OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele GrettaGretta

Práva: přispěvatel

Kontakt:

E-mail: stazka.bendová (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje komentáře

Titulek článku Text
07.01.2017 (16:31)FanFiction Harry PotterMučednictví bez úhony část II. Přiznám se, že fanfikce moc v lásce nemám. Ale tahle mě zaujala svým perexem, který vypadal dost slibně.
No, a tak na mě působí i celý příběh. Dialogy působí realisticky, celé je to sakradobře napsané a hlavně to má zajímavou, neotřelou zápletku. Tleskám!
Aspoň v něčem se mi ta prokrastinace vyplatí, když narážím na povídky, jako je tahle. :)
27.07.2015 (15:02)Na pokračováníRány osudu - 1. kapitola Začátek vypadá dobře... Hlavní hrdinka zatím vypadá celkem sympaticky a je to celé psané velmi čtivě. Už se těším na pokračování.
27.07.2015 (14:52)Na pokračováníČistý štít 1. kapitola No, nevím, co sem mám napsat, protože vpodstatě všechno, co jsem měla na srdci, tu už bylo řečeno. Snad jen dodám, že když už tam ty popisy chceš mít, vždycky se to dá napsat jinak než suché: Má takové a takové vlasy, a takové oči. např. Podívala jsem se do jejích modře zbarvených očí.
To je jenom příklad, který mě takhle narychlo napadnul. Možností je spousta.
Jinak si mi udělala radost tou francouzštinou i samotnou Francií, protože oboje mám hrozně ráda. :))
17.04.2015 (11:22)Ostatní FanFictionRebélie - Prolog + 1. kapitola No, zatím se není moc k čemu vyjadřovat, ale já mám podobná témata ráda, takže rozhodně budu číst dál, krom toho, píšeš dobře. Jenom mě tak při čtení napadlo, že když nemají pořádně kde shánět jídlo, tak kde vzali ty cigarety?
21.09.2014 (19:38)ShrnutíShrnutí od Amoris Ahoj, už jsem přidala další kapitolu Bílé Edwiny, tak se můžeš kdyžtak kouknout. :)
21.09.2014 (11:19)Na pokračováníMůj (ne)mrtvej přítel - 1. kapitola Tohle je vážně skvělý!
Hrozně dobře se to čte. Několikrát jsem se rozesmála nahlas, což se mi tak často nestává. Možná, že to bylo proto, že teta Jitka mi vážně hrozněě připomíná mojí vlastní tetu. :D
Teda, moje teta není hippie, ale nemá k tomu zase tak daleko. :)
A ten konec. To je prostě paráda!
02.09.2014 (19:50)Na pokračováníTik tak tik tak - Prolog Takže... Musela jsem si tuhle povídku přečíst dvakrát, abych vůbec zjistila, jestli se mi to líbí nebo ne. No dobře, přiznávám, že při prvním přečtení jsem text moc nevnímala. Každopádně ze začátku jsem z toho byla taková rozpačitá, přece jenom myslící stroj... Je to zase něco nového, ale mě to prostě nějak neoslovilo. Pak jsem se ale dokázala víc začíst a najednou jsem zjistila, že mě to vážně baví. Miluju přirovnání, zvlášť proto, že mě většinou moc dobrá nenapadají. Každopádně si počkám, jak se to bude vyvíjet a pak se uvidí...
31.08.2014 (12:34)JednodílnéNaděje z popela To bylo prostě... Nádherný! Strhujítí! Přemýšlím, co bych ti sem napsala víc, aby to nebyl tak slabý komentář k tak úžasný povídce, ale mě už prostě nic nenapadá. Bylo to celý strašně věrohodně vyprávěný, vážně paráda.
30.08.2014 (10:06)Ostatní FanFictionJust another story - Stars (Prolog) Neměla jsem původně ani v úmyslu tuhle povídku otevírat, ale když jsem si v administraci přečetla ty komentáře k ní a taky to bylo z části tím, že jsem se hrozně nudila, tak jsem ji nakonec otevřela. Mně se fakt líbí ten styl, jakým píšeš, dobře se to čte. Hlavní hrdinku jsem si okamžitě zamilovala a určitě si přečtu i pokračování. :)
23.08.2014 (14:36)O webuJak přidám povídku? Ahoj, chtěla bych poprosit o práva přispěvatele, předmoc děkuju. :)

Datum registrace: 24. 6. 2014

Poslední přihlášení: 18. 10. 2020, 17:03
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!