OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele TheCyanWolfTheCyanWolf

TheCyanWolfPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lenka

Věk: 15

O mně: Píšu za účelem odreagování, když mám v hlavě nepořádek a chci si urovnat myšlenky. Mám ráda přírodu, někdy i tu chvíli ticha, ale stoprocentní introvert rozhodně nejsem. Ráda běhám a zároveň miluju jídlo, takže celoživotní dilema mezi jedlíkem a někým, kdo touží po pěkné zadnici.:D

"Ne všichni ti, kteří bloudí, jsou ztraceni." - J. R. R. Tolkien
"Jsme těmi, ve které věříme, že jimi jsme." - C. S. Lewis
"Svět patří těm, co se neposerou." - C. Bukowski

Kontakt:

E-mail: lenkajenckova21 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 59

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 11. 2013

Poslední přihlášení: 29. 7. 2018, 22:15

Shrnutí povídek:

 

Povídky od CyanWolf

Povídky od CyanWolf***Kapitolové: Zloděj duší (nedokončené), Archwood (taktéž nedokončené)*** ***Jednodílné: Karlíkova prokletá čokoláda, Muž se železnou maskou, Slova na rozloučenou, Legenda o vlčím daru, Vrahovo umění, Za dveřmi je...,Proti sobě, Roznašečka duší*** ***Drabble: Hvězdné perly, Mé malé drama, Kachny nad zlato, Zlo dobrem, dobro zlem, Bez hranic, Jedna šťastná chvíle, Bitva čtyř meluzín, Someone-Somewhere, Zbloudilá duše, My, nahraditelní, Daleko za obzor, Vitrína skleněných očí, Lesk a zápach velkoměsta, Světélka nikdy nespí, Na lidi nevěřím!, California dreaming, Blue velvet, Volným pádem, Kruh věčnosti, Začít znovu, O vlku a Karkulce, Cílová rovina, Turn ship back to Africa, Pravá tvář, Nálezy, Hrob pro mou lásku*** ***Poezie: Šílencova první láska, Krvavá panna, Lesk limuzín***

Články:

 

Prorok - 1.

Prorok - 1.Vítejte na palubě Archy, vesmírném korábu, kde v hlubokém spánku spočívají poslední lidské bytosti... Helen se probouzí po takovém šlofíku, jaký by si nemohla dovolit ani sama Šípková Růženka. Čí bude první tvář, kterou ve svém staronovém světě spatří? A je vůbec v bezpečí?

Novinka

Prorok - Prolog

Prorok - PrologPřed sedmdesáti lety, když Země umírala, se Archa vydala na svou cestu vesmírem s cílem najít nový domov pro statisíce vyděšených, nemocných lidí. Po prvních patnácti letech jich zbyly desetitisíce, postupem času pouze tisíce. Přeživší byli uloženi ke kryospánku, aby mohli být zachováni, přičemž jejich mozková činnost zůstala trvale udržována programem Amaris. Nyní je 6913 pasažérů uloženo v kryokomorách a dalších dvacet šest se stará o loď nebo ji řídí. Když jeden z kapitánů zemře, je z kryokomory vyvedena jeho dcera Helen, aby převzala funkci. Ale kdo je muž, který jí pomohl se probudit? A co je Proroctví? Dokáže Helen snícím lidem najít nový domov a starou pravdu?

 

Archwood - 2.

Archwood - 2.Nepočítejte s tím, že v Archwoodu se dá žít normální život - i běžná ranní snídaně se dokáže zvrhnout v ohledávání ostatků...
*UPOZORNĚNÍ: Nedoporučuji slabším povahám.*

Novinka

Archwood - 1.

Archwood - 1.Blake je mladý budižkničemu, který nevydržel v žádné práci, jenž doposud dělal, více než několik dní. Navíc vede dvojí život - jako člověk a jako vlk... V polorozpadlém sídle jménem Archwood, které je spíše připomínkou tehdejšího bohatství rodiny Malconových, hledá majitelka Eleanor někoho, kdo by dokázal opravit spáry, tekoucí kohoutky a zrezavělé trubky. A jelikož Blake není zrovna zahrnutý pracovními nabídkami, dorazí do Archwoodu. V tu chvíli se rozběhne řetěz podivných, krvavých a také zdánlivě nevysvětlitelných událostí, které zbývající členy rodiny Malconových, Blakea, ani obyvatele města Archwood nenechají v klidu.

 

Zloděj duší - 3.

Zloděj duší - 3.Události se rozbíhají, karty jsou rozdány. Ukradená duše znovu nabývá podoby, jenže v otěžích šamana... Jared a Sienna mají šanci si vše vyjasnit, ale zkuste se domluvit s paličatou a nanejvýš rozmrzelou kočkovitou šelmou... Nad městem se stahují mračna, přichází opravdová bouře. Hra začíná.

 

Zloděj duší - 2.

Zloděj duší - 2.Jared prchá před svou rozzuřenou panteří pronásledovatelkou Siennou, která se ho snaží zabít - chytí se však do jedné z nastražených pastí. Co udělá Jared? Dokáže v sobě najít trochu toho šílenství?

Novinka

Zloděj duší - Prolog + 1.

Zloděj duší - Prolog + 1.Mezi lidmi se skrývají dva odlišné druhy – patroni a šamani. Patroni mají duši rozdělenou na dvě poloviny, lidskou a zvířecí. Konkrétní podoba té zvířecí záleží na povaze každého patrona. To šamani se sice nenarodili s rozpolcenou duší, ale dokáží patronům jejich zvířecí podoby odebírat, v následku čehož šamani v tu chvíli nabývají tolika podob, kolik jich jen ukradli. Nic však není zadarmo – čím větší počet duší šaman vlastní, tím černější a neovladatelnější všechny dohromady jsou. Proto není divu, když se u městečka Burnville najde mrtvola dívky s rozsápaným tělem. Sienna, jako sestra oběti a také patronka, hledá vraha - tedy jednoho ze šamanů. V tu chvíli se jí jeden připlete pod nohy, nenápadný kluk jménem Jared.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!