OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od ShirePovídky od ShireBatman:
Jonathan&Jervis:
Pokročilá teorie vrtkavého citu (na pokračování) • Výš • Personal Wonderland • Dear Alice • Lost and Found
Fear and Madness:
I like him • Fear of being loved • Neverworld's End • Delusions and Nightmares • Through the Looking Glass • His Alice • Sugar, Spice and Everything Nice • Scared to Crow • Letters for Loneliness • Dreams in Darkness • Mark it with J • Behind a Shattered Looking Glass • Something somewhere went terribly wrong • Free again
Ostatní:
Cupid of Crime • Good in Bed • Heart of Ice • Riddle Me This • My Muse
HP povídky:
Na pokračování:
Byli hrdinové...
Jednodílné:
Walking In The Air
Drabble:
Vrátí se? • Úplněk • Třeba jednou • Před gobelínem rodu Blacků • Můžu říct ne? • Napadený vlkodlakem • Mějte strach z Teddyho • Bille, nedívej se! • Ona • Vlk pod vrbou
Ostatní (jiné fandomy, mimo fandom):
Would you kindly (Bioshock, drabble)
Dítě (drabble)

Vítejte na shrnutí mých povídek.

Mám pocit, že pokaždé, co se sem po odmlce vrátím, jsem o kus zvrácenější - až takovým způsobem, že bych se odsud teď už raději ani neměla vytrácet... (16. 6. 2014)

Mou zálibou jsou nyní komixy (ne manga, ale klasické), takže k tomuto tématu se s nejvyšší pravděpodobností budou vázat mé povídky. Nejvíce si libuji v Batmanovském univerzu, nejlépe ve zdech Arkham Asylum. Největší slabost mám pro Jonathana Cranea (Scarecrow) a Jervise Tetche (Mad Hatter) - jako o jednotlivce, ale i o (fanonovou) dvojici. Jinak jsou mými oblíbenci Joker a Harley Quinn, ostatní vězni Arkhamu a pokud jde o hrdiny, tak asi jen Nightwing.

 

Pracuji na:

Never Enough (Jonathan/Jervis, hodně zvrácený vztah) - 10%

Prozatím bez názvu (Jervis/Jonathan, Arkham Origins) - 5%

Pokročilá teorie vrtkavého citu (I. kapitola) - čeká na schválení

Pokročilá teorie vrtkavého citu (Prolog) - schváleno

 

 

 

Odkazy na jednotlivé povídky jsou v nadpisech.

 

Batman - nadpis

 

Jonathan - Jervis - nadpis

Pokročilá teorie vrtkavého citu

ptvc

Svět se nachází na konci viktoriánské éry. Krása a bohatství se ostře kontrastuje se špínou a chudobou...
Jonathan je ze stínu spletitých uliček vytažen přímo na denní světlo. Je obviněn z činu, který nespáchal. Jeho jedinou možností je vzdát se toho jediného, co má - své svobody. Musí získat důvěru někoho dostatečně vlivného, kdo by dokázal onu obžalobu jediným dopisem smést ze stolu. S drobnou pomocí se mu podaří získat práci v domě dostatečně vlivného šlechtice. Nikdy by ho ale nenapadlo, že jeho pán nebude nabubřelý idiot, jak si představoval...

Prolog
I. kapitola

 

Výš

 Drabble na téma Jervis&Jonathan. Lehký slash o (jistým způsobem) nevyrovnaném vztahu.

 


Personal Wonderland

Jerv-avatar

Jervis Tetch - složitá postava Batmanovského světa. Pokusila jsem se zachytit jeden jeho krátký myšlenkový pochod.

 

Dear Alice

av-jer

Další bláznivé drabble v angličtině. Pro tentokrát na téma Jervis a Jonathan.
Jonathan dostal od Jervise dárek - a kde je háček?
Varování: Nenesu zodpovědnost, kam se vám po tomhle rozutečou myšlenky. (Ale je dost možné, že stejným směrem, jakým je to myšleno...)

 

Lost and Found

 hat-crow

Mladí, krásní a zamilovaní - jsou hrdinové z knih, pro které mají oba slabost. Oni sami jsou spíše už léta chyceni v nekonečné smyčce vstávání do práce a návratů do prázdných domovů. Tedy alespoň dokud se nepotkají...
Jonathan vždycky utíkal do fiktivních světů, aby ho tolik netrápil ten reálný. Pro Jervise to zase bylo jediné místo, kam mohl ukrýt svá tajemství. Dokážou dát knihy dohromady dva naprosto cizí lidi, kteří už částečně ztratili víru ve vlastní šťastný konec?

