OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele RyuuRyuu

RyuuPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Bydliště: Momentálně jedna bývalá šatna na Strahově (y) Welcome to the paradise (^^)/

Věk: 20

O mně: Psaní mě baví. Je to způsob jak zabavit moji fantazii a zároveň uniknout na chvíli starostem se školou. Jsem nespolehlivá, náladová, takže píšu jen, když opravdu cítím, že to má smysl. Mám ráda anime, yaoi a fantasy příběhy.
A kinhu Hlava XXII, překvapivě. (Jen pro zajímavost ;) )

Kontakt:

E-mail: ryume (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 8. 2013

Poslední přihlášení: 23. 2. 2018, 17:21

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Ryuu

Povídky od Ryuu*Na pokračování* Yume no yo-o: Okawari (rozepsané) ~~ In the rain - spolupráce s Torriell (rozepsané) ~~ Motýlí tanec (pozastavená) ~~
*Jednodílné* Because you were my dream ~~ Yume no yo-o ~~ Střípky bolesti ~~ Rudá Kamélie ~~ Spodničky ~~ Smrt přichází tiše ~~
*Básničky* Modrá pavučina
*Drabble* Svázaná~~

Články:

 

Yume no yo-o: Okawari (5. kapitola)

Yume no yo-o: Okawari (5. kapitola)Sladké chvíle jsou pryč, čeká nás realita. Lidé jsou možná dospělí, ale právě proto není nic tak snadné, jak bychom si přáli. A! Před Kaiem je druhý koncert!

 

Yume no yo-o: Okawari (4. kapitola)

Yume no yo-o: Okawari (4. kapitola)Upozornění: Shonen-ai/Yaoi (vztah muž/muž; obsahuje intimní scény)
Zdravím! (^.^)/
Světla svítí, stěrače stírají a my pořád jedeme dál. Ale protože se blíží Valentýn, tak jsme hodní: čeká vás opravdu sladká kapitola
Užijte si čtení (^^)/

 

Yume no yo-o: Okawari (3. kapitola)

Yume no yo-o: Okawari (3. kapitola)Upozornění: Shonen-ai/Yaoi (vztah muž/muž; obsahuje intimní scény)
Zdravím! (^.^)/
Držte si klobouky, jedeme z kopce. Už mě nebaví, jak se v mých povídkách nic neděje, takže vás čeká spousta akce: Přiznání, zuřivost a něco, co se stává, když se uklidňujete alkoholem, místo studenou sprchou.
Užijte si kapitolu. Budu tiše doufat, že tentokrát se objeví i komentář (klidně posílající mě do hrobu, že vytvářím klišé příběhy xD ).

 

Yume no yo-o: Okawari (2. kapitola)

Yume no yo-o: Okawari (2. kapitola)Po dlouhé době pokračujeme!
Šok za šokem. Kaiův klidný život končí, když se znovu setkal s Uruhou. Sama jsem zvědavá, co se bude mezi nimi dít.
Užijte si kapitolu =)

 

In the rain (6. kapitola)

In the rain (6. kapitola)Camael se dozvídá o existenci svého syna. Co na svého pravého otce řekne Akio, či jak dopadne Nakahara a Ame... Se dozvíte po otevření další kapitoly In the rain.
Příjemnou zábavu^^

 

In the rain (5. kapitola)

In the rain (5. kapitola)A zase jednou díl! Sláva! Pokračování vám přináší rozhovor s Nakaharou a jakési vyhrocení té zvláštní situace, do které se nám Akio v minulém díle dostal... Zaskočíme za Camaelem a potkáme i Lucifera... Více se dozvíte po otevření povídky. Příjemné čtení přejí Ryuu a Torriell

Novinka

Smrt přichází tiše

Smrt přichází tišeNaše sny jsou živé, přání se můžou vyplnit. I ta, která by měla zůstat nevyřčená, ta černá a špatná. Sáhnout si na život a přání zemřít je jedním z nich. A smrt se mstí... Přichází tiše, nikdo ji nevidí, ale jednou dostane každého. Má mnoho podob a jediné, co potřebuje, je náš souhlas.

Novinka

Svázaná

SvázanáUvězněná mezi zažitými pravidly společnosti... Nenávidím to!

 

Motýlí tanec V. část

Motýlí tanec V. částUpozornění: Shounen- ai (vztah muž/muž)
Konečně se pohneme z místa. Kioteru už nemůže vydržet své nicnedělání a dokope se k rozhodnutí. Jakému? A bude správné?
Tím se nechte překvapit v dalším díle povídky.

Novinka

Because you were my dream

Because you were my dreamUPOZORNĚNÍ: Shonen- ai (muž x muž)
Kentaro a Yashiro jsou jako dvě strany jedné mince. Jeden je drzý, nerozumný, zbrklý a výbušný, druhý rozvážný, klidný avšak velice obávaný. Kentaro vede jeden z pouličních gangů, pouliční bitky mezi členy těchto skupin jsou naprosto běžnou záležitostí. V jedné z nich však malý Yashiro bude zraněný a ochranitelskému Kentarovi dojde trpělivost.

