OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele uuuzaaauuuzaaa

uuuzaaaPráva: přispěvatel

Věk: 17

O mně: "V každém z nás je psychopat. Ale ten můj chce ven." ;]

Kontakt:

Facebook: www.facebook.com/rmachalkova

Statistiky:

Moje články: 28

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 5. 2009

Poslední přihlášení: 24. 6. 2013, 17:52

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Uuuzaaa

Povídky od UuuzaaaVícedílné: Romeo a Jule???, Kletba. Jednorázovky: Konec...???, Deník Barbie, P-proč???, Srdci neporučíš, Hranice smrti. Básničky: Touha, Kdyby.

Články:

 

Romeo a Julie ??? - 15. kapitola

Romeo a Julie ??? - 15. kapitolaTakový trošku spíš oddechový díl, nic závažného se tam neděje:) Ale odlet do Londýna se jim neodvratně blíží:):) Moc prosím o komenty a případou kritiku:)

 

Romeo a Julie ??? - 14.kapitola

Romeo a Julie ??? - 14.kapitolaJe tu další dílek s názvem: "Já...Nemůžu...":) Je to můj oblíbený, protože je hodně zlomový a... Však to si přečtete...(snad:D):) Hezké čtení a moc prosím o komentáře i kritiku:)

 

Romeo a Julie ??? - 13.kapitola

Romeo a Julie ??? - 13.kapitolaTaaaak je tu další kapitolka R+J, trochu delší než obvykle:) Snad se bude líbit a moc prosím o komentáře i kritiku:)

 

Romeo a Julie???-12. kapitola

Romeo a Julie???-12. kapitolaOpravdu STRAŠNĚ moc se omlouvám, že další dílek přidávám až po tak dlouhé době, ale kvůli škole teď vůbec nestíhám a na psaní už mi nezbývá moc času...:( Ale mám tu tedy další kapitolku, kterou chci věnovat hlavně Vám kteří mi ji ještě pořád čtete a baví vás:) (pro Kikinku,Kafi,Mimi,Lucku,Ginu,Luciany, Sisu,Terku,Gagakaci,Dido,Janičku,Alicigreen, Janulika,Jey,Serenu,Lucynqu,LUcik,Lucku:D a koblížka :D:D:)doufám že jsem na nikoho nezapoměla) Budu ráda za každého,kdo i přes mou nezodpovědnost bude číst a komentovat R a J dál:))

 

Romeo a Julie???-11.kapitola

Romeo a Julie???-11.kapitolaDelší dílečeeeek s popisem nových událostí=)přeju pěkné počtení a prosííím o komentáře i kritiku=)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!