OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele mishqa1mishqa1

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Kontakt:

E-mail: mishipovidky (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 10. 2011

Poslední přihlášení: 25. 8. 2014, 17:04

Shrnutí povídek:

 

Povídky od mishqa1

Kapitolové: Tajemství Internátu sv. Viktorie, Ďáblův syn

Články:

 

Ďáblův syn - 7. kapitola

Ďáblův syn - 7. kapitolaAbby se probouzí na neznámém místě a nemůže uvěřit tomu, že je naživu. Konečně se dozvíme, co se stalo, a odhalí se nový kousek skládačky. Přeju příjemné čtení a omlouvám se za tu nehorázně dlouhou pauzu. :(

 

Ďáblův syn - 6. kapitola

Naše trojice si jde pro důležité informace. Jenže nikdo z nich netuší, jak velké komplikace nastanou. Abby se jen na pár minut oddělí od ostatních a dostane se do velkých potíží.

 

Ďáblův syn - 5. kapitola

Abby, Cameron a Lucinda vyrážejí pro více informací. Jenže cesta je dlouhá a právě v tu chvíli Abby uvažuje nad svou situací. Navíc zjistí, že už není šance vrátit se zpět. Čeká ji menší hádka a další sen.

 

Ďáblův syn - 4. kapitola

Tahle kapitola vysvětlí spoustu nedorozumění. Cameron a Lucinda poví Abby pár podrobností o tom, co jsou zač. Jak do toho všeho tedy Abby zapadá? Je možné, aby to všechno mělo nějaký důvod? Až nějak podezřele často se do toho všeho připlétají nadpřirozené síly.

 

Ďáblův syn - 3. kapitola

Abby zjišťuje, že není ve svém pokoji. Co se stane? Stihne utéct dřív, než ji někdo objeví? Co když všechno není tak, jak se zdálo?

 

Ďáblův syn - 2. kapitola

Abby se dostala do knihovny. Bohužel nalezení knihy není to jediné, co na ni čeká. Co se skrývá za problémem v knihově? Je možné, aby se všechno tak rychle zvrtlo? Aby se její sen stal realitou?

Novinka

Ďáblův syn - Prolog + 1. kapitola

Abigail Carterová je normální holka, která obývá místní internát. Nemá žádnou rodinu ani přátele. Žije si poměrně nudný život. Tedy až do doby svých sedmnáctých narozenin. Poslední dobou se jí zdají až příliš živé sny. V jednom z nich se jí zjeví kluk s tmavýma očima. Jsou to sice jen sny, ale co když je ten kluk skutečný a ona není jen tak obyčejná?

 

Tajemství Internátu sv. Viktorie - 4. kapitola

Nastal čas, aby se Rose trošku zabydlela a zjistila pár informací o lidech, které už potkala. Karolin, která je s ní jen tak náhodou na pokoji ji všechno objasní. Takže v téhle kapitolce se dovíte více o ostatních postavách. Příjemné čtení přeje mishqa.

 

Tajemství Internátu sv. Viktorie - 3. kapitola

Rose je po škole. Samozřejmě tahle údálost neproběhne v klidu. Přesně jak se dalo čekat, další hádky jsou na obzoru. Navíc všichni přítomní dostanou společnou práci. To hovoří za vše, takže přeju pěkné čtení. Vaše mishqa

 

Tajemství Internátu sv. Viktorie - 2. kapitola

Rose míří na kolej, ale cestou se připlete do hádky. Moc velké štěstí nemá a bude hned první den po škole. Někdo koho zná bude po škole taky. Jaká osoba to bude? Vaše mishqa. :-)

 

Tajemství Internátu sv. Viktorie - Prolog + 1. kapitola

Ze začátku pět odlišných lidí, kteří se nemůžou vystát. Později však nerozlučná pětice, která se snaží vyřešit záhadu Internátu sv. Viktorie. Cestou osudu je potká spoustu nedorozumění, tajemna a převážně zla. Dozví se skutečnou pravdu?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!