OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky

Novinka

Dandaros 1

Dandaros 1Dandaros první díl fantasy + sci/fi příběhu. Odehrává se ve válce mezi dvěma národy. Mezi technicky vyspělými Remeldany a rasou se speciálními magickými schopnostmi Aquertany. Zde se také objeví dva hrdinové z každého národa, kterým se to prostě nelíbí. Nedivte se rychlému spádu, bude vysvětlen. Děkuji za každý koment a chtěl bych poprosit každého návštěvní o komentář ať kladný či záporný (což očekávám)a rozhodně bych chtěl vědět váš názor. Za pomoc děkuji Shire, která mi u příběhu pomohla, poskytla inspiraci a celkově mě jako začátečníka podpořila.Té bych chtěl také tento příběh věnovat (i když nevím jestli je nato dost dobrý).

 

Videotape 3. kapitola

Videotape 3. kapitolaKonečne ďalšia kapitola. Prekvapivé stretnutie. Myslené v dobrom, či v zlom? Alyson si zažila už dosť zlého, či nie?

 

Fridden - 2. kapitola

Fridden - 2. kapitolaPrežiť. To chce každý z nás. No niekto o to musí bojovať. Dve dievčatá sa musia naučiť dôverovať, aby mohli prežiť. No budú toho schopné?
Ak ste zvyknuté k príbehom počúvať hudbu, k tejto FF odporúčam tvorbu Two steps from hell.
Meema

 

Upírka - 4. kapitola

Upírka - 4. kapitolaAhojky, tak je tady konečně čtvrtá kapitola a má přes 2000 slov...
V této kapitole dostane Sofie úkol a ne ledajaký, jaký úkol to bude? Jak se s tím vyrovná?
Přeji příjemné čtení.
Snad se bude líbit. :)

 

Ochranca mieru - Kapitola 6.

Ochranca mieru - Kapitola 6.Presviedčanie, presviedčanie... a záchrana?

 

Our Little Sister 7. kapitola

Our Little Sister 7. kapitola Aký má Damon plán na záchranu svojej sestry z Klausovho väzenia? Čítajte ďalej, prajem príjemné čítanie a ďakujem každému, kto si dá námahu a napíše komentár. :)

Novinka

Posledný západ slnka

Posledný západ slnkaĎalšie kratšie dielo z mojej tvorby. Tento príbeh je inšpirovaný piesňou "Letter to Dana" od Sonaty Arctici, písaný formou listov.

 

Miluji tě! 21. kapitola

Miluji tě! 21. kapitolaTak tady 21. kapitola. Jak Klaus zareaguje, že dítě nebude dvojník?
A je Tatia tak nevinna?
Prosím o komentáře...
TerryBells...

 

Moje vina, že Tě miluju! - 5. kapitola

Moje vina, že Tě miluju! - 5. kapitolaPokračování. :)

Vše se nějak vyvine.

 

Krevní banka - 2. kapitola

V druhé kapitole Krevní banky se seznámíte s dalšími osobami, kterými jsou Jessica, Thomas, Paulina a pan ředitel Tobias.

 

Wolf song 31. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Wolf song 31. kapitolaMelissa strávi prvú noc s Gabrielom. Ako to dopadne?
Kapitola je skôr pre čitateľov od 15 rokov.
Prajem príjemné čítanie.

 

Prízrak minulosti - 1. kapitola

Prízrak minulosti - 1. kapitolaA máme tu pokračovanie! Neviem, čo má o kapitole napísať... Snáď len, že hlavní hrdinovia prichádzajú do Mystic Falls. Čo ich ale tak zaujme je dom, ktorý pred vilou stojí...

Killy

 

Tisíciletá otázka - 6. kapitola

Laurin a její nové plány s peklem a Luciferem.

 

Upírka - 3. kapitola

Upírka - 3. kapitolaAhoj, tak tady je další a delší kapitola. V této kapitole se Sofie dozví kdo je vlastně zač.
Přeji příjemné čtení.

Tahle kapitola je ještě krátká, ale od 4. kapitoly už budou dlouhé. :) 

 

Nová generace - 45.

Nová generace - 45.Proces s profesorkou. Povídání s přítelem. Přijetí do party.

« Předchozí  1 ... 558  559  560  561  562  563  564  565  566  567  568 ... 995   Další »



Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!