OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » Miluji tě by KarlinghedMiluji tě by KarlinghedPovídka od Karlinghed.

Drží v ruce žiletku a myslí na NĚJ.
Viděla ho dvakrát a když ho viděla potřetí puklu jí srdce. Řekl, že už je tam nepotřebuje, že pracují jinde. To znamenalo, že ho již v životě neuvidí. Možná, možná by mohla, ale nechce jít na tu přehradu sama. Její kamarádky mají svých „starostí“ dost. A ona? Ona je doslova páté kolo u vozu. Nikoho nemá. Ostatně nikoho jiného než JEHO nechce.
Bere žiletku do pravé ruky a přikládá ji na levé zápěstí. Vzpomene si na jeho tvář a skrz slzy se usměje. Přitlačí na žletku a pomalým týhlým pohybem ji sune nahoru k loketní jamce. Otevře oči a vidí, jak její ruku smáčí krev. Její krev. Znovu přiloží žiletku k zápestí a vzpomene si na to, jak se na ní usmál, když se jí ptal zda smí projet. Opět táhla žiletku směrem nahoru. Tentokráte, ale rychleji. Slzy, které jí začali téci proudem, když si vzpoměla na jeho úsměj ji pálily na ranách od žiletky.
Znovu a znovu přikládala žiletku k zápěstí a pohybovala jí směrem nahoru. A stále při tom myslela na NĚJ. Byla tak hloupá. Mohla se ho zeptat. Už tolikrát, ale ona ne.
Její krev pomalu dopadala na dopisy, které napsala. Byly tři.
První pro rodinu. Psala jim, že je má ráda. Moc ráda a ať si nevyčítají její smrt. Jednou by stejně přišla. Dříve nebo později. Psala jim ať pro ní netruchlý. Nakonec napsala, že byli ti nejlepší rodiče, které si kdy mohla přáta že je měla má a bude mít ráda.
Druhý dopis byl pro její nejlepší kamarádky. Psala, že je má moc ráda. Že je šťastná, že dostala možnost je poznat. Přála jim mnoho štěstí a úspěchů v lásce. Domlouval jim, aby pokračovaly v životě, jako kdyby ona nikdy nebyla. Nakonec je požádala o laskavost. Její poslední přání. Žádala jě, aby MU předaly dopis, který mu napsala.
Třetí, poslední dopis. Pro NĚJ. Popisovala mu, jak se do něj zamilovala. Vyprávěla mu, jak nikdy nevěřila v lásku na první pohled, ale sním. S ním se vše změnilo. Psala, jak lituje toho, že mu to nikdy neřekla, ale že si nebyla jistá jeho reakcí. Psala mu ať si její smrt nevyčítá a ať svůj život žije dál a dál. Jako kdyby ona nikdy nebyla. Nakonec napsala ty slova, která mu nikdy neřekla. MILUJI TĚ.
Udělala poslední tah žiletkou a pousmála se. Viděla jeho tvář, jeho úsměv, jeho vlasy. Viděla JEHO.
„Miluju Tě.“ zašeptala a naposledy vydechla.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Miluji tě by Karlinghed:

2. Alča
05.06.2009 [9:14]

Ta holka je teda pěkně pitomá...Emoticon

1. uuuzaaa
04.06.2009 [21:16]

mooooc klasneeeeeeEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!