OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od TinkerPovídky od TinkerNa pokračování: Tidbits # Království za lékárnici # Knocking On Heaven's Door # Království za královnu # The Sinnerman Jednorázové: # Moje sestra a filharmonie

Aktualizováno

12. 8. 2020

Love, Gabe - 11. kapitola (5%)

Tidbits - 11. kapitola (20%)  

 


 Love, Gabe

"Magic is overrated. It is the feelings that we should cherish. Love, happiness, sorrow, wrath... Feeling all these keeps us alive."

 

Donaghuovic sourozenci žijí  na různých místech ve Spojených státech, a zdá se, že jim to tak naprosto vyhovuje. Rozdělila je smrt v rodině, od té doby se, všichni čtyři, ještě nesešli. Jejich vztahy, jak už to tak mezi sourozenci s různými ambicemi, různou mírou zatvrzelosti a různou životní vizí bývá, nejsou úplně ideální. Jednoho dne se však odehraje věc, která je přinutí dát se dohromady a spolupracovat. Budou muset hodit za hlavu spory, hádky a unáhlené soudy, aby společnými silami našli svého ztraceného bratra. 

Prolog ↠ 1. ↠ 2. ↠ 3. ↠ 4. ↠ 5. 

↠ 6. ↠ 7. ↠ 8. ↠ 9. ↠ 10. ↠ 11. 

Stav: Rozepsaná

 Žánr: Fantasy

 Postavy: Gabriel, Rafael, Michael, Josephine, Metatron, Lucy, 

 Vedlejší postavy: Verchiel, Aislyn, Mammon


 

Tidbits

“You only live once, but if you do it right, once is enough.” (Mae West) 

 

 
Alice s Tomem jsou nejlepšími přáteli už od základky. Vídají se pravidelně i přesto, že on tráví spoustu času v USA, zatímco ona žije v Londýně. Oba jsou třicátníci, a žijí dva zdánlivě neslučitelné životy - on je herec, ona  praktická lékařka. Že jsou spřízněnými dušemi je jasné snad všem, kromě nich samotných. Tom se, před Vánoci, vrací domů do Anglie s novinkou, která Alici zrovna dvakrát nepotěší. Když se však Alice dozví nešťastnou zprávu z rodného Burnsall v hrabství Yorkshire, musí se vrátit a čelit jednomu z nejdůležitějších rozhodnutí v životě. Tomovi se zas nepovede jeho experimentování, a on se, na nějakou chvíli, stáhne z dohledu médií odjezdem do domoviny. Jak to dopadne, když se světy našich hrdinů střetnou na dobu delší, než obvyklé tři dny? Stmelí je společný pobyt v zapadlé, anglické vesničce, nebo se jejich cesty životem definitivně rozejdou? Jaké množství tajemství je únosné, a jaké už ne? 
 
1. • 2. • 3. 4. • 5. 

Stav: Rozepsaná

Žánr: Fikce, humorný, romance, humoreska

Postavy: Alice, TomBradCynthia

Vedlejší postavy: Rami (Ramesh), Emma, Benedict, Amanda, Meryl a James

 


 

The Sinnerman

"I'll tell you my sins and you can sharpen your knife." (Hozier) 

DRUHÝ DÍL POVÍDKY KNOCKING ON HEAVEN'S DOOR 

Zásadová, do jisté míry až Kantovsky spravedlivá Morag MacDougalová strávila v kómatu 6 dlouhých let. Barty Skrk junior strávil 3 ještě delší roky v Azkabanu, kde si, mimo jiné, odseděl také vraždu svého otce a to, že velkým dílem přispěl k návratu arcipadoucha. Po návratu se staví se na stranu svobody a spravedlnosti, k čemuž dost dobře přispěje i jeho nová spolupracovnice, jíž není nikdo jiný, než dívka, kterou Barty, před šesti lety, dostal do kómatu. Do toho všeho se oba kouzelníci připletou k sériovým vraždám Voldemortových stoupenců. Podaří se jim vraždy vyřešit? A jak se jejich vztah bude vyvíjet, když už nebudou nuceni spolupracovat? 

