OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky

 

Naše mŕtve životy 12. kapitola

Predposledná kapitolka. Tak už to so mnou nejako vydržte. :)

 

Now! - šestnásta kapitola

Now! - šestnásta kapitolaKonečne ďalšia kapitola. Mala som zakázaný PC, takže blé!
- Akosi to Houll nedokončil. A kto sú tí ľudia čo ich prepadli? Čo bude s Houllom? A čo s Semily? A čo vlastne s Katie? -
Vaša Mija
P.S.:Znovu pre ElisR1

 

Poslední Amazonka - 4. kapitola

 

Ochranca srdca - Kapitola 14.

Ochranca srdca - Kapitola 14.Nový domov.

 

Cesta prekliatych - 13. kapitola

Cesta prekliatych - 13. kapitolaA máte tu (konečne) akčnejšiu kapitolku. Aspoň som sa o to snažila!

Killy

 

Hrdinný smrtijed - 23.

Hrdinný smrtijed - 23.Přítel radí... Jenže v čem?

Novinka

Mise: Abakan

Mise: AbakanTak po dlouhé době opět nějaká jednodílná povídka. Chtěla jsem zkusit napsat něco, co jsem ještě nepsala. No a vzniklo z toho tohle, tak snad se aspoň někomu bude líbit. Jelikož miluji střílečky, rozhodla jsem se napsat něco podobného.
PS: Je trochu delší.

Příběh o vojákovi, který uvízl v cizí zemi. Je raněný a sám, a navíc se mu pomalu vrací paměť. Co se stalo jemu a jeho jednotce? Podaří se mu nakonec dokončit misy?

 

Lotr V - Den poté

Lotr V - Den potéVíno vyprchalo, hlava vychladla, život jde dál...

 

I ve mně můžeš najít zalíbení... - 7. kapitola

I ve mně můžeš najít zalíbení... - 7. kapitola

Po delší době jsem tu s další kapitolou.

Jak se Aneta vypořádá s Martinem hned po ránu? Bude rozhovor pokračovat až do mezí, kdy oba nebudou mít co říct? L.

 

Nenahraditelná - 1. kapitola

Nenahraditelná - 1. kapitolaSom trochu smutná,že nemám žiadny komentár. :(
1. kapitola - Nedělej ze mě debila!
Tak je tu první kapča. Předem chci upozornit, že první čtyři kapitoly budou psány formou vypravěče a až pak ich formou... a ještě něco. xD xD xD To jméno, tý holky, je úchylný... ale celá tahle povídka je úchylná, tak si toho nevšímejte. xD

 

Double miracle 40. kapitola

Double miracle 40. kapitolaVerath a Zsilverth. Dvojčata, které se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik.

 

Lyžák - 10. kapitola

Lyžák - 10. kapitolaLin závodila s Martinem. Po návratu na chatu se stačila pohádat se Sabinou a přišla na jedno zranění.

 

Poslední Amazonka - 3. kapitola

Novinka

Wo bist du?

Wo bist du?Drabble (100 slov).

 

Lotr IV - Podlehnout...

Lotr IV - Podlehnout...Špatné rozhodnutí?

« Předchozí  1 ... 628  629  630  631  632  633  634  635  636  637  638 ... 996   Další »



Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!