OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování 

Torn - Kapitola XII.

Torn - Kapitola XII.Nepriateľ môjho nepriateľa ešte neznamená, že sme priatelia.

 

Pakt s ňou - 7. kapitola

Pakt s ňou - 7. kapitolaVíkend plný zábavy. :D
Užite si ďalšiu dávku medíku.

 

Office story (8. kapitola: Celoroční procitnutí)

Martina rodí, Jakub je vážně zraněn

 

Dívka příběhů - 23. kapitola

Dívka příběhů - 23. kapitolaSituace v Denguvu se stala neutišitelnou a i občané hlavního města, kteří si vždy žili nad poměry, se nyní potýkají s bídou a jsou jen kousek od krachu.

 

Tiesis Ger - 2. kapitola

Tiesis Ger - 2. kapitolaRána s kocovinou nejsou nikdy příjemná záležitost. O to méně, když člověk musí čelit následkům svých činů z minulé noci.

 

Filmové pouto - 13. kapitola

Filmové pouto - 13. kapitolaPo dlouhé době přináším článek o Sofii a Jaredovi. Filmová scéna v plném proudu. Užijte si to! :)

 

Gambit bohov - Kapitola 8.

Gambit bohov - Kapitola 8.Tajomstvá spojené jediným menom

 

Torn - Kapitola XI.

Torn - Kapitola XI.Nie sú to slová, ktoré nás desia, ale význam, ktorý so sebou prinášajú.

 

Office story (7. kapitola: Sněhobílé milování)

Povídka se umístila na třětím místě o Nej povídku měsíce října/októbra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Jakub se rozhodne na doporučení Radky vyznat Martině lásku, ale...

Novinka

Tiesis Ger - 1. kapitola

Tiesis Ger - 1. kapitolaZa pouhý měsíc se z Mileru stalo centrum všech dobrodruhů a každý, kdo si chce rychle vydělat nebo si získat trochu slávy, se tam už dávno vypravil. Ale pro takový nával lovců pokladů nemělo tiché a zapadlé město dostatek legend, takže aby si je a jejich zlato udrželo, několik místních si vymyslelo vlastní bláznivé příběhy. Nicméně pak už stovkám smyšlených pověr téměř nikdo nevěřil a ta skutečná varování před zlými nadpozemskými bytostmi byla ignorována. Pár nedůvěřivých dobrodruhů tak probudilo starověké temné síly, které dnes už ale nemá kdo krotit.

 

Nesmíš zradit - 4. kapitola

Nesmíš zradit - 4. kapitolaPodivný rozhovor v baru

 

Hrbáč z Yorku - 5. Svatební noc

Hrbáč z Yorku - 5. Svatební nocZatímco dnes jsou manželské hrátky otázkou soukromí, ve středověku byly především u šlechty věcí veřejnou. Provětrávání špinavého prádla nebo prohlídka klína novomanželky patřily k běžné praxi. Jak se téhle potupné tradici vyhnout, když novomanželé nemají na techtle mechtle náladu? Uzavřou obchod.

 

Hrbáč z Yorku - 4. Kráska a zvíře

Hrbáč z Yorku - 4. Kráska a zvířeSvatební den je obvykle radostnou událostí, na kterou se ženich i nevěsta zvesela připravují. V případě Richarda a Florence je ale všechno jinak, a tak i složení manželského slibu před Bohem není zalitý slunce.

 

Dívka příběhů - 22. kapitola

Dívka příběhů - 22. kapitolaPo dlouhých dnech pod povrchem se Talia s Timidem konečně dostali na povrch. Ale i když si poloelfka užívá návratu do svého domova a shledání se svým nevlastním bratrem, jižanský bard není až tak velký fanouškem místních obyvatel.

Novinka

Bojovnice Valhally - 1. kapitola

Bojovnice Valhally - 1. kapitolaValkýry. Kdysi uznávané válečnice, které rozhodovaly o tom, který válečník vejde do Valhally a jak dopadnou bitvy. To vše se změnilo, když byla Valhalla napadena a obsazena nepřáteli. Hrstka valkýr stihla opustit svou zemi, než se portály zavřely.
Nyní, o několik století později, je napaden i svět lidí. Vůdkyně nejstatečnějších z Valkýr, Katina, svolává svou družinu zpět a začíná válka o jejich nový domov. Zvládnou bojovnice ochránit tento svět, když svůj zachránit nedokázaly?

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 664   Další »


Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!