OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od zdemariKapitolovky
Temná romance - rozepsaná
Půlnoční sen - Léčitelka - rozepsaná
- Sirotek
- Akademie

Kapitolovky

Temná romance

Pár: LM/DM

Postavy: Lucrecia Montaneigro (AUTP), Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Francesco Montaneigro (AUTP)

Shrnutí: Lucrecia má na vysvědčení z Krásnohůlek špatné známky a její otec ji proto pošle do prestižní prázdninové školy. Draco má na druhou stranu známky vynikající a je do této školy poslán jako posila učitelského týmu. Jak to dopadne, když se učitelský sbor rozhodne, že Lucrecia potřebuje doučovatele a Draco je na toto místo velmi vhodný?

1. Kapitola, 2. Kapitola, 3. Kapitola, 


Půlnoční sen


Postavy: Mariana Carmen Kohoutová/Starlingová, Karaina Marhoke Doutová/Bonasseri, Paula Rose Anderson

Mariana i Karaina jsou původem postavy z RP hry Pentagramus - Institut magických umění.* První dva díly budou o jejich životě před IMU. Poslední díl pak o jejich společném životě po IMU. Pentagramus se v této trilogii vyskytovat nebude a pokud, tak jen okrajově. Paula je taktéž mou postavou stvořenou pro Pentagramus, ale nikdy nebyla použita, a proto bude hrát spíše vedlejší roli v posledním díle.

Trilogie: Léčitelka, Sirotek, Akademie

 

*Může se tu vyskytnout někdo, kdo tyto postavy zná. Předcházím tedy případným problémům.

 

Léčitelka

Postava: Mariana Carmen Kohoutová

1. kapitola

 

 

 

 

 

 

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od zdemari:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!