OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od ChensiePovídky od ChensieROMÁNY
* Defekt (Romantika/akce)
* Fire Story - doplňuji (vtip)
* Čistá láska (upíří romance)
* Innocentia (romantika/vtip)
* Upíří živly - tetralogie (erotika/romantika/násilí/taje)
1. Hra s ohněm (HSO)
2. Svět bez krve (SBK)
3. Duše v zemi (DVZ)
4. Láska ve větru (LVV)
5. Slunce v žilách
JEDNODÍLNÉ
*** Ve světě bez duhy
Pro dnešek sbohem...
DRABBLE
Býti vlkem
Nový začátek
Poslední lampion
Motýlek
POEZIE
Motýlek a nebe
Stín upíra
Můj anděl
Bez života

Defekt - Prolog1. kap., *** 19. kap.Epilog

- román na pokračování, dokončen. (19. kapitol + Epilog)

Vítej ve světě, kde jsou Dokonalí lidé a ti, kterým se říká Renegáti, tedy zrádci, odpadlíci patřící ke spodině a odpadu společnosti. Tito lidé žijí v lesích jako zvěř a královská města jsou plná těch, kteří jsou buďto zcela Dokonalí nebo se jimi brzy stanou. Tak jako Arlie, dívenka, která si myslí, že je předurčena stát se Vzornou ženou, jenže do cesty jí vstoupí nezkrotný a divoký muž, který se stane jejím věznitelem a bude ji přesvědčovat, že dokonalý život je horší, než ten, který žije on... Pomalu jí ukazuje život, který ona nezná a je jím okouzlena. Arlie je jako Alenka, která se dostala do světa divů a všechno je nové, děsivé a s nádherným mužem po boku i vášnivé. Objevuje spousty neznámého včetně lásky... 

 

Román Čistá láska - 1. kapitola  ***  8. kapitola

- povídka na pokračování, dokončená (8. kapitol)

Představuji Ti svět, kde upíři a lidé žijí vedle sebe. Nejsou si rovni. V tomto světě jde ponížení a bolest ruku v ruce. Hlavní hrdinka Faith poznává na vlastní kůži, jak láska bolí. Zamilovala se do upíra a podle zákona by měla jít a odevzdat se mu. Už nikdy nebude svobodná a stane se jeho majetkem. Kdo by to chtěl? Ona proti tomu bojuje, ale jen tím trpí. Poznává, že láska je skutečně bolestivá a především láska k upírovi obzvlášť.

 


Román ' Fire Story ' - Prolog + 1 ' 2 ' 3 ' 4 ' 5 ' 6 ' 7 ' 8 ' 9 ' 10 ' 11 !  

- Povídka na pokračování, pozastavená

Chceš se pobavit, užít si romantiku i drama a přesto tápat v tajuplnosti? Tak tohle je povídka pro tebe. Máš ráda průšviháře? Fire je osobnost, která tak trochu nemá obdoby a bylo by vhodnější ji uvěznit do nejvyšší věže nebo nejhlídanějšího žaláře, protože je magnetem na průšvihy, ze kterých ji srdečný Gine musí tahat.


Jednodílné povídky

* * *   V e   s v ě t ě   b e z   d u h y

P r o   d n e š e k   s b o h e m . . .


Román inn♥centia - 1 *** 15 *** 28

- povídka na pokračování, dokončená (28. kapitol)

Innocentia neboli nevinnost je romantická povídka, kterou vypráví hlavní hrdinka Izabel a její nejlepší kamarád Tayo. Příběh vypovídá o nesnadné lásce Chestera a Izabel. Jako provokatérka, která se ráda pře, je do něj nemyslitelně zamilovaná a nechce si to připustit. Všechny rockery z tour to k ní táhne, protože je sladce nevinná. Nejblíž k ní má však její horší polovička Tayo, který je do ní blázen a především je sukničkář, nejlepší ve svém oboru. Typická romantická povídka, kdo nemá rád lásku a zamilovanost, tak raději nečíst. Pozor, jde o naivistickou přeslazenou povídku.


Mé drabble

Býti vlkem

Nový začátek

Poslední lampion

Motýlek

 

Moje poezie

Motýlek a nebe

Stín upíra

Můj anděl

Bez života

 


 

Upíří živly 

Pro čtenáře od 18 let! Pozor, román obsahuje erotické a násilnické scény. Emoční příběh plný lásky, erotiky, utrpení, bolesti, zoufalství a sladké ironie.

