OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction » Ellie Bennett and her weird life - 3. kapitolaEllie Bennett and her weird life - 3. kapitolaEllie je na návštěvě u Madison. Jenže v tu chvíli...

Jejich domek je dost malý, ale i tak útulný. Jdu za Madison a při tom si dávám pozor, abych nezakopla o nějaké hračky, které se válí všude kolem.

Dojdeme do obývacího pokoje, který je laděn do příjemného odstínu zelené. Před gaučem sedí Penelope a prohlíží si nějakou knihu, jejíž obal je pomalovaný spoustou barevných obrázků. Madison mi nabídne kávu a já s chutí přijmu. Sednu si na gauč a Penelope si sedne vedle mě a podá mi tu knížku. Jak po jejím otevřením zjistím, že jde o Staré řecké báje od Michaela Donatela. Je divné, že zrovna takhle malá holčička má ráda báje.

Madison přede mě postaví kávu a posadí se do křesla, které stojí naproti.

„Takže Ellie, pověz mi, jak to zvládáš?“ optá se mě Madison a přitom si odpije ze svého hrnku. Asi mi něco uniklo, protože vůbec nevím, o čem to mluví.

„Prosím?“ zeptám se jako retard. Přijde mi to hloupé, ale co s tím nadělám. Madison se na mě podívá jako na tupce a zopakuje svoji otázku, takže se rozhodnu zalhat a předstírat, že vím, o čem mluví.

„Dobře, ze začátku to bylo těžké, ale potom už to šlo samo,“ zopakuji větu, kterou jsem viděla v nějakém seriálu.

„To je dobře. Pro nás to ze začátku taky bylo těžké, ale jinak jsme se naučily s tím žít, že, Penny?“ Malá holčička jen zakývá hlavou a dál se věnuje obrázkům v knížce. Listuje tak rychle, že mám pocit, že si je ani nemůže stihnout prohlédnout, když v tom narazí na stránku, která je dost ožmoulaná a zohýbaná.

Vypadá, jako kdyby se na ni dívala každý den. Podívám se do rohu stránky, kde je napsáno Poseidón, jeden z velké trojky. Fajn, o tom jsme si něco říkali ve škole. Velká trojka jsou ti, co svrhli Titány, ne?

Z přemýšlení mě vytrhne zvuk tříštícího se skla. Podívám se na Madison, ale ona mě nevnímá a se strachem v očích kouká na Penelope. Jestli jste si mysleli, že se Penelope bude strachy schovávat, tak jste se spletli. Vyskočila na gauč a začala skákat. To už se vzpamatovala i Madison a rychle vstala, přešla tu vzdálenost mezi křeslem a gaučem, a popadne Penelope a běží ke dveřím. Popadnu svoji kabelku a běžím za ní, ovšem v těch botech je to celkem o pusu. Doběhnu Madison a Penny, které stojí přede dveřmi, když vtom se ty dveře rozletí a v nich stojí něco jako lev, jenže několikrát větší, s křídly a s ocasem ve tvaru hadí hlavy. Nechutné.

„Běž,“ozvalo se od Madison a já se dala do běhu. Netušila jsem, kam mám běžet, a proto jsem se rozeběhla ke dveřím na zahradu. Madison s Penny byly hned za mnou. Vběhla jsem do obýváku, když se najednou začnou bortit stěny a začnou padat trámy. Jeden trám nám zatarasí cestu, takže jsme uvězněny v obýváku. Madison postaví Penelope na zem a připojí se ke mně s hledáním východu. Najdu malou skulinku, kterou hned prolezu a zavolám na Madison. Madison se na mě otočí a znovu popadne Penny. Podívá se na trám, který visí nad tou skulinou, a rychle přijde ještě blíž.

„Vem Penny, běž k vám a řekni tvojí mámě, co se tady stalo! Rychle!“ Prostrkuje Penny tou mezerou a otáčí se.

„Cože? Ne! Madison, pojď rychle! Za chvíli to spadne!“ Začínám být hysterická a to není dobré.

„Běž a odnes Penny k vám! Dělej, nemáš moc času!“ Nenechám ji tady. Ale její oči říkají něco jiného. Musím ji tady nechat, abych zachránila Penny. Musím, i když nechci. Otočím se a rozeběhnu se po trávníku směrem k silnici. Penny mi celou dobu brečela do ramene a to poslední, co jsem slyšela z toho domu, byl Madisonin výkřik...


No, doufám, že jsem tu akci popsala trochu snesitelně.

Komentáře potěší a nakopnou k psaní dalšího dílu.

Lol(a)


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ellie Bennett and her weird life - 3. kapitola:

7. veverka.ce
22.03.2013 [19:03]

jsem celá napnutá,dalšííí prosíím Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. KacenQa přispěvatel
31.01.2013 [8:30]

KacenQaSkvělý Emoticon Emoticon Emoticon jenom... kdy bude další??? Koukám, že tahle byla přidána už v prosinci Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. Alexis Dark
14.01.2013 [20:18]

Je fajn, že tě komentáře nakopnou k dalšímu psaní, protože bych si moc přála vidět taky další kapitolu Emoticon Předem moc díky.

4. Ivuuu123 přispěvatel
13.01.2013 [15:40]

Ivuuu123Je to moc pěkné! Doufám, že budeš psát dál a co nejdřív tu bude další kapitolka :).

3. LOLstories přispěvatel
14.12.2012 [20:52]

LOLstoriesBudu se snažit jí přidat co nejdřív to půjde Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. fanda přispěvatel
14.12.2012 [20:09]

fandazaijimava poviedka kedy bude ďalšia časť Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. tellka99
12.12.2012 [14:16]

Je to super daj ďalšiu kapitolu Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!