OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele RebejahRebejah

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Rebeca

Bydliště: Brno

Věk: 15

O mně: Fascinuje mě historie, především 18.století - i proto píši příběhy převážně z tohoto období.

Kontakt:

E-mail: rebejah (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 35

Moje komentáře

Titulek článku Text
10.06.2018 (7:55)Na pokračováníO markýze a dvou šermířích / část druhá Kiera, kapitola pátá Rozloučení Děkuji, jsem ráda, že se ti příběh líbí. Jak to myslíš nastinene co se bude dit dal, ale nechany prostor pro dohady?
23.04.2018 (16:32)Na pokračováníO markýze a dvou šermířích / část první Hermiona, kapitola první Večer plný překvapení Děkuju za upozornění, :) to mi nějak uteklo:/
Promiň, nechci být nějaká netrpělivá nebo tak, mně jenom strašně zajímá, jak na tebe působí zakončení Galejníka a následující příběh plukovníka Pět litrů krve?
12.04.2018 (7:48)Na pokračováníGalejník z Agoulle - 5. Nepřítel z Amsterodamu To je pan plukovník - víno naň nepůsobí Emoticon
09.04.2018 (7:54)Na pokračováníGalejník z Agoulle - 4. Triumf královny Nepovídej:) kdopak myslíš, že králevic bude?
Ne, vážně mě zajímá koho máš na mysli
08.04.2018 (17:14)Na pokračováníGalejník z Agoulle - 3. Naděje a pochybnosti Mohu prozradit, že příští obětí bude plukovník sám:) Jj, Marcel je skvělý, to už jsem taky slyšela. Jsem ráda, že tě plukovník stále baví:) Snažila jsem se to napsat napínavě. Těším se, jak budeš reagovat na konec předposlední a na poslední kapitolu - tam se vše vyřeší, ale jeden člověk přijde o život. Teda bude jich víc, ale ten jeden tě bude asi hodně bolet, podle tvé reakce.
29.03.2018 (12:03)Na pokračováníGalejník z Agoulle - 1. Damoklův meč Máš to hned na začátku - vypravěči je 25 (takže ses trefila přesně:)) a děj se odehrává na počátku osmnáctého století (1702)
Jsem ráda, že se ti mé psaní líbí, protože se většinou nelíbí nikomu:)
18.03.2018 (11:57)O webuJak přidám povídku? Zdravím, žádám o práva autora, abych sem mohla vložit své dílo

Datum registrace: 18. 3. 2018

Poslední přihlášení: 23. 7. 2018, 06:16

Články:

Novinka

Nezapomeň

Detektivní povídka z prostředí policejní stanice. Policista obviněný z vraždy.

 

Městečko Palermo / 2

O čtyři měsíce později...

Novinka

Městečko Palermo / 1

Detektivní román z prostředí policejní stanice. Atentát na policejního plukovníka spáchaný bývalým vojákem a únos jeho vnučky. Snad zaujme. :) Příliš mi nejde psát z moderní doby, tak budu ráda za každý názor na toto dílko... Děkuji. :)

 

O markýze a dvou šermířích / část druhá Kiera, kapitola šestá Robert + kapitola sedmá Eriq a Giselle

Kiera zjišťuje, že jejímu britskému příteli hrozí vážné nebezpečí, nemůže však pranic podniknout. Kapitán se rychle uzdravuje. Simonovi se nakonec za pomoci markýzy a dalších přátel podaří dostat se z Chinonu, je ovšem zraněn. Odjezd do Calais.

Novinka

Neznámý č.117 / část první

Policie nalezne mrtvé tělo mladého chlapce. Hned od samého začátku je ale jasné, že to bude velký případ a že ten sedmnáctiletý mladík nebyl tak nevinný, jak předpokládali. Doma se mu válejí padělané doklady a starožitnosti, k nimž přišel bůhvíjak. Nejvzácnější jsou mince z pravého zlata ze sedmnáctého století.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!