Slash, AU (definice v článku), obrázky.

Část 1
Část
2
Část 3

 

 

Fear & Madness

Jako mnoho dalších jsem se i já rozhodla, že tu zveřejním nějaké své kresby.
Na první kolo jsem vybrala právě Jervise a Jonathana.

 

fear-madness

Série volně navazujících jednorázovek. Není potřeba číst předchozí díl, ale některé věci to může objasnit. Slash (ve větší či menší míře - záleží na konkrétním dílu).

I like him

av-jc

 Má mě rád, nemá mě rád nad šálkem čaje. Jinak tuhle povídku asi popsat nedovedu. Samozřejmě jde o slash. Jervis ani Jonathan snad ani další možnost nemají.
Aneb jedna sladká jednorázovka z mé dílny.
Jonathanův POV. 

 


Fear of being loved

av-jerv

 Další slashová povídka z mé dílny.
Svět je složité místo. Obzvláště ten, co někteří nosí v hlavě. Občas tenhle speciální a osobní svět vůbec není slučitelný se světem reálným. Dvojnásob to platí v Jervisově případě.
Jenže láska je prý všemocná, ale dokáže spojit dva tak rozdílné lidi, jako jsou Jervis, který žije svým vlastním světem, a Jonathan, pro kterého neexistuje nic jiného než chladná logika, vědění, ale hlavně strach? 
Jervisův POV. 

 

Neverworld's End

av-jon

Minulost je něco, co se zkrátka neunaví. Bude vás pronásledovat tak dlouho, až vás nakonec zničí - tedy pokud vy nezničíte ji.
Jonathan si to dobře uvědomuje a je si vědom jistých nebezpečí, která by jemu i Jervisovi mohla hrozit, pokud se s nimi nevypořádá dřív než bude pozdě.
Jonathanův POV. 

 

Delusions and Nightmares

av-j-j2 

Některé životy jsou postaveny ze lží, klamů a nočních můr, protože je to pro jejich majitele jednodušší. Někteří ale nemají jinou možnost.
Aneb Jervis a Jonathan mají nezvaného hosta.
Jervisův POV. 

 

Through the Looking Glass

av-jervis2

Dojem je jedna věc a pravda věc druhá. Někdy je ale dost složité rozlišit, co je co.
Jonathan se snaží z Jervise dostat něco o jeho minulosti, ale některé rány by se zkrátka otvírat neměly. A také se samozřejmě dozví, že blonďatí andělé nesou až tak nevinní, jak by se mohlo zdát.
Jonathanův POV. 

 

His Alice

av-scarehatter

 Neměl to být společný večer... A už vůbec ne romantický večer... 
Jenže ono se to vždycky nějak pokazí...
Jonathanův POV. 

Varování: Slash/Yaoi/Lemon -► 18+
(Říkejte si tomu jak chcete. Všechno prakticky označuje to samé...)

 

 

Sugar, Spice and Everything Nice

av-crow

Nečekané odhalení naprosto změnilo Jonathanův pohled na věc. Z toho, co mohla být láska, je teď nenávist a navíc se vrátil ještě někdo další. Proč mu Jervis něco takového udělal? Nebo spíš - Jak si mohl něco takového vůbec dovolit?
Aneb - Když jsou dva názory z jedné hlavy příliš a za všechno může neslyšitelné syčení.
Jonathanův POV. 

 

Scared to Crow

Všechno dobré jednou končí. Jonathana by jen nikdy nenapadlo, že to bude tak brzy. Pomůže mu jeho starý přítel/nepřítel nebo bude protentokrát triumfovat muž v netopýřím převleku?
Jonathanův POV. 

 

Letters for Loneliness

av-crane

Arkham Asylum - jedno z nejhorších míst na zemi. Příšerní lidé, příšerná atmosféra a hlavně - žádné soukromí. Jonathan si uvědomuje, že by to mohlo být ještě horší, kdyby dostal jiného doktora...
Plus malý průvodce Arkhamskými „nájemníky“.
Jonathanův POV.

