OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AngelaAngela

AngelaPráva: přispěvatel

O mně: Mám v hlavě spoustu plánů a nápadů.
Ale nějak se začít musí, aby se sny staly skutečností.

Kontakt:

E-mail: malaspisovatelka (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 24

Moje komentáře

Titulek článku Text
13.09.2018 (10:46)Na pokračováníTorn - Kapitola XXIV. Nádhera... Ani jsem nedostala, že to takto dopadne a moc jim to oběma přeji. :)
A nechci vůbec myslet na to, jak dlouho jim to vydrží... Emerie, Vincent... Tohle bude ještě pro Lauren velký boj a těžko říci, jak to Nat ustojí, až to zjistí... :/
05.08.2018 (17:35)Na pokračováníPakt s ňou - 19. kapitola Téda, málem mi tato kapitolka nějak utekla. :))
Každopádně! Wow! Bála jsem se, že to dopadne mnohem hůř! A vůbec bych se Jele nedivila, já bych tak šlechetná nebyla. :)) Ale prostě ona je opravdu jedinečná a Tony dobře vidí, že v ní má poklad, který si má střežit. :)

Jsem zvědavá, jak se ještě vyvrbí celá situace s Lukášem, Tonym a Monikou! Jestlipak mají tihle tři ještě šanci.

Ale ten závěr, nebo spíš prostředek! Jsem překvapená, že to táta Jeli takhle na Tonyho vybalil! A jak to Tonyho vzalo! Stejně si říkám, že tímhle to ještě odbyté není! No, uvidíme. :)

A ten krásný závěr, jsou prostě sladcí!

Moc se těším na pokračování! :)
04.08.2018 (15:39)Na pokračováníSvět za obrazovkou - prolog Vážně mě to bavilo. :)
Zajímavé téma, vtažení hned do akce, soucit s hlavním hrdinou. Nic mi nechybělo a už se těším na pokračování. :)

A už jen číst o dešti bylo příjemné ochlazení v těch vedrech. :))
10.07.2018 (21:44)Na pokračováníTorn - Kapitola XXII. Ooo, nemohla jsem se dočkat pokračování! :)

Líbí se mi, jak v kapitole máš vlastně jen dvě scény, přičemž ta se Sebemenší je pro mě ústřední, ale jako čtenář se vůbec nenudím, necítím se přehlcená detaily, ale jsem přitom vtažena do děje. Nevím, zda to popisuji srozumitelně, ale prostě jsem dočetla a byl tu ten pocit, "cože, konec?" :))

Každopádně Nať je opravdu roztomilý... Bylo mi jasné, že tajemství Lauren dlouho skryté nezůstane, ale proč se to dozvěděl zrovna takto...
Hm, nevím, nevím, bude večer Nať hrát nevědomého? Ublizeneho? Věřím, že by Lauren nikdy neublížil, ale bude ochotný ji vyslechnout? Jenže bude se ona chtít vůbec obhájit?

Mnoho otázek, teď jen čekat, než přijde odpověď v podobě další kapitoly. Moc se těším. :)
23.06.2018 (15:48)BásničkyStratený maličký Je mi líto Tve ztráty.
Čas vše zahojí a jizvy zůstanou jako vzpomínka.
23.06.2018 (15:44)BásničkyZalepené důvěrnosti Nejsem si vůbec jistá, že jsem to pochopila. Ale tak dobře se mi to četlo, každý další verš byl překvapením.
05.06.2018 (23:20)Na pokračováníTorn - Kapitola XXI. Jako jo... Je to pro mě překvapivé, jak se Vincent otevřel, ale prostě... Nevěřím mu. A nebudu mu věřit. Na jednu stranu by mohl vlastně Lauren chtít opravdu pomoci, možná opravdu ve svém životě miloval, na druhou stranu si s ní hraje. A Lauren by si měla držet odstup. Už jen pro to, co slyšela před tím, než vstoupila do Vincovy kanceláře...
A chudák roztomilý Nat... A Lauren... No, prostě... Už se nemůžu dočkat dalšího dílu! :)
11.05.2018 (7:41)Na pokračováníPakt s ňou - 18. kapitola Já to Jelince tak přála, to setkání s otcem. :) A setkání ještě s Lukášovou rodinou dohromady - zajímavé! Taková skoro pohodová kapitolka, jen ten závěr! Proč ti chlapi umí být vždy takoví pitomí žárlivci? :D
I když u nás jsem ta horká hlava spíš já, manžel bývá naprostý kliďas. :D
03.05.2018 (15:06)Na pokračováníTorn - Kapitola XX. Až na ten závěr to pro mě byl opravdu pozitivní díl. :) Tím je báječný a jsem ráda, že vlévá do Lauren naději! Už proto, že život Emerie je sám o sobě těžký, teď mám na mysli tu genetickou zátěž. :(
No a jak setřela Sebastiana! :D
Teď se už jen obávat, co zase Vincent bude chtít. :(

