OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Filmové pouto - 13. kapitolaFilmové pouto - 13. kapitolaPo dlouhé době přináším článek o Sofii a Jaredovi. Filmová scéna v plném proudu. Užijte si to! :)

Ani jsem se nenadála a oblečení se začalo pomalu ztrácet z našich těl. Jak lehce člověk zapomene, že je kolem něj štáb a mnoho lidí, když je v takové situaci. Jared mě opravdu rozpaloval a naše vášeň byla hmatatelná ve vzduchu.

„Stop!“ zakřičel režisér. Nechtělo se mi opouštět teplo, které sálalo z Jaredových rtů, ale Jared se odlepil tak rychle, až jsem se lekla. Přerývavě dýchal a propaloval mě očima. Žhnuly jako rozpálené uhlíky v ohni. Úplně mě pohlcoval.

„Všechno v pohodě? Netlačím na pilu?“ zeptal se Jared a jemně mi stiskl ruku, kterou jsem měla položenou na noze. Druhou rukou jsem objímala své tělo, kolem kterého mi dali ručník.

„Jo, jasný. Všechno, jak má být.“ Třásl se mi hlas. Nejradši bych zatáhla Jareda za nejbližší stan a oddala se naší, snad vzájemné, vášni. Moje tělo žádalo hladový a nenasytný sex. Jared to určitě také chtěl. Bylo to na něm vidět.

„Oba jste skvělí. Doufám, že se necítíte moc nepříjemně. Jen tak dál a máme za pár hodin hotovo,“ kývl na nás režisér a sedl si za kameru. Něco probíral se štábem.

Ještě chvíli mě obskakovali maskéři a kadeřnice. Všechno upravovali pro další záběry. Ručník jsem musela odevzdat, ale ještě jsem měla podprsenku, tak to nebylo nějak hrozné. Uvidíme, jak to Jaredovi půjde se sundáním. Určitě je v tom přeborník, kluk jeden. Sakra, už zase myslím na chlípné věci, i když je zadaný s tou můrou. Ach jo, škoda, že se tohle natáčení neděje doopravdy.

Když se opět dotkly naše rty, pohltilo mě to vše znovu a intenzivněji. Jeho teplé ruce se sunuly k mým zádům a rozepnuly podprsenku na jeden pokus. Šlo mu to ukázkově.

Tahle scéna měla skončit v okamžiku, kdy se položíme na zem a už se nebudeme svlékat. Dojde na sex, ale ne opravdový, což mě rozčiluje, ale hraný. Záběr na pár sekund a konec.

Pomalu mě Jared pokládal na záda a já zapletla prsty do jeho vlasů. Vždy jsem měla tendenci muže tahat za vlasy. Ne jim je rvát, ale hravě za ně tahat. U této scény tomu nebylo jinak. On se dotýkal mého těla. Břicha, omylem nebo schválně se párkrát dotkl i mého prsa.

Mé ruce, které tahaly za jeho vlasy, si ho přitahovaly víc a víc k sobě. Chtěla jsem ho cítit úplně všude. Jeho teplé tělo, rty, ruce. Všechno!

„Stop!“ zaznělo od režiséra. Usmíval se. Očividně se mu to líbilo, jak jsme se před ním svíjeli. „Tak se běžte ohřát do stanu a za půl hodiny pokračujeme,“ dodal ještě a zase zasedl za kameru a dělal si poznámky.

Dala jsem na sebe župan a vydala se do stanu s občerstvením. Byla tu i čerstvě uvařená káva. To je něco pro mě. Nalila jsem si veliký šálek, vzala nějaké křupky a sedla si ke stolu. Nikdo jiný tu nebyl, dokud nevstoupil Jared. Nalil si jako já kafe, vzal pár sucharů a přisedl si.

„Víš, musím ti něco říct.“ Drtila jsem nervozitou křupku mezi prsty, až se drolila. Musím mu říct, jak to s ním mám. Že mi na něm záleží, ale má Bethany a svatbu.

„Dobře, poslouchám.“ Asi tušil, co přijde.

„Kde jen začít,“ mluvila jsem sama pro sebe.

