OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele TryingInnocentTryingInnocent

TryingInnocentPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lucie

Věk: 15

O mně: Miluju muziku. Je to věc, bez které bych si nedokázala představit svůj život. Ve volném čase se ráda věnuji psaní básniček a příběhů, kreslení, hraním na klávesy, zpěvu a běhu, díky kterému se zbavuji každodenního stresu. Těžké je se popsat, protože každý o mě říká něco jiného :D. Každopádně jsem introvert, nezávislý, citlivý člověk.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 33

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 1. 2012

Poslední přihlášení: 26. 5. 2018, 13:54

Články:

Novinka

Horská dráha

Horská dráhaKaždý toužíme někdy vypadnout z dosavadního stereotypu, z ubíjejícího stresu nebo z prostředí, co nás nijak zvláště neobohacuje. A tak co povětšinou bývá útěkem z reality? Láska, ale především touha a vášeň, které pohání náš život.

Novinka

Nech mě zemřít s tebou

Nech mě zemřít s tebouLáska. Jedno slovo, tolik emocí. Bolest, radost, štěstí, zklamání, vášeň. Jaké to ale je, když ztratíme našeho nejbližšího?

Novinka

Žiletka

ŽiletkaŽiletka - kdysi má nejlepší kamarádka.

Novinka

Nikdy to nevzdávej!

Nikdy to nevzdávej!Život někdy dokáže být hotové peklo. Nejvíce nám ho většinou (podle mého názoru) znepříjemňuje okolí svými vysokými nároky na nás, které my nedokážeme zvládnout.
Básnička o naději, i když se vám život bortí.
Jestli se tomu vůbec dá říkat básnička.
Nějaké velkolepé rýmy neočekávejte, říkám předem. :D

Novinka

Čekám, má lásko

Čekám, má láskoChrabrý princ na bílém koni, který bude tasit svůj meč. Skolí drakovi hlavu a tím vám zachrání život. Vyzvedne vás na svého oře, vy ho obejmete kolem pasu (nebo snad on vás?) a společně dorazíte na váš zámek. Plánuje se překrásná svatba. "A žili šťastně až do smrti."
Věříte v pohádky?
Věříte, že jednou najdete toho pravého?
Zamilovaná, trochu dětinská básnička... ale to bych nebyla já, kdyby tam něco dětinského nezaznělo. :P Snad se bude líbit :).
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!