OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky

 

A real dance - 1.část

A real dance - 1.částHlavní hrdinka Melanie nebo-li Mel chodí na dalekou prestižní školu která se zabývá tancováním.Mel tancuje velmi dobře,ale šlo by jí to ještě líp kdyby tam nebyla její velká nepřítelkyně Tina.Tina jí ve škole udělá takový problém,že Mel okamžitě neprávem vyhodí.Mel která bude velmi nešťastná se spolu s maminkou odstěhují a Mel nastoupí na novou školu kde se okamžitě zamiluje do Bena a spřátelí se s ním.Jejími nejlepšími přáteli se stane Rachel a Ben.Ben s Rachel jí přesvědčí ať se zapíše do tanečních a tak spolu nejednou chodí tančit.Mel po nějaké době bude nejlepší ze své skupiny dívek a Ben zase z chlapců.A tak se stanou skvělým tanečním párem,Mel si však přeje být i něco víc než jen tanečním párem a kamádkou.Avšak do tanečních brzy příjde i Tina a Ben se beznadějně zamiluje do Tiny.Rachel,která tajemství Mel po nějaké době pozná se jí snaží pomoct.Až pak když Mel nešťastně odejde i z tanečních se do ní konečně někdo zamiluje a škola do které kdysi chodila zjistí co Tina provedla a přijmou jí zpět.Teď se bude Mel muset rozhodnout.Bude tam a nebo zpět daleko od Bena,Rachel a nového neznámého?

 

HOW TO GET UP - uvod:

HOW TO GET UP - uvod:Toto je moje první povídka.Předem říkám že nejsem žádná spisovatelka,takže kdyby se vám to nelíbílo tak to sem nebudu dávat.Jinak povídka je něco na způsob seriálu Gossip Girl(samozdřejmě to není totéž)a tato první krátká kapitola je jen takový malý úvod do děje.

 

Nedůvěřuj vzhledu - část 2.

Nedůvěřuj vzhledu - část 2.Tak, další díl:) Tentokrát z pohledu As,ikdyž Ar se tam taky někdy zamotá:)

 

You think that you know me? Part third

You think that you know me? Part thirdDoufám, že mě Nikča nezabije za to, jak jí to tu zahlcuju :D Další část mojí povídky :)

 

Nedůvěřuj vzhledu část 1.

Nedůvěřuj vzhledu část 1.A je tu nová povídka:) O dvojici holek As a Arye :D ,které nejsou takové jaké se zdají:D Spolupisatelkou a tou koho to napadlo jest RosalieHale:) Užijte si to:D

 

You think that you know me? Part second

You think that you know me? Part secondDalší pokračování mojí povídky. Uznávám, že tenhle díl je takovej všelijakej, ale uvidím podle vašich reakcí. Příjemný čtení :)

 

Půlnoční tajemství - 1. část

Půlnoční tajemství - 1. část1. část mé povídky Půlnoční tajemství. Tato kapitola nese název ,,Totální konec nebo nový začátek?" Myslím, že si z této kapitoly alespon můžete udělat obrázek o hlavní hrdince.

 

Hope,love and sorrow

Hope,love and sorrowTak tady je první mini kapitolka mé povídky Hope,love and sorrow(naděje,láska a smutek).Doufám,že se bude líbit a nebojte se napsat i kritiku.Zatím se ale jen rozjíždím a slibuju,že další části budou lepší. UPOZORNĚNÍ: První dvě kapitoly nejsou nic moc,jsou spíše jen úvodové,ale u ostátních se to změní :D

 

You think that you know me? Part first

You think that you know me? Part firstTohle je moje celkem stará povídka, mám jí ráda a proto jí Vám dávám sem na posouzení. Nebojte se mě zdrbout, protože já něco vydržím ;) Jinak hlavní hrdinkou je Alice, neobyčejná bytost, ale to se dozvíte časem. I o "jejím" Jasonovi :) Pokud se bude líbit, ráda dodám další díl :) Tak s chutí do toho ;) (Pokud Vás zajímá, jak si postavy představuju já, tak prosím o komentář a já přidám článek s postavama :))

 

Bez názvu I.

Ok, tak když jsem to peklo způsobila tak tady je ta šílenost.... Upozorňuji, neberte to vážně, spíš jako recesi!!! Psala jsem to s kamarádkami zhruba před sedmi lety na gymplu o nudných hodinách biologie a fyziky (ani jsme to nedopsali, ale vzhledem k tomu, že je toho skoro dva sešity, tak to tu nějakou dobu bude). Byly jsme zapálené do fantasy knížek a dračího doupěte takže opravdu to berte s rezervou... A když si tam nějaký věci budou protiřečit, tak si uvědomte, že to je dílo třech osob, lehce schyzofrení charaktery a nelogické chování je nasnadě.... :-) BTW. ty divný jména jsme uloupily ve slovníku elfštiny od Tolkiena :-)

« Předchozí  1 ... 986  987  988  989  990  991  992  993Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!