OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele RebejahRebejah

Práva: přispěvatel - AUTOR MĚSÍCE

Reálné jméno: Rebeca

Bydliště: Brno

Věk: 15

O mně: Fascinuje mě historie, především 18.století - i proto píši příběhy převážně z tohoto období.

Kontakt:

E-mail: rebejah (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 17

Moje komentáře

Titulek článku Text
23.04.2018 (16:32)Na pokračováníO markýze a dvou šermířích / část první Hermiona, kapitola první Večer plný překvapení Děkuju za upozornění, :) to mi nějak uteklo:/
Promiň, nechci být nějaká netrpělivá nebo tak, mně jenom strašně zajímá, jak na tebe působí zakončení Galejníka a následující příběh plukovníka Pět litrů krve?
12.04.2018 (7:48)Na pokračováníGalejník z Agoulle - 5. Nepřítel z Amsterodamu To je pan plukovník - víno naň nepůsobí Emoticon
09.04.2018 (7:54)Na pokračováníGalejník z Agoulle - 4. Triumf královny Nepovídej:) kdopak myslíš, že králevic bude?
Ne, vážně mě zajímá koho máš na mysli
08.04.2018 (17:14)Na pokračováníGalejník z Agoulle - 3. Naděje a pochybnosti Mohu prozradit, že příští obětí bude plukovník sám:) Jj, Marcel je skvělý, to už jsem taky slyšela. Jsem ráda, že tě plukovník stále baví:) Snažila jsem se to napsat napínavě. Těším se, jak budeš reagovat na konec předposlední a na poslední kapitolu - tam se vše vyřeší, ale jeden člověk přijde o život. Teda bude jich víc, ale ten jeden tě bude asi hodně bolet, podle tvé reakce.
29.03.2018 (12:03)Na pokračováníGalejník z Agoulle - 1. Damoklův meč Máš to hned na začátku - vypravěči je 25 (takže ses trefila přesně:)) a děj se odehrává na počátku osmnáctého století (1702)
Jsem ráda, že se ti mé psaní líbí, protože se většinou nelíbí nikomu:)
18.03.2018 (11:57)O webuJak přidám povídku? Zdravím, žádám o práva autora, abych sem mohla vložit své dílo

Datum registrace: 18. 3. 2018

Poslední přihlášení: 25. 4. 2018, 11:40

Články:

 

Pět litrů krve - 5. Dezertér

Marie je po smrti. Jak bude Pierre reagovat?

 

Pět litrů krve - 4. Nepožehnané přátelství

Následující kapitola obsahuje potoky krve, nedoporučujeme číst slabým žaludkům. Marie de la Chateau-Mourt umírá. Jeho smrt později zabije i samotného Pierra.

Novinka

Johanka z Arku - 1. Zajat s Krysařem

Píše se konec patnáctého století. V zemi, kde se náš příběh odehrává, se to hemží francouzskými imigranty. Jedním z nich je i mladičký toulavý básník a pěvec, jehož jméno navzdory jeho věhlasu nikdo nezná. Proč jej tak zoufale tají? O jeho životě by se dalo dlouze vyprávět. My ho však poprvé uvítáme v předvečer dne, který navzdory svému nepříliš slibnému začátku znamená den počátku šílené lásky. Lásky, která bude pro milého poetu doslova šťastnou nešťastnou...

 

Pět litrů krve - 3. General vs. plukovník

Plukovník se vrací domů. Krátce po uzdravení se však rozhoduje podívat se ke svému regimentu. Záhy se spřátelí s jeho velitelem, Mariem de la Chateau-Mourt.

 

Pět litrů krve - 2. Přepadení

Ve druhé kapitole je v Petrohradu plukovník napaden, zraněn, a za pomoci moudrého cara město opouští. Ještě děsivější nežli samo přepadení se však milému Pierrovi jeví fakt, že ho do Něvy hodili muži z jeho vlastního regimentu. Jenomže jak vybrat ze tří tisíc vojáků dvanáct, kteří mu chtějí ublížit?Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!