlastnim a toho si velice cenim a je to take duvod, proc se tolik tesim na pokracovani :-) jo a castiel a crowley jsou taky dobre zahrane postavy...

Co se Johna Stamose tyka, mas taky pravdu. Na plny dum jsem koukala jako mala a s detmi to fakt umel...

Pokud jde o MI tak na ten serial sice netrpelive cekam, ale je to rozpacite protoze z ovsazeni take nehyrim prave nadsenim. Mnohem radeji bych kdyby dotocili filmy, ale co nadelam kdyz to vic jak polovina sveta zavrhla a to dokonce i presto ze v pokracovani mela hrat Kralovna sagy o vetrelcich. Filmove obaazeni bylo zkratka na jednicku. Jak Jamie, kteremu ta role i kostymi fakt sedli vylozene na telo, tak lili colins jako clary byla kupodivu bezvadna a simon to taky perfejtne vystihl i kdyz to byl trochu nezvyk po tom co jsem ho vidala v mitsfits: zmetci, kde to byl totalni uchyl. No, herecky talent se v nem tedy nezapre, protoze oboji jsem mu dokonale uverila. Tak trochu si rikam hlavne ze to dotoci, protoze ty knuhy si zpracovani zaslouzi, ale i kdyz je tento swrial zrejme posledni sance, nejsem si jista zda je to ta spravna cesta k uspechu...

No, uvidíme v lednu…


18. Sabienna přispěvatel
11.11.2015 [19:20]

SabiennaTak to jsem moc ráda, že to chápeš a že tomu rozumíš! Emoticon Emoticon Emoticon Já mám s tímhle problém třeba i na FB, kde lidem na zprávy odepisuju taky s příšernými prodlevami, když nejde tedy o něco naléhavého Emoticon
Mě u Smallville bavili taky nejvíc první polovina seriálu, na té střední to mělo něco do sebe Emoticon Emoticon A jako ty první řady, kdy začal Clark v novinách byly taky docela super, obzvlášť potom, jak se tam přidala právě Lois, jak zmiňuješ Emoticon Ti dva spolu byli naprosto perfektní Emoticon Lois to tam dost oživila a oproti jejím dosavadním filmovým kolegyním měla opravdu úžasné charisma a byla strašně sympatická Emoticon Emoticon Ale pak se ten seriál nějak zlomil, přišlo mi, že se snažili o to, aby byl takový temnější či co.. ale ta změna mu bohužel příliš neprospěla, no Emoticon Emoticon S tím počtem řad na CW je teď trumfli akorát Supernatural Emoticon Emoticon Ty mě teda baví mnohem víc, než Smallville, ačkoliv je fakt, že se ten seriál taky dost změnil od těch prvních řad Emoticon Emoticon Ale takovým způsobem, který mě prostě ještě stále baví Emoticon
iZombie jsem ještě neviděla a ani to v plánu nemám, protože mě to nějak vůbec nezaujalo a podle toho, co mi říkala jedna kamarádka, mi to vyznělo spíš jako strašná primitivnost, ale to se odvíjí od toho, jak mi to podala Emoticon Emoticon
No je toho strašně moc, co si budeme povídat Emoticon Emoticon Já toho zdaleka taky nestíhám tolik, jak bych chtěla, protože těch všech seriálů vychází strašně moc, že prostě není reálné Emoticon Člověk si musí v tom nepřeberném množství vybrat, což je někdy fakt fuška Emoticon A je to dost problém, že ty seriály dostávají většinou další a další řady, takže ty oblíbené seriály ti zůstávají a když k nim chceš přidat další.. víš jak Emoticon Emoticon Emoticon By pak člověk nemohl dělat nic jiného, jen zírat na seriály Emoticon
O Scream a SQ jsem slyšela, ale to mě tedy bohužel také nezaujalo Emoticon Emoticon Na AHS tedy pravidelně koukám už 4 rokem a poslední Hotel mě teda zatím dost baví, pěkně se odrazili od té poslední, nepodařené Freak Show Emoticon Emoticon Neslyšela si o The Strain? Když ses zaměřila na ty krváky, tak tohle je prý hodně dobrý seriál Emoticon Emoticon Tam se tý krve prý fakt nebojí Emoticon Tenhle seriál už v plánu mám, ale kdo ví, kdy se k němu dostanu Emoticon Emoticon
Tyjo, k těm komediálním seriálům nebo sitcomům, já jsem se nedávno začala dívat na Grandfathered a musím říct, že to je fakticky skvělý seriálek Emoticon Emoticon Hraje tam John Stamos a já ho mám ráda kvůli jinému rodinnému seriálu, běží pravidelně na Smíchově - Plný Dům se to jmenuje a.. on má prostě charisma a s dětmi mu to neskutečně sluší Emoticon Emoticon
Joo, o tom mi říkala taky kamarádka, že plánují MI do seriálové adaptace, ale stěžovala si na to, že tam už nebude hrát Jamie Bower, což je fakticky škoda, protože pak bych se na ten seriál dívala taky, protože já ho mám už od Sweeneyho strašně ráda, on je skvělý a ve filmu se mi hrozně líbil.. ta role mu náhodou krásně sedla, podle mě Emoticon Emoticon Emoticon Tak to jsem zvědavá, jak se toho v seriálu zhostí, poněvadž mě to filmové zpracování nepřišlo zas tak špatné... fakt nevím, viděla jsem to jenom jednou, tak pořád žiju s tím prvotním dojmem Emoticon Emoticon
Joo, tak to mám pro tebe dobrou zprávu, hele! Emoticon Emoticon Emoticon BATB začnu zveřejňovat nejspíš od tohohle víkendu nebo od příštího týdne Emoticon Emoticon
Moc ti děkuju za zájem a za přízeň! Moc si toho vážím Emoticon Emoticon Emoticon Jsi vážně moc fajn! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!