OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele RyuuRyuu

RyuuPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Bydliště: Momentálně jedna bývalá šatna na Strahově (y) Welcome to the paradise (^^)/

Věk: 20

O mně: Psaní mě baví. Je to způsob jak zabavit moji fantazii a zároveň uniknout na chvíli starostem se školou. Jsem nespolehlivá, náladová, takže píšu jen, když opravdu cítím, že to má smysl. Mám ráda anime, yaoi a fantasy příběhy.
A kinhu Hlava XXII, překvapivě. (Jen pro zajímavost ;) )

Kontakt:

E-mail: ryume (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 8. 2013

Poslední přihlášení: 23. 2. 2018, 17:21

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Ryuu

Povídky od Ryuu*Na pokračování* Yume no yo-o: Okawari (rozepsané) ~~ In the rain - spolupráce s Torriell (rozepsané) ~~ Motýlí tanec (pozastavená) ~~
*Jednodílné* Because you were my dream ~~ Yume no yo-o ~~ Střípky bolesti ~~ Rudá Kamélie ~~ Spodničky ~~ Smrt přichází tiše ~~
*Básničky* Modrá pavučina
*Drabble* Svázaná~~

Články:

 

Yume no yo-o: Okawari (5. kapitola)

Yume no yo-o: Okawari (5. kapitola)Sladké chvíle jsou pryč, čeká nás realita. Lidé jsou možná dospělí, ale právě proto není nic tak snadné, jak bychom si přáli. A! Před Kaiem je druhý koncert!

 

Yume no yo-o: Okawari (4. kapitola)

Yume no yo-o: Okawari (4. kapitola)Upozornění: Shonen-ai/Yaoi (vztah muž/muž; obsahuje intimní scény)
Zdravím! (^.^)/
Světla svítí, stěrače stírají a my pořád jedeme dál. Ale protože se blíží Valentýn, tak jsme hodní: čeká vás opravdu sladká kapitola
Užijte si čtení (^^)/

 

Yume no yo-o: Okawari (3. kapitola)

Yume no yo-o: Okawari (3. kapitola)Upozornění: Shonen-ai/Yaoi (vztah muž/muž; obsahuje intimní scény)
Zdravím! (^.^)/
Držte si klobouky, jedeme z kopce. Už mě nebaví, jak se v mých povídkách nic neděje, takže vás čeká spousta akce: Přiznání, zuřivost a něco, co se stává, když se uklidňujete alkoholem, místo studenou sprchou.
Užijte si kapitolu. Budu tiše doufat, že tentokrát se objeví i komentář (klidně posílající mě do hrobu, že vytvářím klišé příběhy xD ).

 

Yume no yo-o: Okawari (2. kapitola)

Yume no yo-o: Okawari (2. kapitola)Po dlouhé době pokračujeme!
Šok za šokem. Kaiův klidný život končí, když se znovu setkal s Uruhou. Sama jsem zvědavá, co se bude mezi nimi dít.
Užijte si kapitolu =)

 

In the rain (6. kapitola)

In the rain (6. kapitola)Camael se dozvídá o existenci svého syna. Co na svého pravého otce řekne Akio, či jak dopadne Nakahara a Ame... Se dozvíte po otevření další kapitoly In the rain.
Příjemnou zábavu^^

 

In the rain (5. kapitola)

In the rain (5. kapitola)A zase jednou díl! Sláva! Pokračování vám přináší rozhovor s Nakaharou a jakési vyhrocení té zvláštní situace, do které se nám Akio v minulém díle dostal... Zaskočíme za Camaelem a potkáme i Lucifera... Více se dozvíte po otevření povídky. Příjemné čtení přejí Ryuu a Torriell

 

Motýlí tanec V. část

Motýlí tanec V. částUpozornění: Shounen- ai (vztah muž/muž)
Konečně se pohneme z místa. Kioteru už nemůže vydržet své nicnedělání a dokope se k rozhodnutí. Jakému? A bude správné?
Tím se nechte překvapit v dalším díle povídky.

Novinka

Yume no yo-o: Okawari (1. kapitola)

Yume no yo-o: Okawari (1. kapitola)Volné navázání na povídku Yume no yo-o.
Děj pokračuje o několik let později - v době, kdy se Kai přidal ke Gazetto (2003). Kai dostal nabídku: hrát jako bubeník v kapele, kterou obdivuje. Tuší, že to bude fiasko. Neměl čas se připravit, naučit se písničky. Zvládne to vůbec? Přijme ho kapela? A nebude to nakonec ještě horší, pokud se k nim přidá?

 

In the rain (4. kapitola)

In the rain (4. kapitola)4. kapitola: Přibudou další střípky z minulosti. Kdo je doopravdy dívka, kterou Aki našel? A kým je vlastně samotný Akio? V téhle kapitole také čeká první vědomé setkání Akia s malou dívenkou. Jestli z něho bude mít radost... Posuďte sami.

 

In the rain (3. kapitola)

In the rain (3. kapitola)3. kapitola: Přesouváme se do jiné dějové linky. Proč má Akio své zvláštní sny? Kdo je Ame? Co znamená vyzvídání Nakahary-sensei? Tato kapitola snad začne příběh malinko osvětlovat. Přejeme příjemné čtení...

 

Motýlí tanec IV. část

Motýlí tanec IV. částUPOZORNĚNÍ: Shonen-ai, yaoi (vztah muž/ muž) IV. část: Ren dostal záhadnou zprávu a Kioteru je zahnaný do kouta, musí se rozhodnout, koho chce. Jenže... Ví to vůbec? Ať tak nebo tak, vše bude složitější, než si původně myslel...

 

Motýlí tanec III. část

Motýlí tanec III. částUPOZORNĚNÍ: Yaoi/ Shonen-ai (vztah muž/muž) Třetí část: Kio-chan přežil jedno překvapení, po příchodu domů ho čeká druhé. Příjemný večer s Renem, nebo horoucí peklo? Uvidíme, jak Kioteru stráví všechny Yukiho podmínky...

 

Motýlí tanec II. část

Motýlí tanec II. částUPOZORNĚNÍ: shonen-ai/Yaoi (vztah: muž/muž)
Kioteru ukazuje další stránku své povahy. Bydlí s Renem a zároveň si vesele užívá i jinde. Bohužel, žádná pohoda netrvá věčně a Yukimu (Yukinojo) se role občasného přítele na rychlý sex přestane líbit. Co bude Kio-chan dělat?

 

In the rain (2. kapitola)

In the rain (2. kapitola)Druhá kapitola. Malé obeznámení s Akiovým životem, do kterého se stále dostávají podivné sny. Do příběhu také vstupuje nová postava, malé děvčátko, které se Akimu zjevuje ve snech.

Novinka

Motýlí tanec I. část

Motýlí tanec I. částKaždý den do školy a večer do zkušebny ze sebe sedřít kůži. A po dalším vyčerpávajícím dni domů, kde čeká milý spolubydlící s večeří. Jenže, co když ten spolubydlící pro Kiotera nepřipravuje pouze večeři?
Upozornění: Yaoi (= vztah muž/muž)

Novinka

In the rain (Prolog + 1. kapitola)

In the rain (Prolog + 1. kapitola)Jeden deštivý večer a záhadná malá dívka. Kdo to je? Jak se ocitla v zapadlé uličce? Shirosawa Akio netuší, do čeho se zapletl, když se rozhodl malou dívenku odnést k sobě do bytu.Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!