OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od CyanWolfPovídky od CyanWolf***Kapitolové: Zloděj duší (nedokončené), Archwood (taktéž nedokončené)*** ***Jednodílné: Karlíkova prokletá čokoláda, Muž se železnou maskou, Slova na rozloučenou, Legenda o vlčím daru, Vrahovo umění, Za dveřmi je...,Proti sobě, Roznašečka duší*** ***Drabble: Hvězdné perly, Mé malé drama, Kachny nad zlato, Zlo dobrem, dobro zlem, Bez hranic, Jedna šťastná chvíle, Bitva čtyř meluzín, Someone-Somewhere, Zbloudilá duše, My, nahraditelní, Daleko za obzor, Vitrína skleněných očí, Lesk a zápach velkoměsta, Světélka nikdy nespí, Na lidi nevěřím!, California dreaming, Blue velvet, Volným pádem, Kruh věčnosti, Začít znovu, O vlku a Karkulce, Cílová rovina, Turn ship back to Africa, Pravá tvář, Nálezy, Hrob pro mou lásku*** ***Poezie: Šílencova první láska, Krvavá panna, Lesk limuzín***

 

 

Nazdárek lidičky! Vítejte na mém shrnutí, jsem ráda, že jste sem zavítali a doufám, že některý z mých výtvorů vás osloví. Pokud ano, budu hrozně vděčná za každý komentář, i za kritiku. Koneckonců ta prospěje nejvíce. :) 

Kapitolové

Zloděj duší (nedokončené - pravděpodobně navždy)

Mezi lidmi se skrývají dva odlišné druhy – patroni a šamani. Patroni mají duši rozdělenou na dvě poloviny, lidskou a zvířecí. Konkrétní podoba té zvířecí záleží na povaze každého patrona. To šamani se sice nenarodili s rozpolcenou duší, ale dokáží patronům jejich zvířecí podoby odebírat, v následku čehož šamani v tu chvíli nabývají tolika podob, kolik jich jen ukradli. Nic však není zadarmo – čím větší počet duší šaman vlastní, tím černější a neovladatelnější všechny dohromady jsou. Proto není divu, když se u městečka Burnville najde mrtvola dívky s rozsápaným tělem. Sienna, jako sestra oběti a také patronka, hledá vraha - tedy jednoho ze šamanů. V tu chvíli se jí jeden připlete pod nohy, nenápadný kluk jménem Jared.

Postavy: Jared, Sienna, Emily

1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola *


 


 

Jednodílné 

Karlíkova prokletá čokoláda (FF)

Poznali jsme příběh Karlíka - jako docela malého chlapce. Ale co se s ním stane po mnoha letech strávených v továrně? Je uvnitř stále tím stejným chlapcem, nebo se z něj stává další Willy Wonka - podivín se srdcem jen pro továrnu?

Postavy: Karlík, Verunka, Amanda, umpalumpové, (Willy Wonka)

1/2 * 2/2 *


 

Muž se železnou maskou 

Úryvek z příběhu tajemného muže, který zůstává pouhou spekulací, opředen mnoha nejasnostmi, avšak... Pokud žil, dokážeme si jeho utrpení představit? Dokážeme byť jen uvažovat o temném životě v kobce, ve stínu nenávisti vlastního bratra - krále Ludvíka XIV.?

*zde

 


 

Slova na rozloučenou

Zcela nostalgická povídka, příběh muže, který také dysi býval mladý a zamilovaný... a kterému 
jeho lásku i svobodu ukradly události roku 1968... Nestihl se rozloučit a proto píše své 
lásce do větru s nadějí, že jeho slova zaslechne.

*zde

 


 
Legenda o vlčím daru
Povídka o vlku a člověku - vlčím rozumu a lidské krutosti. Jedná se o smyšlenou legendu s ukrytým smyslem, byla bych ráda, kdyby se alespoň někdo zamyslel... 

*zde
 

Vrahovo umění

Co čeká zcela zvrácenou mysl sériového vraha? Nebe? To určitě. ... Nedoporučuji číst těm, kteří nevlastní zrovna jeden z těch nejsilnějších žaludků, nebo kteří ještě nevyrostli z pohádek, protože někteří lidé mezi námi jsou od pohádkového světa vzdáleni opravdu daleko. 
 
*zde 

 
Za dveřmi je...

Šéf a jeho zarudlá tvář, práce, která přerostla přes hlavu. Následně bílá prázdná chodba a přeplněná čekárna. Nemá  tušení, jak se tam dostal ani co ho právě čeká - přitom jde o rozhodnutí mezi životem a smrtí.
 

Proti sobě

Část příběhu ženy, která jako ve velkoměstě neprorazila, a tak se stala prostitutkou, aby dokázala uživit sma sebe. Jaké to tedy je, být sama proti sobě, proti svému svědomí? Prodávat se...

*zde


 Roznašečka duší

 I ta, jejíž objetí v nás vyvolává tolik zbytečného strachu, má svůj životní příběh, ačkoliv bez konce - to je úděl věčnosti. Seznamte se se Smrtí.

*zde 

Drabble

Hvězdné perly - kdo jsme a kým jsme byli

Mé malé drama - odlehčenější téma, aneb moje výprava do školy

Kachny nad zlato - kdo je ten šílený muž na mostě?

Zlo dobrem, dobro zlem - jedno je i dvojí...

Bez hranic - o příčkách a limitech našeho života

Jedna šťastná chvíle

Bitva čtyř meluzín - kdo nakonec vyhraje boj o naši mysl?

Someone, Somewhere - nikdy nejsme sami...

Zbloudilá duše - tak trochu výkřik do tmy:)

My, nahraditelní - můj názor...

Daleko za obzor - někdy je jediným řešením útěk

Vitrína skleněných očí - kdo je šelma a kdo lovec?

Lesk a zápach velkoměsta

Světélka nikdy nespí

Na lidi nevěřím! - kdesi v paralelním vesmíru...

California dreaming - divoký život, rychlá smrt

Volným pádem - sny a realita... Jaký je mezi němi rozdíl?

Blue velvet - Na motivy stejnojmenné písně

Má pondělní idylka

Volným pádem

Kruh věčnosti

Začít znovu

Ovlku a Karkulce

Cílová rovina

Pravá tvář

Nálezy

Hrob pro mou lásku


*U většiny drabblů platí, že píšu, co mě napadne, jak mi slova přicházejí na mysl... proto někomu nemusejí dávat žádný smysl a někdy ho ani není potřeba ve všem najít. Samozřejmě jsem moc ráda, když někdo pochopí, co se snažím vyjádřit - ačkoliv to není vždy jednoznačné.Básničky

Šílencova první láska - jeden z mála mých výtvorů, který jsem věnovala "lásce"

Krvavá panna - drsnější báseň o pomstě a spravedlnosti (taky smrti)

Lesk limuzín - o dvou milencích a přílišném sledu událostí

  Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od CyanWolf:

1. MillieFarglot admin
19.02.2016 [22:00]

MillieFarglotAhoj, na mail uvedený v tvojom profile som ti poslala e-mail. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!