Moc se těším na další pokračování!
20.04.2018 (11:50)Na pokračováníPakt s ňou - 17. kapitola 2/2 Četla jsem obě části naráz a fakt jsem si to užila! Tahle Jela, no, to je něco! Vůbec ji nepoznávám a vůbec se Tonymu nedivím, že tak šílí! Fakt parádně popisuješ klučičí myšlení, protože, kdo ví, co se v těch jejich kebulích odehrává, ale takhle nějak si to představuju. :D :D
A ten závěr. Chudák Tony... Dítě v žádném věku nenese dobře rozvod svých rodičů, to si jen rodiče namlouvají...
Každopádně super část, vlastně části!
20.04.2018 (11:49)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 8. část E.T.: No, snad Moudrý klobouk ví, co dělá. :D A možná jí chce dát šanci, uvidíme. :)
Jojo, Gabriel je svůj, ale časem ukáže i jinou tvář, alespoň v mých představách to tak je. :)
Já hlavně doufám, že se k nějakému "dál" dokopu!
Moc díky za komentář!
26.03.2018 (22:32)Na pokračováníHvězda u mých nohou - 25. kapitola Hurá, je to tu! :)
A líbí se mi napsané " vocamcaď pocamcaď". :D
A Paul mě tedy pobavil... Emoticon Ale Liz se nedá! I když je to jen jeden z prvních bojů, co ji čekají...! Moc se těším na pokračování!
22.03.2018 (17:47)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 7. část E.T. Díky za komentář! :) Zařazení se konečně dočkali objeví v následující kapitole! :)
02.03.2018 (12:54)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 6. část E.T. Díky. :) Doufám, že čekat dlouho nebudete, ale popravdě o víkendu nejsem doma a ve všední dny moc času na psaní není s dcerkou za zády. :D
No, kolej... Snad nezklame. :D Ale vše má svůj důvod. :)
Díky za komentář!
01.03.2018 (21:27)Na pokračováníTorn - Kapitola XIX. Její máma, to je teda poklad... Je hezké nechat partnera i přes děti na prvním místě, ale ne tak, že z dětí jsou nepřátelé... Jak vůbec může být tak slepá?
Když takhle čtu pasáže z minulosti Lauren, vlastně si říkám, že je ještě docela normální na to, co prožila...
A ty části s Natem... Já mám stále pochybnosti (kdy se ze mě, romantika, stal takový skeptik?!), aby to ustál, ale je sladký.
A ta situace v sanatoriu... No, horší to být nemohlo, že? Každý se svým cílem, s přetvářkou na tváři a se snahou dosáhnout jen toho svého... Tedy teď myslím hlavně právnickou dvojku V+F. Nečekala jsem, že Frederick se objeví tak brzy na scéně, ale tušila jsem, že malou roli mít nebude. Jsem na něj zvědavá!
Těším se na další díl! :)
26.02.2018 (0:42)Na pokračováníTorn - Kapitola XVIII. Někdy čím šílenější rodina, tím hlubší pouta. Pojí je nejen to dobré, ale i to zlé.
Nate je opravdu sladký a snad mu to vydrží.
A Vincent... Překvapuje. O to hůř, že má dvě tak rozdílné tváře...
Těším se na další díl! :)
18.02.2018 (11:57)Na pokračováníPakt s ňou - 16. kapitola No, bála jsem se, jak Monča zareaguje. A ze začátku to vůbec nevypadalo růžově! Ale naštěstí to snad urovnaly a Jela to hlavně řekne Tonymu. I když tam to nebude vůbec lehké. Navíc to je jen začátek její cesty vyrovnání se s minulostí. Doposud před tím jen utíkala.
Už se těším na to jejich rande. :)
13.02.2018 (15:32)FanFiction Harry Potter21 dní - 4. kapitola Paráda! I když ne pro ty dva. :D