Prolog ☂ 1. ☂ 2. ☂ 3. ☂ 4. ☂ 5. ☂ 6. ☂ 7. ☂ 
Intermezzo
 ☂  8. 9. 10. 11. 12. 
13. 
14. 
15 16. ☂ 17. 18. 19. 
20. 21. 
22.
 23. 24. 25.
26.
 ☂ 27. ☂ 28. ☂ 29. ☂ Epilog

Stav: Dokončená

Žánr: Fantasy (Harry Potter), romance, dobrodružný, krimi, temný

Postavy: Morag # Barty # Corban # Theodora # Aretha 

Vedlejší postavy:  Martha # Julian # Elizabeth # Rabastan # Blythe # Draco # Isobel  # Leta 

Thorns and Lilies


 

Království za královnu
Trable s Norským nafoukancem

 DRUHÝ DÍL POVÍDKY KRÁLOVSTVÍ ZA LÉKÁRNICI

POVÍDKA VYHRÁLA V SOUTĚŽI O NEJLEPŠÍ POVÍDKU MĚSÍCE ČERVNA 2019. DĚKUJI!

Znovu se setkáváme s osudem Imogeny O'Conellové, která bojuje se životem v Asgardu. Ze všech sil se snaží neklesat na mysli, což občas jde ztěžka. Jako poloviční ohnivá obryně si na cizí planetě prožije dost příkoří, ale také se najde pár pozitiv. Jak se vyrovná se svým údělem? Zvládne všechny nástrahy, které jí život připraví?

I. ❄ II. ❄ III. ❄ IV. ❄ V. ❄ VI. ❄ VII.
❄ VIII. ❄ IX. ❄X. ❄ XI. ❄ XII. ❄ XIII. ❄ 
XIV. ❄ XV. ❄ XVI. XVII. XVIII.
XIX. XX.
 
XXI. XXII. XXIII.
❄ 
 Epilog

Stav: Dokončená 

Žánr: Fantasy, FanFiction (Thor), humorný (snad), dobrodružný

Postavy: ImogenaThorOdinFriggaLokiSören O'Conell (v), Sólveig O'Conell (v)

#f3b571  


 

Knocking on Heaven's Door
Alea iacta est

POVÍDKA SE UMÍSTILA NA 2. MÍSTĚ V SOUTĚŽI O NEJ POVÍDKU MĚSÍCE BŘEZNA 2019. DĚKUJI!

POVÍDKA SE UMÍSTILA NA 2. MÍSTĚ V SOUTĚŽI O NEJ POVÍDKU PRÁZDNIN 2019. DĚKUJI!

Isobel MacDougalová je kde čím, rozhodně však není hrdinkou. Obchoduje s domácími úkoly a vsází na to, že o její kolej se, narozdíl od Zmijozelu a Nebelvíru, nikdo nezajímá. Považuje se za šťastnou, průměrnou, pubertální čarodějku a nevěří, že by cokoli mohlo ohrozit její představu o tom, že se v budoucnu stane profesionální bubenicí. Co se ale bude dít, když se o jejích výjimečných schopnostech doslechne sám zmijozelský princ, a požádá ji o pomoc s něčím, co je nad jeho síly? Bude souhlasit nebo se rozhodne pro snazší možnost a pošle ho do háje?

Prolog ~ 1. kapitola ~ 2. kapitola ~ 3. kapitola ~ 4. kapitola ~ 5. kapitola ~ 6. kapitola ~ 7. kapitola ~ 8. kapitola ~ 9. kapitola ~ 10. kapitola ~ 11. kapitola ~ 12. kapitola ~ 13. kapitola ~ 14. kapitola ~ 15. kapitola ~ 16. kapitola
17. kapitola ~ 18. kapitola ~ 19. kapitola 20. kapitola ~ 21. kapitola 

22. kapitola ~ 23. kapitola 24. kapitola ~ 25. kapitola ~ 26. kapitola
~ 27. kapitola 28. kapitola ~ 29. kapitola ~
Epilog

 

StavDokončená

Žánr: Fantasy (Harry Potter), romance, dobrodružný, humorný

Postavy: Isobel # Morag # Daphne # Astorie # Theodore # Draco  

Vedlejší postavy: Iago # Martha # Edna # Narcissa # Julian # Barty # Maime

Thorns and Lilies


 

Království za lékárnici 

Neobyčejné problémy obyčejné magistry farmacie

 1. > 2. > 3. > Epilog

Stav: Dokončená 

Žánr: Fantasy, FanFiction (Thor), humorný (snad), dobrodružný

Postavy: ImogenaThorOdinFriggaLoki, Erin


 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Tinker:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!