OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele JohnnyBladeJohnnyBlade

JohnnyBladePráva: přispěvatel

Bydliště: Brno

O mně: Tuhle kolonku nerada vyplňuji. Nikdy nevím co mám o sobě napsat. Kdysi už jsem tady psávala, ale pod jiným účtem. Z nedostatku času jsem ho, bohužel, předala své sestře.A jelikož se v mé hlavě začaly rodit nové nápady, rozhodla jsem se sem vrátit. Literatura mě bavila už od útlého věku. Potom se ke čtení přidalo i psaní různé poezie. Ze začátku to byly kratičké příběhy, postupem času z toho vznikly povídky, básně, texty a podobně. Z knižních žánrů mám ráda fantasy, knížky s nádechem hororu, ale můžu i červenou knihovnu. Jedním z mých oblíbených spisovatelů se stali Tim Burton a Dan Brown. Dále také miluji Japonsko. A vše co se ho týká. Například Anime a Manga. Co se týče hudby. Poslouchám: Metal, Metalcore, Deathmetal a podobně. A jsem otaku.

Kontakt:

E-mail: nikola.andy (zavináč) gmail.com

Web: black-divine-shadow.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 13

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 8. 2014

Poslední přihlášení: 22. 9. 2016, 10:57

Shrnutí povídek:

 

Povídky od JohnnyBlade

Povídky od JohnnyBladeKapitolové povídky: There's more - rozepsaná. Básně: Chlapec, Tři nejlepší přátelé... Kdo já jsem? Vrána, Nesmím, ale miluji ji! Písně (Texty): Setkání, Děti, Rebelové.

Články:

 

There's more - 4. kapitola

There's more - 4. kapitolaItachiho pohled. Madara je naštvaný na Itachiho, že málem Sasukeho zabil, strhne se menší hádka. Itachi má výčitky. A můžete se těšit na dvě "malé" žádosti... Tento díl je věnován mojí věrné čtenářce Ryuu a mé korektorce Gwendolin.

 

There's more - 3. kapitola

There's more - 3. kapitolaŘekla jsem si, že budu střídat pohledy, a tak tu máme pohled mladšího Uchihy. Sasuke si na něco vzpomene, na něco z jeho minulosti, také vás čeká jeho nečekaný obrat. A na Sasukeho čekají dvě nemilá překvapení. A o něco se s svým starším bratrem vsadí, o co? To se dozvíte, když si přečtete tento dílek. Přeji příjemné čtení.

 

There's more - 2. kapitola

There's more - 2. kapitolaMáme tu další dílek. Na to, že je ze mě lazar, mi to pálí. Moje múza mě přímo zulíbala. Podíváme se do minulosti Uchihů. Co se dělo před osudnou nehodou a proč se náš milý Itachi tak opil? Yaoi tam přímo není, ale náznaky tam jsou, řekla bych shounen ai, a tak pro můj klid 13+.

Novinka

There's more - 1. kapitola

There's more - 1. kapitolaCelá povídka je FanFiction na téma Naruto, přesněji, na ItaSasu. (Yaoi). Itachimu a Sasukemu zemřou rodiče při požáru. Na oba bratry to má velký dopad. Odcizí se. Starší z bratru už toho má dost. Rozhodne se vzít Sasukeho na zábavu, kde se samozřejmě oba dva pořádně opijí. Itachi to ale nebere na zřetel, a to se jim stane osudným. Hlavně Sasukemu...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!