 

Dreams in Darkness

av-jervie

Jervis byl vždycky ztracený mezi svými myšlenkami, sny a realitou. Ani doktoři v Arkhamu to nedokážou změnit. Obzvláště způsob, jakým se ho snaží léčit doktorka Youngová, vždycky jen všechno zhorší...
Jervisův POV. 

 

Mark it with J

av-mad

Pro jednou možná bude pravda, že všechno zlé je pro něco dobré. Jonathan přichází i o poslední špetku soukromí, když mu do cely přidělí spolubydlícího. Taky začíná mít pocit, že začíná bláznit, protože slova jeho šíleného druhého já mu najednou začínají dávat smysl. A Scarecrow si stále mele svou...
Plus malý/velký náhled do Jervisova trestního rejstříku.
Proto (a kvůli mluvě) tentokrát 15+.
Jonathanův POV. 

 

Behind a Shattered Looking Glass

av-crane2

„Nemusíte být šílení, abyste zde mohli pracovat... Ale pomáhá to.“
Tenhle citát už stál příčetnost nejednoho Arkhamského doktora... Jenže nikdo nikdy nepomyslel na to, že někteří „pacienti“ (vězni by bylo přesnější), jsou ještě v zoufalejší situaci.
Narozdíl od doktorů má Jonathan Jervise na krku celý den, což mu rozhodně na náladě nepřidá (obzvlášť, když je Jervis nadopovaný všemi těmi léky ještě o notný kus otravnější). Jonathan začíná dost vážně přemýšlet o útěku, jenže se vždycky zasekne nad rozhodnutím - utéct s ním nebo bez něj?
Jonathanův POV.

 

Something somewhere went terribly wrong

av-croweye

Konečně na útěku. Jenže od čeho? Z blázince - jistě, od Jervise - tím už si Jonathan tak jistý není.
Aneb krátká povídka je krátká...
Jonathanův POV.

 

Free again

av-hatter 

Arkham nechali zdárně za sebou - teď už jen najít nějaký ten úkryt...
Jervis se snaží donutit Jonathana k hovoru i za cenu toho, že by se mu jeho odpovědi nemusely líbit.
Jervisův POV. 

 

 

 ostatní arkhamité - nadpis

 

Cupid of Crime

av-quinn

 Harley Quinn (dříve Harleen Quinzel) bývala doktorkou v Arkhamu, která se ovšem sledem událostí proměnila v jednu z nejznámějších kriminálnic. Všechno by možná bylo jinak, kdyby jí jednoho dne nepřidělili k léčení jistého zelenovlasého muže s permanentním úsměvem na tváři, o kterém nikdo nevěděl zhola nic - snad jen, že si říká Joker a je má asi nejdelší trestní rejstřík ze všech lidí na Zemi. Jenže láska je nevyzpytatelná, a tak místo aby z Arkhamu odcházel jeden vyléčený, utíkají z něj dva s pohrdáním k lidskému životu, ale i s úsměvem na tváři.

 

Good in Bed

av-poison

 Drabble v angličtině pojednávající o Poison Ivy. Ženě, které má sice velké srdce, ale místo v něm mají pouze rostliny.

 

Heart of Ice

 av-fries

Drabble o asi nejtragičtější romanci celého Batmanovského světa.
Dr. Victor Fries byl vědec, který se zabýval výzkumem kryogeniky. A potom poznal Noru. Přátelství přerostlo v lásku, a tak se vzali. Jenže "Šťastní až na věky" se nekonalo. Noře diagnostikovali nevyléčitelnou chorobu a dávali jí nanejvýš rok života. Victor se snažil najít lék, ale když se čas začal krátit, vrátil se ke svému starému výzkumu. S těžkým srdcem se nakonec rozhodl, že Noru zmrazí, dokud nenajde lék...

 

Riddle Me This

av-ed

Jednorázovka z batmanovského fandomu. Z pohledu Edwarda.
Edward Nigma (Riddler/Hádankář), Harvey Dent (Two Face) a Oswald Cobblepot (Tučňák) se jako spojenci pouští do vcelku malé akce. Jenže ono se vždycky něco zvrtne. Nezáleží na tom, jestli se pokazí vloupačka, oslava nebo něco potom. Záleží na tom, co se stane.
Aneb - Jak se sakra limetkově zelené kalhoty dostaly na lustr?