„Zkus to od začátku,“ nadhodil s úsměvem. Haha, strašně vtipné.

„Líbíš se mi, líbíš se mi opravdu hrozně moc. Možná sis toho všiml, ale od té doby, co se objevila Bethany, se nezměnilo nic, co pro mě existovalo předtím. Myslím na tebe dnem i nocí, ale vím, že ty a Bethany jste pár a budete mít svatbu,“ sypalo se to ze mě jako písek. Nemohla jsem přestat.

„Popravdě, zaskočila jsi mě.“ Už ani neujídal suchary a seděl bez pohnutí. Sakra, doufám, že jsem nic neposrala.

„Já jen měla dojem, že bys to měl vědět. Nebaví mě mlčet a mlžit. To opravdu není pro mě. A po té dnešní scéně, no, muselo to prostě ven.“ Kafe mi spálilo jazyk, když jsem se chvatně napila, abych přestala mluvit.

„Aha. No, jsem rád, že to vím.“ Nic víc k tomu neřekl? Rád to ví? Cože?!

„No, čekala jsem jinou odpověď, ale dobře.“ Jared měl takovou jednu vlastnost. Buď jsem po něm každým svým kouskem těla toužila, nebo mě tak štval a vytočil do nepříčetnosti.

„A co chceš jako slyšet?“ rozhodil naštvaně rukama. „Že nevím, jestli dělám dobře, když si beru ženu, která mě podvedla, ale tvrdí, že ne. Jestli to třeba někdy neudělá znova? Že možná mám rád někoho jiného, ale prostě nevím, jak se zachovat? To chceš slyšet? Jestli jo, tak tady to máš!“ Zvedl se odešel.

Počkat! To myslel jak? Že má možná rád ještě někoho jiného?  A koho? Myslel mě, nebo je tu ještě nějaká jiná holka? Sakra, potřebuji víc odpovědí.

Když odešel, opět jsem tu byla sama. Moje kafe vychladlo a už nebylo dobré. Vylila jsem ho do koše a chystala se k odchodu, když do mě někdo vrazil. Byl to Nick. Rozzuřený Nick.

„Hm, tady jsi, hledal jsem tě.“ Změřil si mě nenávistným pohledem odshora dolů.

„Co chceš?“ Nemám náladu na nějaký jeho výlevy.

„Jsem si všiml, jak po sobě lezete s tím Onyxem. Přiznej barvu,“ rozčiloval se a máchal rukama. Dneska je teda den.

„Točili jsme scénu, nevšiml sis?“ Chtěla jsem odejít, ale zarazil mě. Jeho ruka chytla moji paži, docela to bolelo.

„Jo, točili scénu. Vypadali jste jako hladoví králíci na pastvě. Takže kvůli němu jsi mě opustila a vymluvila ses na sex?“ Mluvil úplné nesmysly. Debil.

„Co to povídáš? Se koukni do scénáře. Ty to nemáš v hlavě v pořádku. Že nám to neklapalo v posteli, neznamená, že jsem tě podváděla. Jsi naivní kretén!“ Vysmekla jsem se mu a odešla.

Venku mě znovu chytl za rukáv a otočil mě čelem k němu.

„Ty jedna děvko! Debila ze mě teda dělat nebudeš!“ Najednou mi zleva přiletěla facka nebo pěst od Nicka a složila jsem se na zem. Bolelo to jako čert. Před očima jsem měla hvězdičky. Ani si nevybavuju, co se pak stalo.

Mlhavě jsem viděla přes oči tváře a Nicka, jak na mě cosi křičí, a ostatní lidi, jak se kolem něho a mě shlukují. Bože, co jen mi to provedl?


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Filmové pouto - 13. kapitola:

2. zuzka
03.11.2017 [20:28]

Nick začíná pěkně prudit a Jared má asi v hlavě guláš. Hezké Emoticon Netrpělivě čekám na pokračování. Emoticon

1. Rusalicka
03.11.2017 [16:23]

Dobre napsane a chudak holka snad bude v poradku. A taky Nick se pekne vybarvil. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!