OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele GrettaGretta

Práva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Ve všem je lépe doufat než zoufat, neboť kdo může určit možné?
Johann Wolfgang Goethe

Takže... Vždycky, když mám napsat něco o sobě, napadají mě takové nepodstatné kraviny, že to většinou vymažu hned potom, co to napíšu. A předpokládám,že tohle nebude výjimka. Až na to, že už jsem líná vymýšlet něco lepšího, takže máte smůlu.
Miluju čtení. Toje ale překvápko, co? A když už jsem u toho, tak hlavně fantasy a detektivky. Moje oblíbená barva je zelená a oblíbené číslo 11(další veledůležitá informace). Mám ráda čokoládu (hlavněs karamelem), seriál Doctor who a přírodu. Hraju na klavír, nebo ještě líp snažím se o to. Ráda poslouchám hudbu, hlavně rock, ale jsem schopná poslouchat i vážnou hudbu. Na víc se momentálně asi nezmůžu, takže tohle vám už musí stačit.

Kontakt:

E-mail: stazka.bendová (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 1

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 6. 2014

Poslední přihlášení: 8. 1. 2020, 09:02

Články:

Novinka

Znovuzrození I.

V celém známém světě je magie pouze legendou, o které sní ambiciózní dobrodruhové, nebo pochybnými praktikami, které provozují některé poznačené národy. Nebo ne? V jakémsi zapadlém státě se objeví chlapec, který ji údajně ovládá, a spoustě lidí začíná docházet, jak skvěle by se něčeho takového dalo využít. Sayhe je pohádkově bohatá laighannská šlechtična, jejíž loajalita však plně náleží pádišáhovi a jeho státnickým a válečným záměrům. Antera zase ambiciózní členka řádu Vědoucích, vědkyně, oddaná zájmům poznání a odhodlaná zapsat své jméno do učebnic. A jsou tu i další, kteří by z nového objevu rádi těžili a zdaleka ne všichni jsou to lidé.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!