 

My Muse

bug

Drabble.
Doodlebug je vcelku raritní postava Batmanovského univerza - objevil se jen v 5 svazcích. Avšak na jeho osobě je něco zajímavého. Jak se ale z úspěšného street-artového umělce stal šílený kriminálník? On sám tvrdí, že to bylo v tu chvíli, kdy dal umění přednost před životem. Jakýmkoli životem... Tvým. Mým. Nebo dokonce svým vlastním.

 

Byli hrdinové...
Pozastaveno 

Teddy Lupin je sirotek - jeho rodiče zemřeli v bitvě o Bradavice. Kdykoli se na své nejbližší příbuzné někoho zeptá, odpoví mu jen, že byli hrdinové. Jenže to nestačí, on chce vědět víc. Zajímá ho, jaké bylo jejich místo ve velkém dobrodružství jeho kmotra, Harryho Pottera.

 

Prolog

1. kapitola - Děravý kotel a hůlky

2. kapitola - Kratochvilné kouzelnické kejkle

3. kapitola - Nádraží King's Cross

4. kapitola - Spěšný vlak do Bradavic

 

 

Walking In The Air

Krátká songfic povídka, ve které jsem se zaměřila na cestu Předsunuté hlídky a Harryho do ústředí Fénixova řádu. Celá povídka je z pohledu Tonksové. Doufám, že se bude líbit.

 

 

Vrátí se?

Drabble vzniklé z totálního zoufalství a šílené touhy po nějaké dobré zprávě.
Téma: Lupin&Tonksová
Období: 7. díl HP

 

Úplněk

Další temné drabble mé výroby, ke kterému není, co bych dodala. Doufám, že příště se mi podaří napsat něco veselejšího.
Téma: Remus a úplněk
Období: před 1. dílem HP

 

Třeba jednou...

Ani protentokrát nečekejte nic veselého. Zkrátka - je těžké být vlkodlak.
Téma: Složitá existence Remuse Lupina
Období: Pravděpodobně před 3. dílem HP

 

Před gobelínem rodu Blacků

Drabble se odehrává v domě na Grimauldově náměstí, před gobelínem s rodokmenem Blacků. Co se může honit hlavou Tonksové?

 

Můžu říct ne?

Odporovat je složité, ale nejsložitější je odporovat přátelům. Občas to zkrátka nejde, i kdyby jste se na hlavu postavili. Někdy jsou proti vám příliš silné argumenty. Aneb - Remus nesouhlasí s útoky na Severuse, ale má svůj důvod, proč nezasáhnout.

 

Napadený vlkodlakem

Idylická budoucnost je zpřetrhána v jediném okamžiku. To, co začalo klidně skončilo během o život.
Aneb - Jak se z Remuse stal vlkodlak.

 

Mějte strach z Teddyho

Zařazování nových studentů bývá rutinní záležitost. Ne však, pokud jde Teddyho Lupina. Doufám, že se pobavíte.

 

Bille, nedívej se!


Opravdu Bill Weasley miluje Harryho - nebo je to naprosto jinak, než by se zdálo? Tak či tak je to další šílené drabble.

 

Ona

Slavnostně přísahám, že jsem ke připraven(a) každé špatnosti.
Tak to jsou správná slova vystihující tuto šílenost. Ve sto slovech se dozvíte, něco o Siriusovi a jeho novém objevu, proč se vyprávění chopil Remus a možná taky, jestli jsem se úplně nezbláznila. (Odpověď poslední ovšem nemůžu zaručit.)
Neplecha ukončena

 

Vlk pod vrbou

Drabble na téma rozchod, ale nebyla bych to já, kdyby v tom nebyl háček.
Z jakého důvodu (a hlavně komu) dává Remus sbohem?
Přesnou příčinu a důvod tohoto drabblu sem nebudu rozepisovat, ale pokud by někoho zajímala, jsou od toho komentáře :).

 

ostatni

Tj. povídky patřící do jiného (popřípadě žádného) fandomu.


Would you kindly

W-y-k

 Fandom: Bioshock

Svět se točí díky manipulaci. Každý den se vás někdo snaží ovládat, popřípadě se vy snažíte ovládat někoho jiného. Někdy cíleně, jindy nevědomky.
Aneb drabble náležící do fandomu PC hry Bioshock (přesněji prvního dílu).

