OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od TheKatherinePovídky od TheKatherineJednodílné: Milovaný Maršál (Dokončená)
Neopouštěj mě, už nikdy (Dokončená)
Nenávidím tě!(Dokončená)
Klausova léčka (Dokončená)
Osudový Biliard (Dokončená)

Milí čtenáři, chtěla bych se zeptat, jestli mám ve své tvorbě pokračovat.

Prosím o komentáře.

 

Před pár dny jsem brouzdala po netu a hledala povídky s Delena tématikou a přisvém hladání jsem narazila na tohle. Dokonale to popisuje můj pocit při psaní a myslím si, že nejen můj.

 

Jen tak si sednout a na klín si položit listy papíru. V ruce mít tužku nebo propisku. Poslouchat její šepot, když klouže po papíru. Sem tam jí dovolit rozdovádět se na obrázku a pak znovu začít vyprávět příběh, který jej vytvořil. Příběh, který se střádá, písmenko po písmenku, slovo po slově, věta po větě, pod jejím hrotem. Plynoucí myšlenky, které tvoří obraz imaginací. Příběhy světa a života v něm. Ať už je to jakýkoli svět a jakýkoli život.


Milovaný maršál

Děj:Povídka je z oblasti The Vampire Diaries, ale vůbec se nevztahuje na seriál ani na knížky. Odehrává se na Dvoře Ludvíka XIV., mezi Katherine, Damonem a Stefanem. Král je Katherinin strýc a možná vás tím zklamu, ale není tam ani jeden upír, ale objeví se nám tam i Lexi. Doufám, že se Vám bude moje netradiční pojetí líbit, je to moje prvotina.

Postavy: Katherine, Damon, Stefan, Lexi

->Zde<-

 

 

Neopouštěj mě, už nikdy

Děj:Ležela jsem na posteli, dívala jsem se do okna a opět doufala, že v něm uvidím alespoň jednoho z nich. Už to byly 2 měsíce, co bratři Salvatorovi opustili Mystic Falls. Všechno se semlelo tak rychle. Stále jsem nemohla uvěřit, že mě opustili, oba odešli. Stefan odešel s Katherine a Damon zklamán svou věčnou láskou, odjel hned další den. Ale co já, chtělo se mi křičet, vykřičet do celého světa, že je chci zpátky, alespoň jednoho z nich.

Postavy: Elena, Damon

->Zde<-

 

 

Nenávidím tě!


Děj:Jednoho krásného dne jsem projížděla Delena videa a narazila jsem na níže uvedené videjko. Tak vznikl námět na tuto povídku. Několika z Vás asi zlomím srdce, ale muselo to být ;).

Postavy: Elena, Damon, Stefana

PS: Tuhle povídku bych chtěla věnovat Killy za její povzbuzující komentáře. Jsi zlatá :-*.

->Zde<-

 

->Zde odkaz na video<-

 

 

 

Klausova léčka

 

 

Děj: Takže, stejně jako "Milovaný maršál" a "Nenávidím tě", je i "Klausova léčka" založena na snu jednoho krásného zářijového rána jsem se probudila, čapla papír a tužku a začala psát, abych to nezapoměla. Zdálo se mi to jako dobrý námět na povídku. Po dvou Delenách tady máme zase jednu Datherine. Užji te si to.

Jo abych nezapoměla jenom okrajově se nám tam objeví Carlisle a Edward Cullenovi.

Postavy: Damon, Katherine

->Zde<-

Pouze na OurStories :D :D

(Jo hrabe mi, nevšímejte si toho :D)


Osudový Biliard


Děj: První povídka, která není na motivy TVD

Odehrává se jednoho pátečího večera v jedné zapadlé české hospůdce

Pdle skutečné události...

->Zde<-

 

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od TheKatherine:

10. Tereza
04.05.2012 [18:47]

Určitě pokračuj, protože tvoje povídky stojí za přečtení :)

9. Katty
22.02.2012 [22:38]

urcite pokracuj, miluju tvoje povidky :DDD

8. Killy
31.01.2012 [7:05]

To je OK, ja si počkám.. A mám pre teba super správu - HT sa skončilo, už mi treba iba epilog!!! Emoticon

7. Killy přispěvatel
30.01.2012 [14:29]

KillyTheKatherine, čakám na tvoje nové články!!! Emoticon

6. Killy
16.12.2011 [14:12]

Poslala som ti žiadosť o priateľstvo ako "Vladimíra"... Emoticon

5. TheKatherine přispěvatel
15.12.2011 [22:21]

TheKatherineSkype nemám, ale FB je : Kačaba Gucci Szostková Emoticon

4. Killy přispěvatel
15.12.2011 [15:47]

KillyOk, neva... Tak teda... nemáš skype?? Ak nie, neva, vymeníme si aspoň FB.. Ozaj, spomínala som, že s tvojou pokukou súhlasím?? A že som celá HAPPY???? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Killy přispěvatel
11.12.2011 [17:32]

KillyPíšem ti na gmail... Emoticon (A žiadam ťa, aby si urýchlene idpovedala Emoticon )

2. Killy přispěvatel
10.12.2011 [23:07]

KillyHop, a ešte sa vraciam. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ty si mi venovala poviedku??? No ty vado! Som červená až na r**i!!! Emoticon

1. Killy přispěvatel
10.12.2011 [23:05]

KillyČiže, katherine... Mám tu hneď viac vecí, ktoré ti chcem povedať, resp. napísať. Za 1. už dávno som sa ťa chcela spýtať, či nechceš urobiť nejakú poviedočku o TVD (tak fajn, priznávam sa, prediovšetkým o DAMONOVI!!!) a tým myslím dhšiu - kapitolovú. Mne je už úplne jedno, koho ďalšieho tam zapletieš (hlavne nechaj Damonovi Happy end, a MUSIŠ mu nájsť nejakú babu!) A za 2. akosi si zabudla na HT?? Už TÝŽDEŇ(!) čakám na tvoj komentár... Emoticon No, snaž sa, Kath, máš teda čo robiť. (A nezabudni tu kapitolovku o Damonovi!!!!)
Zatiaľ pa... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!