OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Bullet for my wolf - 6. částBullet for my wolf - 6. částPo dlouhé době jsem tu s pokračováním. Tento díl je poněkud kratší, ale ty příští se pokusím napsat dlouze.

Netuším jak se mi podařilo usnout, ale když jsem se probudila hodiny už ukazovali rovných devět hodin. Vyskočila jsem z postele a natáhla na sebe první tílko a kalhoty, co jsem ve skříni uviděla. Včerejší den se mi nějak nevybavoval, spíš mi přišel jako sen. Do reality mě dostali až zamčené dveře, které jsem nikdy předtím nezamykala.
,,Takže se mi to nezdálo,“ poznamenala jsem šeptem. Ty dny předtím, kdy jsem si stěžovala na to jaká je v téhle vesnici nuda, mi přišly vzdálené, jako by se to všechno stalo před pár měsíci a né včera. S nádechem jsem otočila klíčem a rovnou zamířila ke schodišti. Koupelna, kuchyň a všechny ostatní místnosti stejně byly dole. Tady nahoře byly jenom ložnice a přišlo mi nesmyslné tu nadále zůstávat, ale vyjít ven jsem v tuhle chvíli rozhodně neměla v plánu. Když jsem sešla do jídelny, kde schodiště zcela neinteligentně končilo, poslední schod pode mnou zavrzal. Skoro jsem se sama toho zvuku lekla. Mnohem víc mě ovšem zaskočilo něco jiného. To když jsem zvedla oči od země a rozhlédla se po místnosti. Nadechla jsem se a chystala se něco říct, on mě však předběhl.
,Doufám, že ti nevadí, že jsem se ti vlastně vkradl dovnitř. Ale když bych ti připravil snídani venku na trávě, nevypadalo by to tak efektivně.“
Stále jsem ještě nespustila oči ze stolu, který byl plný jídla, které jsem tady neměla, protože moje obědy se zde skládaly převážně z instantních polévek. Teď jsem si mohla vybrat z čerstvého pečiva, uzenin a to byl jen zlomek. Jedno jsem však nechápala…
,,Kde jsi to byl koupit? Nebo spíš… jak? “
Ne, nečekala jsem, že mi řekne jak se mu to podařilo a také jsem se nespletla.

,,Ále v jednom obchodě. A vezmi si něco dokud to vypadá tak lákavě,“ a s těmi slovy se posadil ke stolu a sáhl po nejbližším kousku masa.
Měla jsem chuť ho podrobit výslechu a zjistit kde to byl koupit, ale nechtěla jsem ho hned ráno naštvat, tak jsem si sedla vedle něj a rozhlédla se po stole. Jedno mi však nepřestávalo vrtat hlavou. Nejbližší obchod je odtud 10 kilometrů a to by tak brzo ráno neušel ani se zdravou nohou, natož se zraněnou. A jedna z dalších věcí, která mi nešla na rozum – kde sebral peníze?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Bullet for my wolf - 6. část:

4. MartinaBlack přispěvatel
25.12.2010 [19:48]

MartinaBlackAhoj Rosalie, je to tady stejné jako na stmivani. eu, že se můžou přispěvatelé stát adminy? Jestli jo, jak? Díky za odpověď. Emoticon

3. alicejazz přispěvatel
15.07.2010 [9:32]

alicejazzno jo, prachy, to mě nenapadlo!! Jinak za celou povídku tleskám a těším se na další dílek

2. Eternity
07.01.2010 [0:17]

Super, konečně pokráčko... Doufám, že na další nenecháš tak dlouho čekat.

1. geniela přispěvatel
30.12.2009 [19:09]

genielaJuhuu tak konečně jsem se dočkala pokračování. bylo to pěkné a doufám, že další díl bude brzy. vůbec by mi nevadilo, kdyby byl ještě dneska:-)

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!