 

Dítě

Fandom: -

Před jistou dobou jsem se dostala do situace, kdy jsem na následující den potřebovala nějakou ukázku svého psaní. Bohužel se mi však z mých už sepsaných prací nezdálo nic vhodné a tak jsem se porozhlédla po zadaných slovech pro drabble. Po několika pokusech se alespoň jedno podařilo zdárně dokončit. Jak moc zdařile musíte posoudit sami. Doufám, že celý odkaz na jisté dílo je dostatečně zřetelný...

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Shire:

20. Lucka24 přispěvatel
22.07.2012 [13:16]

Lucka24Ahojky, moc hezký. Tedy tohle není zrovna můj šálek kávy, ale je to rozhodně zajímavé a budu číst dál. Jedna z mála povídek HP, která stojí za to číst. Těším se na další :-). Jen tak dál. A z toho že nikdo nekomentuje si nic nedělej :-). Emoticon Emoticon

19. YokoScarlet přispěvatel
22.07.2012 [13:06]

YokoScarletShire,
nemáš vůbec za co děkovat. Taky zastávám názor, že když otevřu nějaký článek, tak by se měl patřičně okomentovat... Navíc, já velice ráda komentuji Tvoje povídky, protože jsou zkrátka BOŽÍ! (opomeňme, že na dostačující okomentování mám velmi malou slovní zásobu a špatne fungující mozek Emoticon Emoticon )
Nic si z toho nedělej, že tvé povídky nikdo jiný nečte/nekomentuje Emoticon . Hold tu je homofóbní společnost, která navíc nedokáže ocenit Tebou zvolené téma. A stejnak většina skvělých autorů dosáhla svého patřičného uznání až po smrti (tím Ti nechci naznačit, aby jsi se šla v budoucích minutách věšet! Emoticon Emoticon Žádný takový, ještě si chci od tebe přečíst dlouhou řadu povídek Emoticon )
Už se hrozně těším na další Tvoje povídky... A ani nepočítej s tím, že bych si některou z nich nepřečetla a patřičně neokomentovala Emoticon .
Já se na oplátku pokusím donutit dopsat tu zatracenou 1. kapitolu IWBYD (kteoru už tak dlouho slibuju Emoticon ) a nějaký to yaoi (vidím to na Věznitele, mám na něj správně zvrácenou a sadistickou náladu Emoticon )
Yoko Emoticon

18. YokoScarlet přispěvatel
17.07.2012 [10:04]

YokoScarletDrahá Shire,
ani nevíš, jak mě Tvůj komentář po takové době potěšil (tak nějak jsem měla pocit, že jsem něco zvorala a jsi na mě naštvaná Emoticon ).
Jinak na fb jsem si Tě už přidala Emoticon . Jsem tam vedená jako Týna Dreyar. Jinak zrovna provádím úpravy na 1. kapitole IWBYD, ale ještě ji stejně budu z části přepisovat(nikdy se svým výtvorem nejsem spokojená Emoticon ).
Už se hrozně moc těším, až si přečtu další tvé povídky Emoticon
Yoko Emoticon

17. YokoScarlet přispěvatel
08.07.2012 [10:08]

YokoScarletShire,
Děkuju Ti za Tvůj úžasný a hlavně supermilý komentář u mé povídky "Shiki, Angel of Darkness", který mi udělal ohromnou radost, jelikož já sama jsem tuto povídku brala jako naprostou slátaninu a neměla jsem v plánu ji sem ani dávat (ukecala mě Rajčina Emoticon ).
Na Tvoje otázky mile ráda odpovím vzhledem k tomu, že můj svět v realitě není taky nějak extra růžovej Emoticon . IWBYD (zrkatka mi vážně nevadí) se začíná psát. Posledních několik dnů jsem věnovala psaní povídky "Ryuu, dcera Draka" (píšu ji od konce, který mě napadl při poslouchání jednej písničky Emoticon ). Dále mám v plánu jednu povídku se sadistickým seme - Shikim - s mým oblíbeným párem "ShikixAkira" Emoticon (sdělím Ti malé tajmeství Emoticon plánuju i další yaoi příběhy s jinými páry z Togainu no Chi Emoticon )
PS: Už se hrozně moc těším na povídky z Tvé dílny, které si 100% přečtu. Emoticon
PSS: Ano, cítím to naprosto stejně. Je skvělé, že si navzájem ukazujeme krásy komixů, se kterými nemáme moc zkušeností. Navíc... Hrozně moc mě potěšilo, že jsem tu našla spřízněnou dušičku s názory na svět, které jsou dle mě hodny dospělého člověka, který je otevřen novým věcem a neodsozuje člověka jenom kvůli jeho orientaci, vzhledu, chování,... Emoticon A děuju, vypadá to, že brzy budu zdravá jako rybička (pokud nechytnu ještě jednu chřipku, jako teďka
Emoticon )
PSSS: Jestli chceš, můžeme vyměnit nějaký kontakt (třeba fb nebo icq), abychom mohli pokecat i jinak než přes supermilé komentáře Emoticon
YokoScarlet Emoticon

