OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele KarolinaTerezaKarolinaTereza

KarolinaTerezaPráva: přispěvatel

Věk: 16

O mně: Co bych o sobě mohla napsat. Jsem holka, co neztrácí humor a může se přetrhnout, aby každého rozesmála. V září jsem nastoupila na střední, obor Veterinářství, ale ani to mi nebrání psát dál. :)

Kontakt:

E-mail: karolina.boudna (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 35

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 2. 2013

Poslední přihlášení: 1. 1. 2014, 13:33

Články:

 

Jako ve filmu - 8. kapitola

Jako ve filmu - 8. kapitolaPo velmi dlouhé době přináším osmou kapitolu této povídky. Annabel má na starosti děti své sestry. Bude to hrůza, nebo si to užije? KT :)

 

Second - 7. kapitola

Second - 7. kapitolaEthan slíbil něco, co nesplnil! Copak tohle se dělá? Ne! A nechá to Lotte plavat? Jasně, že ne! KT :)

 

Second - 6. kapitola

Second - 6. kapitolaDnes se odehraje večeře a stane se to, že bude domluvena další schůzka a Lotte si něco uvědomí. KT :)

 

Second - 5. kapitola

Second - 5. kapitolaDobře, zde je pátá kapitola. Zase nuda, ale aspoň si přečtěte, co se bude dít v další kapitole, u které se vyřádím. Ethan a Lotte se setkají a proběhne malý rozvor a pak i následný návrh. Dnes Ethanův i Lotty pohled. KT :)

 

Second - 4. kapitola

Second - 4. kapitolaJsem moc ráda, že má povídka kladné ohlasy! Chtěla jsem čtvrtou kapitolu přidat až zítra, ale nechci Vás nechat dlouho čekat. O čem tedy bude nová kapitola? Bude trochu nudnější, ale pro příběh důležitá. Ethan Walsh bez košile? KT :D :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!