OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » Neopatrný šepotNeopatrný šepotCo bylo, prostě bylo, a nedá se to vrátit zpět.

Nebyla jsem si jistá, jestli vím, co je na tom nejhorší.

Možná ten pocit, že se nemůžu nadechnout, když se na někoho usmál – usmál tím svým zatraceným úsměvem - jenže ten úsměv nebyl pro mě.

Nebo taky bolest, která se objevila pokaždé, když jsem si uvědomila, že už ho nikdy nechytnu za ruku, jako jsem ho chytávala, nebo že už ho nikdy neobejmu, jako jsem to dělávala. Protože to je prostě pryč.

A co bezesné, dlouhé noci strávené zíráním do zdi a přehrávání si každého okamžiku, který jsme spolu prožili?

Nebo prázdnota, jež se mi usadila v hlavě, když mi řekl, že „by bylo lepší, kdybychom byli jen přáteli“ v pitomým, lidmi narvaným metru, a já se zmohla jen na zmatené pomrkávání a koktavý souhlas.

Samozřejmě, nemůžu zapomenout na to neustálé přemýšlení nad tím, jestli je to celé moje chyba, a že vlastně není divu, že to skončilo, protože za to zkrátka nestojím.

Byla jsem smutná. Ne, vlastně se tomu říká, že jsem měla zlomené srdce. Nejsem si jistá.   

Ale asi jsem vždycky věděla, že to nemělo vyjít.

Teď už smutná nejsem. Aspoň ne tak moc.

A taky vím, co je na tom to nejhorší.

Zničil mi moji oblíbenou písničku.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neopatrný šepot:

4. Tethys přispěvatel
13.11.2016 [13:11]

TethysReny, děkuju! Emoticon
Blacks, to jsem moc ráda, že jsem tě takhle přenesla časem, hrozně mě to potěšilo Emoticon A povrchní vůbec nejsi, ta písnička je u každýho prostě jiná. Emoticon Díky Emoticon
Leylon, měla jsem právě strach, že to bude takové ufňukané, těší mě, že se mi podařilo se tomu vyhnout. Děkuju Emoticon

3. Leylon
09.11.2016 [22:51]

Ach, Tethys :D
veľmi sa mi to páčilo hlavne preto, že si to zbytočne nenafukovala - použila si na vyjadrenie toho všetkého jednoduché slová a vďaka tomu to bolo o toľko lepšie... o toľko skutočnejšie, surové a pravdivé. presne takto to býva a málokto to vie zachytiť a tým myslím SKUTOČNE zachytiť. ďakujem

2.
Smazat | Upravit | 08.11.2016 [21:36]

Tethys, ty máš tak krásny dar robiť z obyčajných vecí neobyčajné. Až som mohla cítiť tú tieseň a bolesť po rozchode, aj keď som naposledy bola rozídená pred dvanástimi rokmi. :D A spomenula som si na moju prvú lásku a ten pocit straty keď sa naše cesty rozišli.
Krásne, všedne jedinečné. Lebo každý máme svoj príbeh, ktorý sme našli v tom tvojom.
A ja som povrchnejšia,asi, ale ja som si spomenula na pesničku od Eamona - Fuck It. Bola mojou hymnou, a on mi ju doslova zhnusil a stal sa ňou. Sranda, ako ten ľudský mozog pracuje. A ako dokážeš z človeka vydolovať dávno zabudnuté prežitky a emócie.

Si neskutočná čarodejníčka slov. Emoticon

1. RenyNew přispěvatel
08.11.2016 [17:10]

RenyNewTethys! Ta pointa :D To je dokonalost :-D :-D :-D. Tak pravdivé...
Na tomhle střípku se mi nejvíc ze všeho líbil jazyk, styl psaní... ta slova plynula tak hezky, přirozeně... moc příjemně se to četlo. Což u tebe tedy vždycky, ale tady mě to ještě nějak víc praštilo do očí.
No jo... co si budeme povídat, takové to je, bylo a bude... a ještě mnoho písniček si zprotivíme, než najdeme tu svou životní... Pokud taková je Emoticon.
Děkuju za super počtení a pevně věřím, že se tu zase brzy nějaké další objeví Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!