OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele Pavla777Pavla777

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Pavla

Věk: 20

O mně: Píši již dlouho, ale dala jsem si už i pauzu. Přiznám se, že moc psát neumím, vždy to nějak přeženu. :D

Kontakt:

E-mail: Pavla777 (zavináč) spoluzaci.cz

Statistiky:

Moje články: 13

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 10. 2009

Poslední přihlášení: 6. 2. 2018, 21:39

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Pavla777

Kapitolové: Hrdost a Důvěra - pozastavené Ach Kate! - rozepsané

Články:

 

Ach, Kate! - 2. - První den

Ach, Kate! - 2. - První denJak Kate zvládne první den? P.S. Nejedná se o FF na Padesát odstínů :)

Novinka

Ach, Kate! - 1. - Začátek

Ach, Kate! - 1. - ZačátekKate Swiftová je velice nadaná mladá žena. Zrovna vyšla vysokou školu a děkan ekonomie, přítel jejího zesnulého otce, jí slíbil pomoc v prosazení ve velkém světě. Kate sama o sobě vydala už odbornou knihu o ekonomii a možná by stihla napsat i dvě, kdyby neměla Kristen a Gregoryho, přátele do nepohody. Někdo se přeci musí starat o její společenský život, když na to sama nedbá. Příběh začíná, právě když Katie spěchá na svůj pohovor. "Život nejde vždy jako po drátkách, i když se zdá, že bude dokonalý."

 

Hrdost a Důvěra - 7. kapitola

Hrdost a Důvěra - 7. kapitolaPo dlouhé době se vracím s další kapitolou, a to jen díky jedné osobě :) V této kapitole se podíváme do Azkabanu a následně na disciplinární řízení. Kapitolka je kratší, než tomu bylo obvykle, ale zato je plná děje. Stane se nám malý zvrat v citech, ale rozuzlení proběhne až v další kapitole. Příjemné počtení, Pavla777.

 

Hrdost a Důvěra - 6. kapitola

Hrdost a Důvěra - 6. kapitolaHarry a jeho rozhovor s ministrem :)

 

Hrdost a Důvěra - 5. kapitola

Hrdost a Důvěra - 5. kapitolaTak konečně vkládám další kapitolku, moc se omlouvám, že jsem ji nepřidala o víkendu, jak jsem slíbila. Zároveň slibuji, že nic takového už neudělám. Byla jsem ve stresu a nakonec musela konec trochu přepsat. Jinak kapitolka má 4 193 slov k vaší spokojenosti :) Děkuji všem za komentáře u minulé kapitolky. Moc mě potěšily. Přeji příjemné počteníčko P.

 

Hrdost a Důvěra - 4. kapitola

Hrdost a Důvěra - 4. kapitolaTak je tu další kapitolka. Musela jsem ji utnout dřív, než jsem chtěla, ale i přesto má 3 320 slov. Toť odpověď na komentáře o délce. ;) Jinak, v povídce jsem nechala George i Freda žít oba. Ještě se ukážou... :) P.S. Asi by bylo lepší dát povídku od 15 let výš. :)

 

Hrdost a Důvěra - 3. kapitola

Hrdost a Důvěra - 3. kapitolaTak, a je tu další kapitolka. Herm a Draco se zase budou pošťuchovat, jak jinak. :) Herm najde i dokonce způsob, jak se zbavit zlých snů, a přípravy na ples, který bude v následující kapitolce. Děkuji všem za komentáře, udělali jste mi nehoráznou radost. Především děkuji Ali a Agule99, tahle kapitolka je pro vás, holky. Zase mě potěší komentíky pod kapitolou. Třeba jen smajlík, počítám podle nich, kdo to dočetl do konce :D Díky

 

Hrdost a Důvěra - 2. kapitola

Hrdost a Důvěra - 2. kapitolaHermiona bude mít slabou chvilku a Draco se nám ukáže jako správný Malfoy. Děkuji za komentáře u první kapitolky. Byla bych nesmírně ráda, kdybyste i teď nějaký ten komentář zanechali. Děkuji

Novinka

Hrdost a Důvěra - 1. kapitola

Hrdost a Důvěra - 1. kapitolaHarry Potter, Hermona Grangerová, Ronald Weasley, Ginny Potterová a... a Draco Malfoy? Je po válce, Voldemort byl poražen a většina jeho stoupenců pochytána. Harry Potter se stal hlavním bystrozorem a Ron s Hermionou pracují též na ministerstvu. Harry se oženil s Ginny, ale Hermiona s Ronem nevydržela. Rozešli se a zůstali jen přáteli. Co se stane, když se na scéně objeví Draco Malfoy, jak ho ještě neznáte? P.S. Dlouho jsem nepřidávala povídky a tahle je první, která nenavazuje na Stmívání, tak prosím kritiku s rezervou. :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!