Jen nevím s tím odrážením kletby Crucio. Samozřejmě je to tvá ff, ale pokud zůstaneme u Rowlingové, pak podle ní by taková kletba neměla jít odrazit Protegem?
13.02.2018 (15:23)Na pokračováníTorn - Kapitola XVII. Skvělá kapitola! Pohled do minulosti vůbec nenudil, naopak! Člověk má šanci pochopit hloubku Laureninych problémů!

A že nejdříve dceru odmítla?? Byla znakem toho, co jí provedl vlastní otec! Málo žen, natož dívek, by něco takového ustálo. A Lauren se nyní snaží vše změnit a doufám, že se jí to povede!! :)
12.02.2018 (9:47)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 5. část Rusalicka: Rodiče se časem vyjeví. :) Tak nějak hledání kořenů bude námětem příběhu a trochu i prokletím Daphné. :)
Co se týká koleje, ještě váhám... Napadají mě jen dvě a u obou to bude klišé. :D
Díky za komentář!

E.T.:No, to je celá Daphné. Nevěří nikomu a ničemu. Takže ani Hermioně. Navíc její povahu vůbec nezná...
Na pokračování pilně pracuji. :)
Díky za komentář!
04.02.2018 (22:02)Na pokračováníHvězda u mých nohou - 24. kapitola Jednou jsem zažila, jak funguje práce bulvárních novinářů. Je to prostě nechutné... Pravda je nezajímá. Důležité je, aby ti bylo čtivé, prostě senzační.

Chudák Liz! Jsem zvědavá, jak z tohoto najde cestu ven!
04.02.2018 (21:56)Na pokračováníTorn - Kapitola XVI. Tak Nať byl sladký. :) Jsem zvědavá na jejich rande, jen se obávám, s jakou náladou na něj Lauren vyrazí po tomto večeři s Vincentem.

Vincent rozhodně překvapil. Svou bolestí. :( Ale přesto souhlasím s Lauren. Nejsou stejní! Prostě nemůžou!

A konečně vím, kdo je Emerie. Ale přeci jejím otcem nemůže být otec Lauren! To by byl div, že je Emerie v pořádku!
03.02.2018 (15:37)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 2. část Shaki: Aj, tak to půjde o normální chybku. Občas se zaseknu v půli věty, jdu obstarat domácnost, dceru, a pak se k tomu vrátím a pokračuji naprosto jinak. :) A koukám, že mi to pak uteče i při korektuře... Měla bych se konečně vyspat. :D Díky za upozornění a za tvůj komentář!
03.02.2018 (15:36)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 1. část Shaki: Díky za komentář, až teď jsem se dostala k odpovědi a hlavně tvou zprávu postřehla.
Akorát tě zklamu, nejde o pohled Delphini. Jen jsem povídku časově zařadila po odhalení Delphini (viz divadelní hra Prokleté dítě). Hlavní postavou je Daphné, mnou vytvořený charakter. :)
Jsem ráda, že ses začetla! :)
02.02.2018 (21:07)FanFiction Harry Potter21 dní - 3. kapitola Teda už jsem ani nevěřila, že to přijde, ale je to tady! Bezva. :)
Musela jsem si paměť osvěžit minulou kapitolou. :)

