OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » Magda and MaxMagda and MaxTakový mezidíl mezi 2. a 3. částí Magdalene. :) Ale naprosto srozumitelný, i když jste nečetli ani jednu z částí Magdalene :). Tohle drabble je o muži a o ženě. A tahle žena není tak úplně žena, ale o tom drabble zase není, tak si prostě pamatujte, že je to o ženě a muži. O ženě, co nic necítí, ale zároveň strašně touží, a o muži, který je podobný někomu strašně důležitému v její minulosti.

Vypadal úplně jako Maxwell, dokonce měl i podobný hlas. A když se k ní naklonil s žádostí, zda si může přisednout, tak zůstala překvapeně zírat. Kdyby Magdalene měla city, asi by se jí chtělo plakat.

Když Maxwell zemřel, tak plakala hodně. Dny, týdny, roky… Až do její smrti plakala a plakala.

A teď naproti ní seděl ten mladík, v ruce držel stejný hrnek, z jakého usrkával Maxwell, když do této kavárny před deseti lety chodili, a labužnicky se usmíval.

Když na něj hleděla, uvědomila si, že svým způsobem je podobný všem mužům, které za své životy poznala. Maxwell, Sebastian, Frank, Petr… Všichni měli jedno společné: Byli zakázané ovoce, které si ovšem z mladické nerozvážnosti nedokázala upřít.

„Jste překrásná,“ řekl tiše a Magdalene s úsměvem sklopila pohled.

„Jistý půvab mi muži připisují, to musím uznat,“ řekla a znovu se mu zahleděla do tváře. Jak strašně mu byl podobný. Přála si toho mladíka chytnout za ruku a odtáhnout si ho k sobě domů. Alespoň na jednu jedinou noc zapomenout na svá pravidla. Její tělo bylo v jednom plameni a ona byla pohledem přilepená na jeho rtech. Jaké by bylo je políbit? A tisknout se k jeho mladému, pevnému tělu? Magdalene ztěžka polkla a zavrtěla hlavou. Měla svá pravidla.

Pomalu vstala ze židle a smutně se zeptala:  „Jak se jmenujete?“

„William.“

„Williame, je mi to líto,“ zašeptala a krátce ho políbila na rty. Potom si rychle sesbírala věci, položila na stolek bankovku a vyběhla z kavárny.

A přála si zapomenout, stejně jako William ten večer. Zapomenout na tu touhu, kterou někde v hloubi duše pocítila, když se koukala do Williamových očí.

A když ho občas potkala na ulici a on jí věnoval jen letmý pohled bez zájmu, byla za to vlastně ráda.

Už se smířila s tím, že její nejvěrnější láskou jsou cigarety.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Magda and Max:

4. Aliska
29.09.2014 [9:43]

:D Chápu :D

3. Fluffy admin
28.09.2014 [23:25]

FluffyJááá vím. Emoticon Já s tím mám problém u sebe skoro pokaždý, ale pravidla jsou pravidla, no. Emoticon

2. Aliska přispěvatel
28.09.2014 [23:20]

AliskaTak je to.
P.S.: Promiň, ale ten otravný monolog jsem si nemohla odpustit... :D Ono je fakt těžký popsat obsah :D.

1. Fluffy admin
28.09.2014 [21:58]

FluffyAhoj,
prosím, do perexu si přidej pár slov o obsahu drabblu, informace o tom, kam dílo řadíš, nestačí.
Až si to upravíš, zaškrtni ,Článek je hotov´.
Díky. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!