OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ShakiShaki

ShakiPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Elizabeth Leksa

O mně: Nejsem žádná spisovatelka, ale obyčejná ženská, která se pokouší o neobyčejnou věc, jako je přenést své myšlenky a fantazie pomocí písmenek přímo k vám.

Kontakt:

E-mail: elizabeth.leksa (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/Elizabeth-Leksa-541591029382209/

Statistiky:

Moje články: 7

Moje komentáře

Titulek článku Text
15.04.2020 (22:05)Na pokračováníHviezda a vrah VI. Ano, pisatelka nás míní mučit místo Astry. Emoticon Opět skvělá kapitolka. Emoticon
08.04.2020 (11:58)Na pokračováníHviezda a vrah V. Jak já se vždycky těším na novou kapitolku. Sotva dočtu jednu, už smutním. Tvoje řádky patří k těm, které mám chuť číst opět a opět a opět.
Nemůžu se dočkat, čím překvapíš příště.
03.04.2020 (10:38)Na pokračováníLapena v notách - 4. kapitola Děkuji děvčata.
Emoticon
Ohledně uvozovek: trošku jsem nad tím přemýšlela. Snad jsem je i v následujících kapitolkách omezila na minimum a nebudou tolik při čtení už vadit.
Za každou takovou připomínku jsem moc ráda. Kritika mě neuráží. posouvá mě dál. Emoticon
03.04.2020 (10:35)Na pokračováníLapena v notách - 5. kapitola Děkuji Betko. Roberta mám s jeho povahou taky ráda. Je to důležitá osůbka v Elenině životě. Můžu jen prozradit, že jsme se s ním určitě nesetkali naposledy. Emoticon
A kdo je ten záhadný člověk? Snad budou čtenáři po odhalení překvapení tak jako Elena. Emoticon
03.04.2020 (10:31)Na pokračováníLapena v notách - 6. kapitola Děkuji Rem. Přiznávám, že občas ta různorodost postav kolem Eleny může působit zmatek. Na druhou stranu, kolem každého z nás se pohybuje spousta lidí, kteří ovlivňují náš život.
Věřím tomu, že časem se to usadí a postavy se více specifikují. Tím, že poznává stále nové lidi, je i ona z nich zmatená a možná se to přenáší i na čtenáře.
Emoticon Jsem zvědavá, jak se ti budou líbit i další kapitolky, ve kterých se posuneme zas o kus dál.
02.04.2020 (8:33)Na pokračováníHviezda a vrah IV. Napínavé od začátku do konce. Emoticon
02.04.2020 (8:12)Na pokračováníHviezda a vrah III. Někdy se mi tvoje řádky čtou těžko, protože jsou až příliš realistické. Ber to jako pochvalu. Máš úžasný dar. Emoticon Emoticon
02.04.2020 (7:52)Na pokračováníHviezda a vrah II. Píšeš opravdu poutavě. Člověku se tvoje řádky odehrávají před očima jako příběh. Emoticon
29.02.2020 (1:51)Na pokračováníLapena v notách - 3. kapitola Annie, zajímavých postav tam bude spousta. Každá osůbka bude mít nějaký význam v Elenině životě. Někdo menší, někdo větší. Některé charaktery ještě tvořím.
27.02.2020 (15:53)Na pokračováníOkovy magie - 1. kapitola Tahle první kapitolka byla skvělá. Jen je to už nějaká doba, co jsi ji vložila a pokračování nikde. Dočkáme se ho? Taky by mě zajímalo, jak bude příběh pokračovat. Fantasy miluji. Emoticon
27.02.2020 (14:54)Na pokračováníLapena v notách - 3. kapitola Děkuji Maya666, mám radost, jestli někoho moje řádky dokáží vtáhnout do děje. Jen doporučuji se občas nadechnout. Emoticon Nerada bych Tě měla na svědomí. Emoticon
Samozřejmě, že jednou se dozvíte, co přesně se jí stalo. Ale důležité je i to, jak se tím vším mění její život, jak ji to posouvá jinam než původně chtěla a snila.
Snad si pozornost čtenářů udržím i dál. Emoticon
26.02.2020 (23:01)Na pokračováníLapena v notách - 3. kapitola Děkuji Myerel.
Uvidíme, jaká bude Ianova úloha v Elenině životě. :) Ale určitě se nepotkali naposledy. Už sama anotace, u prvního dílu, tomu napovídá.
Otázkou je, jestli je to dobře nebo špatně.
23.02.2020 (10:48)Na pokračováníLapena v notách - 2. kapitola Metal je moje srdcovka, takže asi tak. Snažím se vybírat písně, aby se hodily k aktuální situaci, tak snad si je někdo někdy i poslechne. Emoticon.
Mým uším nelahodí jen metal, ale i punk, rock. Hodně teď ujíždíme na kapele Alestorm. No, o hudbě bych toho mohla napsat kvanta. A možná, že i napíšu. Emoticon
22.02.2020 (12:38)Na pokračováníLapena v notách - 1. kapitola Děkuji vám za komentáře, které mě potěšily. I když je to příběh smyšlený, potřebuji nějaký záchytný bod. V tomto případě je jedním z nich právě prostředí, kde se odehrává. Snad se bude líbit i dál.
Klidně pište i zápornou kritiku, pokus se něco nebude líbit. Zlobit se nebudu. Emoticon
20.02.2020 (14:51)Na pokračováníHviezda a vrah I. Zdravím Myerel,