A teda... Hermiona se nezdá. Taky bych potřebovala někdy Imperio na chlapa, ale na druhou stranu, o tom ten život není. A i když je to teď pro ni jednodušší, lásku si tím nepřičaruje.
A ty její plány, jak se zase zamiluje do Rona... No, zní to úplně jako ona! Jenže budovat lásku na lži je předem odsouzeno k zániku.
Chudák holka, snad ji něco nakopne v tom správném směru! :)
02.02.2018 (21:01)Na pokračování30 tisíc mil - 1 - Příliš rychle Všimla jsem si jen dvou formálních chybek - ve třetím odstavci ve větě "Ale teď ho..." máš dvakrát zájmeno "ho".
A pak dál píšeš, když si chystá snídani "den před závodem", podle všeho je to ale ráno před závodem.

Každopádně jsem zvědavá, co bude dál, i když pro tyhle šílence, jako je Andrew, moc pochopení nemám. :D
02.02.2018 (18:28)Na pokračováníPísečníci a bludný asteroid 1.1 I když podobně scifi laděné příběhy nejsou můj šálek kávy, musím přiznat, že se mi to četlo opravdu dobře. :)

A s tím odkazem na pokračování... Sem už tedy přispívat nebudeš?
01.02.2018 (20:48)Na pokračováníPakt s ňou - 15. kapitola Blacky, ač to nebylo pro mě, musím reagovat: Celonoční spánek? Velké scifi posledních devět měsíců. :D :D
01.02.2018 (20:46)Na pokračováníPakt s ňou - 15. kapitola Souhlasím s mimou, Jela i Tony se proměnili, pro mě až k nepoznání! :)
U Jely je to až neuvěřitelné, ale dá se to pochopit. Tak ráda by asi zaplula do starostí adolescentky, která za sebou nemá takový zážitek jako ona. Tak snad jí to vyjde, i když... Monika má pravdu. Tony by se to měl dozvědět a čím dřív, tím lépe. Jsem zvědavá, jak to přijme!
A za zástupce plus! Jako pedagog zvláště oceňuji takový trest. :D Už vidím, jak by mě za něj rodiče nezvedenců hnali, co že si to dovoluji. :D
Hmmm a ještě si říkám, co tedy Monča a Lukáš. Jak to tam opravdu bylo!
01.02.2018 (15:13)Na pokračováníLapena v notách - 5. kapitola Tak... Pro mě tahle část byla trochu... Pomalejší. :) Ono v rámci celku, tedy celé povídky, se podobné části vyjímají jinak, než zde na webu, kde je celá povídka dělená do celkem malých kapitol.

Robert je fajn. :) A Elena mě občas dost mate. Očividně si něco nehezkého prožila, takže bych ji čekala asi ustrašenější, zdrženlivější, ale zase na druhou stranu vůči Robertovi je to nejspíš jiné.
27.01.2018 (20:38)Na pokračováníPakt s ňou - 14. kapitola Uaaa, já se nemohla fovja. :D
Jsem docela překvapená, co vše Jela Lukášovi řekla. A jak se na Tonyho vrhá. Sladké. :)
A Tonyho pasáž byla fakt vtipná! Mám na mysli ten jeho příchod do třídy. :D
Ale ta Monča! Jsem zvědavá, jak to celé tedy bylo!
27.01.2018 (20:14)Na pokračováníLapena v notách - 4. kapitola Ian byl prostě na můj vkus moc sebejistý. Ale s tím Markem to vidím podobně jako Val.
24.01.2018 (19:25)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 3. část Shaki: Díky za přečtení. :) A za poučení, už jsem na to koukala a tohle jsem vůbec netušila. :D
24.01.2018 (10:11)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 3. část Poisson: Mám určité nápady, snad překvapí a nezklamou. :) Díky za komentář!