16. YokoScarlet přispěvatel
06.07.2012 [19:00]

YokoScarletSlavnostně oznamuji, že jsem vložila svoji yaoi jednorázovku "Shiki, Angel of Darkness" s yaoi párem Shiki x Akira, kterou dokonce četla i moje mamka Emoticon Nesmím nechat otevřený word, když se sprchuju Emoticon Emoticon Emoticon

15. YokoScarlet přispěvatel
06.07.2012 [10:01]

YokoScarletSlavnostně oznamuji, že Tvoji dokonalou povídku mám přečtenou (4x!!!) Emoticon Nemohla jsem od ní zkrátka odtrhnout oči Emoticon . Dále slavnostně oznamuji, že jsem napsala shonen-ai povídku, která zavání po yaoi, ale tak nějak se mi vůbec nelíbí, takže ji ještě nejspíš přepracuju Emoticon (asi tak po druhé Emoticon )

14. YokoScarlet přispěvatel
03.07.2012 [21:50]

YokoScarletZačínám mít nadrbaneckou náladu na tvoje povídky Emoticon Emoticon Nejen kvůli tomu, že jsou na téma, které se moc neobjevuje a které lidi většinou odpuzuje, ale hlavně jak dobře jsou ty témata zpracovaná Emoticon Emoticon Už se hrozně moc těším, až si přečtu něco dalšího z Tvé dílny Emoticon

13. YokoScarlet přispěvatel
03.07.2012 [21:38]

YokoScarletJá to tak nějak vidím, že se pokusím o Erzu ( její super kostým Lolity a to "brnění" co měla v nebeský věži s tím, že udu svoje okolí ohrožovat katanou xD ) nebo Midnight (oba dva Fairy Tail) ale docela i přemejšlím nad Shikim z Togainu no Chi, takže tak jako tak, se budu ohánět katanou Emoticon Jinak teďka o Shikim zrovna smolím jednu yaoi povídku, takže zde nebudeš jediný "vyvrhel", který píše slash/yaoi Emoticon Monžná časem u mě uvidíš i yuri Emoticon Emoticon Emoticon

12. YokoScarlet přispěvatel
02.07.2012 [21:36]

YokoScarletTak mám na triku, že se zblázníš, jelikož vím, co je cosplay (maminka mi pomáhá na něj shánět věci, jelikož chci na animefestu zaperlit Emoticon ) a komixy nejsou čtení pro mrňata (mezi moje záliby patří čtení mangy). Dokonce jak jsem se svojou kámoškou Midori usnesla, že anime/manga jsou častokrát poučnější než stovky historických, romantických,... filmů (btw, za tvrzení, že to je čtení pro mrňata bych lidi nejraději zastřelila). A pokud jde o Slash, tak ten mi problém nedělá Emoticon. Ono by bylo docela divné, kdybych byla homofóbní, když mám homosexuální, heterosexuální i bisexuální kámoše Emoticon

11. YokoScarlet přispěvatel
02.07.2012 [20:58]

YokoScarletShire,
jsem ráda, že Tě moje komentáře "nakoply", pač Tvoje povídka "Byli hrdinové..." je opravdu skvostná. Hrozně moc se těším na 5. kapitolu, takže doufám, že se tu objeví, co nejdříve Emoticon .
Zároveň jsem si dala slib, že prozkoumám i ostatní tvoje povídky. Navíc myslím, že jsem tu někde narazila na slovo "slash", takže počítej s tím, že si to přečtu (i kdybych byla slepá), pač jsem yaoifilní a yurifilní tvor
Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!