Spolupráce s autorkou Wish! Kniha Duše - ofis blog

 

I. část Hra s ohněm (HSO) 

Povídka na pokračování, dokončená (74. kapitol + epilog) - 1 * 74 * Epilog 

 

II. část Svět bez krve (SBK) 

Povídka na pokračování, dokončená (19. kapitol + epilog) - 1 19 * Epilog

 

III. část Duše v zemi (DVZ) 

Povídka na pokračování, dokončená (25. kapitol + epilog) - 1 * 25 * Epilog 

 

IV. část Láska ve větru (LVV) 

Povídka na pokračování, dokončená (70. kapitol + epilog) 1 35 * 70 * Epilog

 

V. část Slunce v žilách (SVŽ)

Povídka na pokračování, prozatím dodávámProlog * 1 * 30 * 70*  Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Chensie:

219. Chensie přispěvatel
27.11.2014 [11:35]

ChensieAhoj,
vím, že jsem tu dlouho nebyla. Vážně to nešlo, ale teď snad potěším. Zas se budou přidávat Upíří Živly, kdo má ještě zájem si počíst o chladu, agresivitě, týrání, lásce, naději, přátelství a erotice. Ten svět je pořád otevřený a je tak snadný do něj vstoupit a něco pro vás opravit. :o)

- Dnes jsem přidávala dalších pár kapitol a zas se vrhnu na opravy, takže budou další. ,o)

Defekt - pokračování Defektu mám naplánované. Několik kapitol už mi leží v notebooku a čeká, až se na ně podívám. Takže doufám, že se k tomu dostanu, co nejdřív. :o)

Nová povídka - máme sepsanou s Wish novou povídku. Je to kratší verze ze úplně jiného světa, není to nic na sto kapitol nebo tak něco, ale možná zaujme. Trochu stávkuju na opravách, ale můžete se těšit na nového hrdinu, který není tak trochu člověk. Není to ani upír. Je to fantazy, ale trochu mimo náš rajon, přesto se nám to psalo parádně a jako oddechovka myslím, že potěší. :o)

Tak kdyby něco, stačí písnout do komentů pod mé shrnutí. Ozvu se, co nejdříve. :o)

Díky všem čtenářkám, která na nás ještě nezanevřely!

Chensie a Wish

218. Someone
04.07.2014 [16:03]

Píšeš úžasné povídky. A taky vidím, že díky poptávkám na pokračování povídek od ostatních fanynek toho máš hodně na práci. Ale ani já ti neulevím a ptám se : Máš v blízké době v plánu pokračovat ve psaní strhujícího, epického románu Defekt ? Má neukojitelná touha po tom šílí. :D

217. tuftuf
27.01.2014 [16:26]

Zkoušely jste HSO a pokračování předložit nějakému redaktorovi ve vydavatelství? Jestli ano, co vám na to řekl? Emoticon Emoticon Docela by mě to zajímalo, protože se sama pokouším psát a chtěla bych vědět, jak moc dobrá musím být. Jestli tohle "stačí" (tím nemyslím, že by to bylo špatné, to vůbec ne), anebo to musí být ještě lepší?

216. Killy přispěvatel
02.08.2013 [22:08]

KillyChensie, Chester s Di mi chýbajú... Emoticon

215. Killy přispěvatel
29.04.2013 [15:37]

KillyChensie, čakáme na ďalšiu kapitolu k Upířím živlúm Emoticon Emoticon

214. Chensie přispěvatel
12.04.2013 [20:47]

ChensieEllieDavis, dělám na tom. Chtěla bych tento víkend, ale netuším, jak mi to vyjde. :o) Jsem ráda, že se líbí. S Wish se fakt snažíme. Sérii máme dokončenou, ale já brzdím přepisováním, protože na to není tolik času. :o/ Budu se to snažit napravit zase pár kapitolkami. ,o)

213.
Smazat | Upravit | 10.04.2013 [11:16]

Ahojky, chci se zeptat, kdy budou další části série "Upířích živlů"? Moc se mi tato povídka líbí, stala jsem se na ní přímo zavislá Emoticon Emoticon

212. Killy přispěvatel
30.03.2013 [20:22]

Killyoka, tak čakám na ďalšiu várku kapitol, keď budeš mať časb Emoticon teraz sa ma už nezbavíš Emoticon

211. Chensie přispěvatel
20.03.2013 [22:31]

ChensieMyslím to vážně. :o)) Teď několik dní po sobě budou díly k přečtení, je trochu času, tak jsem na tom mákla. ,o) Snad se budou líbit. ,o) A odepisuju vždycky, jen se k tomu musím dostat. :o) Teď moc nebyl čas, s Wish makáme na volném pokračování UZ, ale nikomu ani slovo! ,o))

210. Killy přispěvatel
20.03.2013 [19:33]

Killyrobíš si srandu!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon a ja že už ani neodpíšeš, nie že mi povieš tak SUPROVÚ správu!!!! Emoticon budem čakať!!!! UUUUU!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 22   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!