OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » Rozjímání o životěRozjímání o životěDalší drabblové (300) přemýšlení. Jsem jediná, kdo občas neví, kam patří či co si počít?

Díváš se na lidi a přemýšlíš, jestli pocity, které se v tobě perou, starosti, které se ti derou do hlavy a sužují tvou mysl dnem i nocí, jsou ty nehorší. Zdali vůbec stojí za pozornost oproti starostem těch, kteří řeší problémy jako úmrtí, ochrnutí či jiné životní situace. Co třeba rakovina a životy těch, kteří se jí dostanou do spárů? Občas si dokonce říkám, zdali jsem to já. Někdy se totiž vůbec nepoznávám, někdy si sama sobě připadám cizí, jako bych to nebyla já. Snad jen mé tělo. Jindy zase mám tady vůbec co dělat? Nebylo by lepší utéct od problémů, zavřít se do sebe, ať si každý klepe na ulitu, jak se mu zachce?

Ale mně bylo by fajn, dobře, možná skvěle. On ten zimní spánek má asi vážně něco do sebe. Zakuklit se, po čase se probudit a mít zase čisto. Ano, problémy se nahromadí, ale řešit něco bez přestání člověka taky nebaví. Proč nemůžu zažít období, kdy se nic neděje. O nic nejde, jen - žít. Nic špatného, nic dobrého, prostě být ve svém únavném stereotypu. To by bylo celkem fajn. Ale zase… nudný stereotyp - to jako fakt? Vážně chceš jen ráno vstávat, jít do školy, přijít ze školy, učit se, jít spát a pak všechno znova? Hrát si na zaseklé rádio, točit se na kolotoči? Ne, ale co je tedy lepší? Vědět už den předem, co tě všechno čeká (vstát, škola atd.), nebo radši čekat, co ti den přinese? A zase rozhodování mezi dvěma cestami. Proč mě drží nejistota? Prostě ano nebo ne. Ale i takové rozhodnutí může být stěžejní, když vám o něco opravdu jde, když chcete, abyste se rozhodli správně, protože víte, že to váš život velmi ovlivní. Takže, pro a proti? Dva miliony pro, ale jedno proti. Jedno, ale zásadní. Nechci ublížit.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Rozjímání o životě:

1. Nový čtenář
08.11.2014 [18:05]

Milá dcvstwilight ne nejsi jediná . Já osobně nad tímto přemýšlím dost často a závidím medvědům ti si přes zimu v klidu spí a neřeší co se okolo nich děje. Takže neboj nejsi v tom sama a já osobně si myslím ,že i když to spousta lidí nepřizná rozjímá nad tímto tématem častěji než si dokáže přiznat.... Jinak překrásný popis a shrnutí všeho co se při tom děje Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!