Novinka

Yume no yo-o: Okawari (1. kapitola)

Yume no yo-o: Okawari (1. kapitola)Volné navázání na povídku Yume no yo-o.
Děj pokračuje o několik let později - v době, kdy se Kai přidal ke Gazetto (2003). Kai dostal nabídku: hrát jako bubeník v kapele, kterou obdivuje. Tuší, že to bude fiasko. Neměl čas se připravit, naučit se písničky. Zvládne to vůbec? Přijme ho kapela? A nebude to nakonec ještě horší, pokud se k nim přidá?

 

In the rain (4. kapitola)

In the rain (4. kapitola)4. kapitola: Přibudou další střípky z minulosti. Kdo je doopravdy dívka, kterou Aki našel? A kým je vlastně samotný Akio? V téhle kapitole také čeká první vědomé setkání Akia s malou dívenkou. Jestli z něho bude mít radost... Posuďte sami.

Novinka

Yume no yo-o

Yume no yo-oUPOZORNĚNÍ: Yaoi/ Shonen- ai (vztah muž/ muž) FF na japonskou kapelu the GazettE. Pár: Kai/Uruha, Jsou to spolužáci na střední. Uruha je třídní oblíbenec, Kai nezajímavý chlapec na okraji popularity. Jediné, co je spojuje, je stejná třída v druhém ročníku stejné střední školy. Kéž by to tak bylo to jediné... Kai je do Uruhy bezhlavě zamilovaný od prvního dne ve škole. Co bude dělat, když ho jeho tajná láska požádá o doučování?

Novinka

Modrá pavučina

Modrá pavučinaJsem jen malou naivní muškou, která podlehla kouzlu pavučin...

 

In the rain (3. kapitola)

In the rain (3. kapitola)3. kapitola: Přesouváme se do jiné dějové linky. Proč má Akio své zvláštní sny? Kdo je Ame? Co znamená vyzvídání Nakahary-sensei? Tato kapitola snad začne příběh malinko osvětlovat. Přejeme příjemné čtení...

 

Motýlí tanec IV. část

Motýlí tanec IV. částUPOZORNĚNÍ: Shonen-ai, yaoi (vztah muž/ muž) IV. část: Ren dostal záhadnou zprávu a Kioteru je zahnaný do kouta, musí se rozhodnout, koho chce. Jenže... Ví to vůbec? Ať tak nebo tak, vše bude složitější, než si původně myslel...

 

Motýlí tanec III. část

Motýlí tanec III. částUPOZORNĚNÍ: Yaoi/ Shonen-ai (vztah muž/muž) Třetí část: Kio-chan přežil jedno překvapení, po příchodu domů ho čeká druhé. Příjemný večer s Renem, nebo horoucí peklo? Uvidíme, jak Kioteru stráví všechny Yukiho podmínky...

Novinka

Střípky bolesti

Střípky bolestiŠedá místnost, zrcadlo a chlapec

 

Motýlí tanec II. část

Motýlí tanec II. částUPOZORNĚNÍ: shonen-ai/Yaoi (vztah: muž/muž)
Kioteru ukazuje další stránku své povahy. Bydlí s Renem a zároveň si vesele užívá i jinde. Bohužel, žádná pohoda netrvá věčně a Yukimu (Yukinojo) se role občasného přítele na rychlý sex přestane líbit. Co bude Kio-chan dělat?

 

In the rain (2. kapitola)

In the rain (2. kapitola)Druhá kapitola. Malé obeznámení s Akiovým životem, do kterého se stále dostávají podivné sny. Do příběhu také vstupuje nová postava, malé děvčátko, které se Akimu zjevuje ve snech.

Novinka

Motýlí tanec I. část

Motýlí tanec I. částKaždý den do školy a večer do zkušebny ze sebe sedřít kůži. A po dalším vyčerpávajícím dni domů, kde čeká milý spolubydlící s večeří. Jenže, co když ten spolubydlící pro Kiotera nepřipravuje pouze večeři?
Upozornění: Yaoi (= vztah muž/muž)

Novinka

Rudá Kamélie

Rudá KamélieFF k anime Naruto.
Okinawa je zmítaná válkou. Krajinou se prohánějí skupiny nájezdníků, plení a vraždí v každé vesnici, či usedlosti, na kterou narazí. Nemají slitování s nikým, ani s malým, nevinným dítětem.

Novinka

In the rain (Prolog + 1. kapitola)

In the rain (Prolog + 1. kapitola)Jeden deštivý večer a záhadná malá dívka. Kdo to je? Jak se ocitla v zapadlé uličce? Shirosawa Akio netuší, do čeho se zapletl, když se rozhodl malou dívenku odnést k sobě do bytu.

Novinka

Spodničky

SpodničkyVedro a krásné nabírané šaty nejdou dohromady. Co se stane, když Hizakimu v takové situaci rupnou nervy? FF na Visual Kei kapelu Versailles Philharmonic Quintet. Pár: Kamijo (zpěv)/ Hizaki (hl. kytarista) Upozornění: Shonen-aiUživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!