OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele RachelRachel

RachelPráva: přispěvatel

O mně: Zlákala mě možnost vrátit se zpět do svých dětských snů. Milovala jsem a miluji knihy. Stejně jako mnoho jiných, tak i mě (přesto, že pro svůj egoismus věřím že zcela originálním způsobem) zasáhl svět Harry Pottera a zde bych se prostřednictvím svých vlastních povídek chtěla do tohoto světa vrátit.

Již něajaký ten pátek se věnuji psaní drobnějších literárních útvarů, jako jsou básně (silně inspirované prokletými a beat generation), nebo fejetony, které zveřejňuji na literu, ke štěstí mi však něco chybí a to doufám, že naleznu zde.

Kontakt:

E-mail: curious-lady (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 10

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 8. 2017

Poslední přihlášení: 11. 12. 2017, 19:18

Články:

 

Amiserat proelio - 10. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 10. kapitola (Dramione)Chceš mě, chci tě. Před velkými rozhodnutími je vždy potřeba pročistit vzduch. Někdy obrazně, ale někdy i doslova.

 

Amiserat proelio - 9. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 9. kapitola (Dramione)Dny jsou peklo, ale noci očistec. Tentokrát trochu oddechovka s našimi hlavními hrdiny. Vlastně kapitola, kde nedojde k žádnému závratnému zvratu, ale přesto se toho děje až moc. Vypráví pouze Hermiona.

 

Amiserat proelio - 8. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 8. kapitola (Dramione)Smrtijed. Je potřeba vyřešit nastalou situaci ke spokojenosti všech. Když Harry Potter něco slíbí, je nasnadě slib dodržet. Snad. :) A co vyřeší hlavouni na veledůležité schůzi?

 

Amiserat proelio - 7. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 7. kapitola (Dramione)Nejsi jediná. Jak řád vyřeší nastalou situaci? A co naši hlavní aktéři, jak se postaví k boji s vnějším i vnitřním zlem? Dokážou se přenést přes staré i nové křivdy?

 

Amiserat proelio - 6. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 6. kapitola (Dramione)Zmetek na scénu
Malfoy se konečně probral, ale co bude teď? A jak budou dále postupovat ostatní členové Fénixova řádu. Pohnou se věci kupředu?

 

Amiserat proelio - 5. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 5. kapitola (Dramione)Nejsem Black.
Co se stane, když se Sirius zaručí za mladou černovlasou bojovnici? A chudák Hermiona zůstala s Dracem úplně sama. Uvidíme, jak to vyřeší. :) Od této kapitoly se ve vyprávění budou střídat Hermiona se Siriem, vždy je to označené jménem vypravěče v pravém rohu.

 

Amiserat proelio - 4. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 4. kapitola (Dramione)Ztráta útočiště.
Něco se musí pokazit, aby se věci hnuly kupředu. Prokáží se naši hosté jako přítěž, nebo vítaná pomoc? Popoženeme povídku trochu dál, aby se nám konečně začalo něco dít.

 

Amiserat proelio - 3. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 3. kapitola (Dramione)Obři, elfové a víly. Další kapitola možná konečně trochu osvětlí, kde se vzal Dracův podivný doprovod a proč není bezpečné Drusil vyslýchat. Zasáhnout musí pochopitelně mozek své generace, Hermiona Grangerová.

 

Amiserat proelio - 2. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 2. kapitola (Dramione)Co chtějí nezvaní návštěvníci a co s nimi, když nemohou odejít? Jsou to přátelé nebo nepřátelé? I nezvaná a nevítaná návštěva může být vítaným rozptýlením... Doufám, že se Vám bude čtení líbit. :)

Novinka

Amiserat proelio - 1. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 1. kapitola (Dramione)Ztratit rodinu někdy znamená najít sám sebe. Možná. Povídka respektuje děj příběhu JKR až do Prince dvojí krve (s jedinou úpravou - Sirius žije), poté se odklání. Válka pokračuje, hodně je ztraceno proto, aby mohlo být mnoho nalezeno. Přecházím z LoTRa na svou druhou srdeční záležitost, takže doufám, že někoho má práce zaujme. První kapitoly jsou trochu vleklé, ale potom to, doufám, bude stát za to. Přístupnost má význam až později, první kapitoly bez omezení.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!