OurStories.cz ~ naše povídky - O webu » Vyhlášení vítěze knihy Nenávidím a miluji od Susan ThomasVyhlášení vítěze knihy Nenávidím a miluji od Susan ThomasKdo vyhrál knížku Nenávidím a miluji od Susan Thomas? Více v článku. Výherci gratulujeme.

O knihu Nenávidím a miluji si zasoutěžilo úžasných 86 zájemců. Všem soutěžícím děkuji za účast. Jsem moc ráda, že je o knihu takový zájem. A teď na koho se tedy usmálo štěstí? Chvíle napětí. Ano, už je to tady. Výherkyní se stala dívka s přezdívkou Nikol211.

Výherkyni přeji pěkné počtení a prosím o zaslání kontaktní adresy na mail SusanThomasBook@gmail.com.

A vám ostatním děkuji vám za přízeň. Knihu můžete zakoupit na stránkách nakladatelství Alfa-Omega http://alfa-omega-cz.com/index.php?art=13&action=add&id=21838. Více informací o knize, o autorce a první kapitolu si můžete přečíst na stránkách http://www.nenavidimamiluji.cz/

Přeji šťastné dny :)

 

 

Život. Smrt. A něco mezi tím.

Nejhorší?

Ta třetí možnost.

 

New York. Město, které nikdy nespí. Místo, kde někteří nikdy nesní. A právě ty osmnáctiletá Alyson hledá. Je totiž Lovkyně. Přes den se potýká s trably normální středoškolačky, ale v noci tajně pátrá po krvežíznivých. Alyson se Lovkyní nenarodila. Její přeměnu nastartovalo kousnutí od upíra v den, kdy mocná upíří kráska Marion vyvraždila její rodinu. A Alyson si přísahala, že se jí pomstí.

 

Co se stane, když ve stejný den, kdy New York zasáhne řádění krvelačných upírů, se ve městě znovu objeví Alex, kterého Alyson stejným dílem nenávidí a miluje? Dostane Alyson šanci pomstít se za smrt svých blízkých? A vyléčí odplat její bolest? Ke všemu Alyson začíná tušit, že před ní její opatrovník James skrývá tajemství, jež brzy rozhodne o její budoucnosti.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vyhlášení vítěze knihy Nenávidím a miluji od Susan Thomas:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!