E.T.: No, spolupracuje... Obávám se, že každý si tu spolupráci představuje trochu jinak. :D Ale uvidíme. Každopádně díky za komentář!
23.01.2018 (22:21)Na pokračováníLapena v notách - 3. kapitola Kolem ní se ti chlapi točí. :D
Aby nebyla Monika zklamaná. :)
Zatím nejsympatičtější mi přijde Drew. :)
22.01.2018 (20:34)Na pokračováníLapena v notách - 2. kapitola Robertův projev mě fakt pobavil. :) Těším se, až se zase v příběhu objeví. :)
A Petr... Elenin přístup naprosto chápu. Ani já odpouštět neumím a tu chlapskou potřebu naprosto nechápu, tedy nechápu ji jako omluvu pro nevěru...
A souhlasím - vědět, že se na koncertech zakopává o takové zachránce a hezké chlapy, tak překonám svou fóbii z davů a běžím tam. :D
20.01.2018 (12:39)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 2. část Poisson: Jo, ten rozhovor asi nebude úplně příjemný. I když i Draco má své světlé "otcovské" stránky. Svým způsobem. :) Díky za komentář!

E.T.: No... Třeba napadení zaměstnance? :) Ještě nevím, do jaké míry je Draco zastáncem práv zvířat. :) To čarování rozhodně problém bude. :) Díky za komentář!
20.01.2018 (9:49)Na pokračováníLapena v notách - 1. kapitola Hezky se to čte. :) I když to na první pohled vypadá jako klišé téma (puberťačky, nějaké to temné drama), tvé vyjadřování mi slibuje rozhodně něco zajímavějšího. :) Takže se těším na pokračování.
A moc se mi líbí, že je to v českém prostředí. Myslím, že český autor přeci jen dokáže naše prostředí nejlépe vystihnout, tak proč se mu vyhýbat! To mě opravdu nadchlo!

Jen se zeptám ze zvědavosti... Určení pro 18 let máš kvůli tomu, že příběh bude některými díly tento limit splňovat...? Všimla jsem si, že někteří autoři to zde používají jen pro určité části, které by nebyly vhodné a zbytek nechají volný.
16.01.2018 (13:38)Na pokračováníTorn - Kapitola XV. Už jsem se nemohla dočkat dalšího dílu! :)
Trochu mi neseděla ta mudrující Lauren. Tedy vůči Claire ano, ale vůči Gemmě mi to přišlo už příliš. :) Ale zase přesně vystihla tu jejich práci a jejich život.
Chtěla bych věřit, že to Nate ustojí, ale Lauren má pravdu. Žije ve své bublině a až ta praskne... No, uvidíme, jak to ustojí. Přála bych jim to.
Ale s Vincentem dohromady! Jsem zvědavá, co Lauren plánuje s Emerií a jak to celé ještě bude pokračovat!
07.01.2018 (19:49)FanFiction The Vampire DiariesHvězda u mých nohou - 23. kapitola Téda, takhle to utnout! :D
No, dalo se čekat, že Tomova nyní už ex si to nenechá líbit, ale že se obrátí na Liz? Žádné tajemství není nikdy dost tajné. Jsem zvědavá, co kde na ni vyhrabala...
05.01.2018 (13:33)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 1. část Poisson: Tak doufám, že nezklamu! :) Díky za komentář!

E.T.: Já jsem taky zvědavá, co z toho bude. :D Budu se snažit přispívat, ale dcerka je fakt malý ďáblík, takže můžu psát max po večerech, když ještě udržím oči otevřené a mysl trochu jasnou. :D Díky za komentář!
01.01.2018 (14:20)SoutěžeNej povídka roku 2017 - Výsledky! Gratuluji. :)

A šťastný nový rok!
30.12.2017 (10:31)Na pokračováníPakt s ňou - 13. kapitola A přesně v takové chvíli si člověk říká, proč to ta Jela tají! Vždyť přeci ji má rád, stojí o ni, pochopí ji. Kdo jiný! Jenže být v její kůži, tak jednám úplně stejně.
Tak jsem zvědavá, jak se k tomu tajemství Tony dostane a jak se zachová. Ale věřím, že mě nezklame!
A doufám, že Lukáš neudělá žádnou blbost...