celkem se mi první kapitolka líbila. Rozhodně umíš krásně vykreslit charaktery postav.
Na každém díle je pořád co zlepšovat. Já jsem na tom stejně.
Co dokážu skutečně u četby ocenit je, jak mě dokážou řádky vtáhnout do děje. To u tebe mám. Takže si ráda přečtu další díly. Emoticon
20.02.2020 (12:57)Na pokračováníV kvapke krvi - Kapitola 1. Na první kapitolu se tam toho skutečně hodně stalo. Svět je to vskutku jiný, než na jaký jsem kdy narazila.
Jsem proto zvědavá, jak tento příběh bude pokračovat dál. :)
Nóirín na mě působí skutečně jako neřízená střela. Jestli to byl tvůj záměr, tak se povedl. Zrada sestry mě celkem překvapila.
29.01.2018 (19:47)Na pokračováníHvězda u mých nohou - 2. kapitola Začíná to být zábavnější čím dál víc. Jelikož tu je už hodně kapitolek, mám se na co těšit. :)
Liz mi i v druhé kapitole přeijde jako fajn ženská. Emoticon
29.01.2018 (19:31)Na pokračováníHvězda u mých nohou - 1. kapitola Tak jsem se konečně dostala i na tohle dílo. První kapitola skončila vskutku tak, že opět, jak se mi tu stává často, musím číst dál.
Postala Liz se mi velmi zamlouvá. Emoticon
24.01.2018 (12:32)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 3. část Milá Angelo,
zdárně jsem dočetla i třetí kapitolu tvého díla. Samozřejmě, jak jinak, než že skončilo způsobem, který čtenáře nutí přemýšlet nad tím, jak to bude dál.

Tady mám jen maličkost, slovo odtušit má jiný význam, než v jekém kontextu jsi ho použila.

Už se těším na další kapitolku. Emoticon
24.01.2018 (12:08)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 2. část Milá Angelo,
nasadila jsi vraženě vysokou laťku, už u druhé kapitoly. Nemůžu tedy jinak, než číst dál...Emoticon
Nechci, aby moje postřehy byly brány zle, ale když narazím na něco, co mi nesedí, napíšu to, jestli nevadí.
Tady to bylo v odstavci, kdy skončili oběd: Čekala jsem, až se Malfou zvedne ze stolu... nemělo by tam být od? Tu větu máš vlastně v odstavci dvakrát, jednou na začástku a jednou na konci.
Tak nic, jede se dál... Emoticon
24.01.2018 (11:45)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 1. část Milá Angelo,
právě jsem dočetla první kapitolu Tvé povídky a závěr je takový, že musím číst prostě dál. Emoticon
Teď k věci. Rozhodně píšeš poutavě... líbí se mi, že je to z pohledu Delphini.
Budu Tvůj příběh hodnotit jen obsahově a ten se mi skutečně líbí. Zarazilo mě pouze jedno spojení: slabě znatelné... prostě mi to nesedí. Jenže se jedná jen o maličkost... takže jde se pokračovat ve čtení... Emoticon
19.01.2018 (16:32)JednodílnéPouta války - 1. část Velmi poutavý příběh. Úplně mě dostala hloubka popisovaných emočních pochodů. Ta bolest a beznaděj na mě za stránky přímo prosakovala.

Přesto si neodpustím napsat pár drobností, co mě trkly do oka. Ne, jako výtku, jen kako postřeh. Dala bych si pozor na spojení "se se", i když, ono to není ani žádná chyba. :)
Pak mě zarazila hluboká rána od nehtů, co byla na zašití.

Jsou to vše jen mini drobnosti. Jinak je dílo vážně skvěle napsáno.
15.01.2018 (17:52)O webuJak přidám povídku? Zdravím,

i já se nakonec rozhodla požádat o možnost, publikovat své dílo zde. Pokud vyhovím požadavkům, budu jen ráda.

E.L.

Datum registrace: 15. 1. 2018

Poslední přihlášení: 5. 6. 2020, 08:44

Články:

 

Lapena v notách - 7. kapitola

Lapena v notách - 7. kapitolaJak se Elena rozhodne ohledně Wikyho nabídky?

 

Lapena v notách - 6. kapitola

Lapena v notách - 6. kapitolaElena se vrací z prázdnin od babičky. Dozvíme se, co všechno se mezitím stalo u nich doma?

 

Lapena v notách - 5. kapitola

Lapena v notách - 5. kapitolaJak budou probíhat Eleniny prázdniny? Stane se opět něco zajímavého, nebo zažije konečně pohodu a klid, který tolik potřebuje?

 

Lapena v notách - 4. kapitola

Lapena v notách - 4. kapitolaElena prožila náročný večer. Jak se asi po něm bude cítit? A jak dopadly její kamarádky? Hlavou se jí jistě honí spousta otázek. Chce ale na ně vůbec zjistit odpovědi?

 

Lapena v notách - 3. kapitola

Lapena v notách - 3. kapitolaJak bude Elenin večer dále pokračovat? Nezačal právě nejlépe. Co všechno ji ještě čeká a co zvládne? Koho to zajímá, jistě se rád podívá. :) Přístupnost jsem změnila na 15+, protože některé výrazy nejsou zrovna nejvybranější. Tak už to prostě v životě chodí. ;)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!