Moc se těším na další pokračování! :)
23.12.2017 (10:13)Na pokračováníTorn - Kapitola XIV. Že je Vincent parchant, to mě nepřekvapuje. Jeho jednání... Odpovídá jeho charakteru. Líto mi je Lauren, která momentálně vidí jedinou možnost v tom, že půjde Vincentovi na ruku. Děs, když nás zoufalství dožene do takových situací.
A ještě horší, když musí sledovat svou sestru, jak žije s matkou. Je smutné, když naši nejbližší jsou tak zaslepeni.
Nevím, jak si Lauren představuje, že sestřičku zachrání... Aniž by jí řekla pravdu. Ale ta pravda... Ta bude malou hodně bolet. =/
21.12.2017 (19:09)Na pokračováníPakt s ňou - 12. kapitola Nejdřív jsem se lekla, že to bude konec příběhu. A marně jsem přemýšlela, jak to chceš ukončit, protože teď by to prostě nemohlo skončit dobře!
A pak jsem si oddechla! :) Jele se vůbec nedivím. Věřit Antonovi... On je sladký, jak do toho chce jít, ale kupodivu je to ona, kdo se na to dívá realisticky. Ovšem jak dlouho jí to vydrží? :)

Už se moc těším na pokračování. :)

A také přeji hezké svátky, především klidně strávené mezi blízkými, a do nového roku vše nej!
20.12.2017 (19:17)SoutěžeNej povídka roku 2017! Pakt s ňou - Blacky
15.12.2017 (19:30)Na pokračováníPakt s ňou - 11. kapitola Tak si nejsem jistá... Jestli jsem to pochopila správně. Jela je vrah... Ona ho zabila? No, jsem zvědavá, co dál se dozvíme o její minulosti! A konečně se to vyjasnilo s otcem, chudák Jela! Tohle by mě fakt nenapadlo.

Ale že by Lukáš měl tak promyšlené jednání...? Takový boreček, co jí zesměšňuje, aby ji chránil...? A zrovna teď jí to dá najevo...?

Už se nemůžu dočkat pokračování!
10.12.2017 (14:23)Na pokračováníTorn - Kapitola XIII. Ach jo, když už se Lauren svěří, tak ji čeká takové překvapení? Vlastně mě docela dostalo, že to někomu řekla, ale na druhou stranu, Vincent všechno ví a bylo by otázkou času, kdyby to v pro sebe příhodnou chvíli začal trousit kolem. Asi je lepší, že se to Nat dozvěděl přímo od Lauren.
Ale my ženské jsme také komplikované. Dokola si namlouváme, že ho nechceme a nechceme, a pak žárlíme... :D
06.12.2017 (12:53)Na pokračováníPakt s ňou - 9. kapitola Nechtěl by to někdo natočit? :D
Fakt to odsýpá, má to vtip, pointu, přesně takhle by podobný žánr měl vypadat. :)
28.11.2017 (19:01)Na pokračováníPakt s ňou - 8. kapitola Tony je tak sladký! :D
Moc hezky se mi to četlo a už se nemůžu dočkat pokračování! :)

Datum registrace: 23. 4. 2016

Poslední přihlášení: 8. 12. 2018, 02:08

Články:

 

Za svým snem - 8. část

Za svým snem - 8. část

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce března/marca. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Rozřazování je tady!

 

Za svým snem - 7. část

Za svým snem - 7. částBradavický expres.

 

Za svým snem - 6. část

Za svým snem - 6. částDen D je tu a na nádraží King's Cross čeká na Daphné vlak do Bradavic.

 

Za svým snem - 5. část

Za svým snem - 5. částDaphné je na ministerstvu. Čeká ji setkání s Hermionou Grangerovou.

 

Za svým snem - 4. část

Za svým snem - 4. část

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce ledna/januára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Rozhovor s pánem domu.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!